Používáme cookies. Více informací zde. OK

Termín porodu srpen 2015

zajicvpytli
5. pro 2014
Ahoj, zakládám diskuzi pro srpnovky 2015, tak šup šup sem🙂
zajicvpytli
autor
5. pro 2014
Ahoj, od Dr. jeste nemam potvrzeno, protoze spinim, pristi tyden snad budu vedet neco dalsiho. Podle utz 5+5 pouze gestacni vak 5-6mm, takze termin nemame, ale podle kalkulacky snad 1.8.
evcann
5. pro 2014
Ahoj, já bych se ráda přidala, mám potvrzeno z krve a čekám na uzt 19.12. Nyní jsem 4+4, termín 10.8. 🙂
zajicvpytli
autor
5. pro 2014
@evcann super🙂 mne ještě krv nebrali, na utz videl vak, ale zdalo se mu to mnohem mensi, tak jdu pristi tyden a uvidíme. Pocitujes nejake priznaky?
evcann
5. pro 2014
@zajicvpytli tak já tim, ze to mám po IVF jsem na krev sla a dnes jsem byla znova, abych videla zda to roste jak má a alespon se trochu uklidnila. Příznaky mám palení záhy, nikdy me nepálila a ted je to tedy dost neprijemne, jinak klasika pobolivání bricha a citlivejsi prsa, ale ty ne vzdycky. Co ty?
zajicvpytli
autor
5. pro 2014
@evcann mne boli bricho a dnes jsem, 6+0tt, zacala mne bolet zaha a na chvili mi bylo na blinkani, ale uz to po jidle ustalo. Prsa jenom první 2 tydny, ted se mi to zda v normalu.
evcann
5. pro 2014
@zajicvpytli a spinis hodne? jak dlouho? toho ja se hrozne bojim 😞
zajicvpytli
autor
5. pro 2014
@evcann od zacatku asi 2x jenom po WC, ale ted ve stredu jsem mela i krev, intimka nestacila. Tak jsem utikala k Dr., dostala duphaston a ascorutin. Včera ok, dnes rano opet spinim, ale uplne mirne.
zajicvpytli
autor
5. pro 2014
@evcann pokud nespinis, bud v klud. Znam holky, co nespinily vůbec, takze to prijit nemusi🙂
evcann
5. pro 2014
@zajicvpytli no já vím, u prvního jsem nespinila vubec a ted beru Utrogestan tak si rikam, ze by to mohlo pomoct, ale stejne se furt pozoruju
zajicvpytli
autor
5. pro 2014
@evcann mam to stejne🙂
uskulienka
12. pro 2014
Ja sem dneska 4+3tt, bude to moje druhe mimi, podla kalkulacky termin 18.srpen2015, vysetreni mam 15.12. drzim Vam palce😉
jankarica
20. pro 2014
@uskulienka Ahoj 🙂Jak jsi dopadla u Mudry? ale vidím, že už máš info o termínu a 6tt, potichounku gratuluju🙂 Já jdu 23.12. a měla bych dnes být 5+5tt, jsme po IUI, jinak taky snad mé 2.mimi🙂
jesterkaa
20. pro 2014
Ahoj holky, tak sem ráda že přeci jen je založené i forum. Ta skupinka mi moc nevyhovuje,že ta diskuze tam nejede plynule. Tdy to bude lepší. Jinak já u dr ještě nebyla, nechám to už na leden, teď už budou stejně dovči a mimi by mělo mít srdíčko rovnou. Jinak nevolnosti mám trochu, bolí mě prsa ale de na mě totál depka😞 dneska jako masakrální 😞
uskulienka
20. pro 2014
@jankarica tak dneska 5 ➕ 4tt, to ma teši, že je nás viac. Ja to držim v tajnosti, nevie ani manžel, no a keď som videla koľko žien mal moj DR.vtedy v čakarni, nevedela som čo s malou, tak som to nechala na LEDEN. Bolo este skoro. Stať sa može ledacos. Citim sa fajn, Nešpinim a neberem ani Duphaston ako pri prvom tehu, len vitaminy 🙂
kelinkanatalka
20. pro 2014
Ahoj já se k Vám přidám já jdu na potvrzení srdíčka 23.12,už se nemůžu dočkat.
jankarica
21. pro 2014
@kelinkanatalka Ahoj🙂 Já jdu taky 23.12.. ve 13:45, tak pak dej vědět jak jsi dopadla🙂
jankarica
21. pro 2014
@uskulienka Já jsem taky v poho. Nešpiním, duphaston taky neberu, jen po IUI jsem brala asi 10dnů Utrogestan, teď už si zobu jen listovku a vápník🙂 Jediné, co pociťuju je příšerná únava, spím přes poledne s malým, citilivější bradavky, nafouklé břicho a motá se mi hlava, mám špatný tlak, jak vstanu, tak temno před očima, hučení v hlavě, to není moc příjemné, ale už jsem se naučila vstávat pomalu🙂 Nevolnosti jsem neměla ani u prvního mimi, tak snad se nedostaví ani tentokrát🙂 Už se na úterý moc těším, zároveň obavy...snad bude vše na správném místě a tak....doufám, že budeme mít hezký vánoční dárek🙂
kelinkanatalka
23. pro 2014
Zdravím dneska ultrazvuk,jsme o týden později než jsem si myslela,jsme 5+5 srdíčko ještě nemáme,ale velikostně odpovídáme.
skusa
23. pro 2014
Ahoj, taky se k vám přidám, dle včerejší kontroly jsem 6+5, srdíčko tluče, mimísek měří 7,4 mm. Původně byly dva gestační váčky, ale jeden postupně zaniká 😞 Tak snad bude alespoň to jedno v pořádku 😉 K vánocům dostanou prarodiče jednu fotku ze společného vánočního focení a druhou z ultrazvuku 😃
sistersss
23. pro 2014
Ahoj, přidávám se k Vám 🙂 já jsem teď v 7+3. Špatně mi bylo zhruba týden, teď je vše ok. Občas mě píchne v břichu. Máte to taky některá? Na další kontrolu jdu až 15.1.
michaela222
23. pro 2014
Ahoj holky, dnes mi vysel pozitivni test. Podle digitalniho testu jsem 2-3 tyden po oplodneni a podle tehotenske kalkulacky jsem 4+5. Na gynekologii jdu pristi tyden. Moje prvni tehu, tak jsem takova v rozpacich 🙂
michaela222
23. pro 2014
Jinak s tim pichanim, dneska me picha cely den. Vzdycky jen chvilku,tak dve pichnuti a je klid..
jesterkaa
25. pro 2014
@skusa tak moc držím palečky ať je vše ok, myslím že příroda ví co dělá, takže lepší takhle než aby později byli nějaké komplikace🙂

@sistersss
@michaela222 píchání je skoro běžné, měla sem i u prvního,mám i u druhého... 😉 😉
michaela222
26. pro 2014
Prosim, v tydnu jdu poprvr na gynekologii, ted jsem 5+2, bude mi delat vnitrni utz? Vim, ze mi jednou vysel pozitivni test a delal mi vnitrni utz.. dekuji
petulka88
26. pro 2014
Ahoj holky, taky se k vám přidávám 🙂 Podle těh. kalendáře jsem 6+6, k doktorce jdu až v pondělí 29.12., nemůžu se dočkat!! TP vychází 15.8. Začátek těhu jsem si představovala úplně jinak, upřímně... bolest v podbřišku celodenní, nevolnost a nechuť k jídlu také celý den... ale co, bude to stát za to 🙂
michaela222
26. pro 2014
Ja mam ted takovy divny bolesti v brise.. nevim jak to popsat, trochu jakobych to mela dostat, no proste tak divne 😞 uz abych sla k doktorovi a mela jsem klid..ten strach je hrozny
pajuska252
26. pro 2014
ahoj, já jsem dnes 6+0tt. Naštěstí nezvracím, pouze mám nateklá prsa a pobolívá mě neustále podbříšek. Na kontrole jsem byla moc brzy, tak byla vidět jen malinká bublinka, 7.1. jdu už do těhotenské poradny, mám dostat průkazku, tak snad bude vše ok a uvidím už i srdíčko. 🙂
katysch
26. pro 2014
Ahoj 🙂 23.12. sem byla u paní doktorky a ta mi potvrdila,že sem těhotná v 6tt. Jelikož je to moje poprvé sem z toho zatím spíš zmatená a nějak mi to ještě nedochází 😃 Doktorka mi toho ještě moc neřekla např.jak vypočítat který týden sem otěhotněla,protože ten 6tt vypočítala podle měsíčků..a kdy mi tak nějak vychází termín porodu (podle stránek babyweb.cz mi to vychází podle měsíčků na 1.8.2015,ale nevim nevim...zatím je pro mě vše nové a mám asi milion otázek 😃 Jdu 5.1. na krev,tak snad budu vědět víc!Zatím necítím žádnou změnu..jen trochu nízký tlak.. 😞
jajinka25
27. pro 2014
Chtěla bych se k vám přidat 18.12 jsem byla na sonu a byla jsem 5+2tt termín mi to ukázalo 18.8 🙂 Ted 30.12 jdu na sono snad uz bude srdíčko vidět . Jinak jak jste na tom , já nezvracim ale není mi po ránu moc fajn trva mi než něco sním a jim po ránu hodně opatrné. Boli mne hlavně bradavky jinak celkem vse v pohode x-)
jajinka25
27. pro 2014
@michaela222 ze zacatku dělají vnitrni ultrazvuk aspoň tedy u nás přes britsko by to ještě moc vidět nebylo 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli