Termín porodu srpen 2016

plea
22. lis 2015
Holky, včera som objavila na teste druhú čiarku, na ktorú sme s partnerom túžobne čakali už takmer rok a pol. Podľa dátumu predpokladanej ovu mi termín porodu vychádza na 1.8.2016 a rada by som občas pokecala s niekým, kto je na tom podobne, prežíva rovnaké radosti a obavy. Tak vitajte a plkajte 🙂
peta9453
23. lis 2015
Je tak to máme stejné my čekali rok a už konečně taky a zrovna včera 😊
plea
autor
24. lis 2015
@peta9453 Gratulujem! Po tom dlho čakaní to má úplne iný rozmer, ako keby to vyšlo hneď na prvý pokus, že? 🙂 Komu si to už stihla oznámiť? Ja to nechcem zakríknuť, ale dve kamarátky vedeli že sa snažíme a jedna vedela aj to, že budem cez víkend skúšať test, tak som im to vykecala. Priateľovi tiež (moje hrdinské plány ako počkám do prvého ultrazvuku a donesiem mu rovno fotku bublinky som nenaplnila 🙂) a bola u nás na víkend moja mama, ktorá ma 10 minút utešovala, že z toho nemusím mať obavy, že v pravý čas to príde, že to bude dobré. A ja som sa neudržala a povedala niečo v zmysle "mami, ono to dobré bude. Ja som totiž tehotná".
peta9453
24. lis 2015
Přítel a maminka jinak zatím nikdo zbytku oznámíme až asi 6 týdnu 😊no jinak také gratuluji přemýšlela jsem jak mu to říct a nakonec že mě vypadlo no konečně sem těhotná 😂😂
zuzkaim
24. lis 2015
Ahoj holky, mužů se přidat? Já mám dnes potvrzeno z krve 🙂 mám strašnou radost 🙂
zuzkaim
24. lis 2015
Po dvou letech snažení je to neuvěřitelne 🙂
plea
autor
24. lis 2015
@zuzkaim ahoj, vítam Ťa tu a rovno gratulujem! Je to skvelý pocit po tak dlhej dobe, že? 🙂
plea
autor
24. lis 2015
A holky, už ste sa objednali k doktorovi? Mám termín 14.12., čo by malo byť cca 7+2 podľa MS. Už sa moc teším, chcel by ísť aj priateľ pozrieť sa na ultrazvuk.
zuzkaim
24. lis 2015
@plea děkuji moc..i tobe gratuluju 🙂 je to úžasný pocit..

Holky já jsem na utz objednána na 10.12. To je doba ještě 😕
plea
autor
24. lis 2015
@zuzkaim píšeš že máš tehotenstvo potvrdené z krvi, to si si najskor spravila test a potom išla do laborky ako samoplátca na krvný test? Ja som si teda spravila len klasický Dr.Max a potom ten digitálny. Najradšej by som si až do toho 14.12. každý deň overovala, že čiarka neslabne 😃
zuzkaim
24. lis 2015
@plea no, my jsme už chodili do CAR s tím, že nemůžeme otěhotnět. Ale když nás čekal první zákrok, tak jsem řekla doktorce že to ještě tento měsíc zkusime přirozeně.. Tak mi jen na utz sledovala folikuly a pak pichla injekcí na podporu ovulace.. No a druhy den jsme na to doma skočili a ono to vyšlo 🙂 takže když jsem zjistila pozitivní test a pak další 4 🙂)) volala jsem do CAR a tam mi řekli ať druhy den hned přijdu na krev 🙂
peta9453
25. lis 2015
Ahoj dnes tam teprve budu volat tak jsem zvědavá kdy mě objedná doufám že co nejdříve 🙂 jinak též gratuluji....já si testy dělala 2 a u obou to bylo ihned ta druha byla prostě okamžitě na testu...myslela jsem že se zblázním radostí 🙂
plea
autor
25. lis 2015
@zuzkaim tiez som si tento cyklus nechala trochu pomoct - Clostilom a bola som na ultrazvuku na kontrole folikulov. A napriek tomu, ze doktor videl "reakciu na oboch vajecnikoch" som v stanovenom termine ovulaciu nezaznamenala, ovu testy negativne. O to vacsie bolo prekvapenie ked to nakoniec vyslo 🙂. Je super ze ste si dali este ten ten mesiac bez zakroku, vyzera to ako nejaky zasah osudu 🙂
plea
autor
25. lis 2015
@peta9453 ja som si v den vynechanej MS na druhu ciarku musela pockat, po minute tam nic nebolo a po dvoch zrazu duch. Tak som behala od okna k oknu za lepsim svetlom aby som si overila ze sa mi to nezda 😃. No a poobede to ten digital jasne potvrdil. Tak daj vediet, kedy ta objedna na prvu kontrolu 🙂
peta9453
25. lis 2015
jo to věřím také bych takto pobíhala to je jasné že dám vědět i jak to dopadlo 🙂
keny123
26. lis 2015
holk přidávám se doufám že zustanu s vámi!!!srpen si přeji cely život!!!

dneska 11dpo ještě není vyhrano ještě pořád mi muže dojit ms ale doufám moc že nee....

test benu.... x-) x-)
zuzkaim
26. lis 2015
@keny123 potichoučku gratuluji 🙂 vypadá to dobře na 11 dpo 🙂
keny123
26. lis 2015
@zuzkaim díkkyy ale na testu pepino není skoro videt 8-( a taky je to citlivost 10...štve mě že stejnej už nemám 😃 mám jen ty pepina 😃
plea
autor
26. lis 2015
@keny123 vítam Ťa a gratulujem! Vyzerá to nádejne 🙂
keny123
26. lis 2015
@plea nejdřív ty v moji dizkuzi a ted já ve tvé 😃 jdeme tedy spolu x-) x-) x-) x-) i já tobě gratuluji snad už se nám nic neppokazí 🙂
plea
autor
26. lis 2015
@keny123 dúfala som že sa to niekomu z tvojej snažilkovskej diskusie podarí v rovnakej dobe 🙂
keny123
26. lis 2015
@plea x-) x-) x-) x-) no třeba se k nám ještě někdo přidá... 😉
zuzkaim
26. lis 2015
@keny123 ještě je docela brzo.. já dělala první test 13 DPO a pepino.. fotku přikládám 🙂 ten poslední byl 15 DPO 🙂
keny123
26. lis 2015
@zuzkaim díky 🙂

holky ale nevim zda se radovat nebo brečet... nějak špiním 😞 takže to bude buď a nebo 😞 každopádně jsem byla ve městě a koupila ještě benu.... 😉
zuzkaim
26. lis 2015
@keny123 Může to být uhnizdovani.. To ještě nemusí být nic spatneho
keny123
26. lis 2015
@zuzkaim tolik dni???8dpo špinění i 11dpo?no snad jooo protože zatím nic tuk tuk tuk
zuzkaim
26. lis 2015
@keny123 myslím, že to bude v pohodě.. Zkusil testovat obden a uvidis.. Já zkusila dnes test jen tak pro jistotu - jeden mi ještě zbyl.. I když mám už krev za sebou 🙂 už je to pěkná dálnice..dnes 18 dpo
keny123
26. lis 2015
@zuzkaim nádhera!!!!snad se taky dočkám x-) x-) x-) posledního pokladu našeho 🙂

jinak pepinem testnu i zítra já to nevydržím netestovat 😃 benu az pozítří...
zuzkaim
26. lis 2015
@keny123 určité se dockas! Budu držet palce! Dej zítra vědět 🙂
peta9453
27. lis 2015
Tak holky ja jdu příští čtvrtek k doktorce tak uvidím snad bude vše ok 😊
plea
autor
27. lis 2015
@peta9453 a plánuješ so sebou brať aj partnera, alebo nie?

Sem začni psát odpověď...

Odešli