• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2015 - Brno

2. února 2015 
Myslím, že by bylo fajn poznat nastávající maminky, které mají TP v únoru 2015 a chystají se rodit v Brně. O ostatním si pojďme popovídat, co vy na to?
16. črc 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bilkovalucie Já bych byla pro - hlásím Brno i únor 2015 :slight_smile:
18. srp 2014 ve 20:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ajvee A já už jsem to fórum chtěla smazat (jestli by to šlo) :grinning:
19. srp 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se pridavam:slight_smile: mam to na Valentyna:slight_smile:)
19. srp 2014 ve 14:22  •  čeká miminko, termín má v únoru 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je a už se nám to tu rozjíždí :slight_smile: a už, holky, víte, co čekáte?
19. srp 2014 v 15:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mám termín 8.2. a čekáme vysněnou holčičku :wink: Už mám doma 5 letého raubíře, tak už to chtělo obněžnit :grinning: Ale teda pohlaví jsem věděla už asi od 2.měsíce podle toho, jak jsem se cítila. Bylo to totiž přesně naopak, než jak to bylo tehdy u syna.
20. srp 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A holky, kde chcete rodit? Já určitě na Obilňáku, už jsem tam byla se synem. Sice přístup a pochopení nic moc, ale jinak vše ok, vše nachystáno.
20. srp 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bilkovalucie gratuluju k holčičce :slight_smile: nám taky řekli, že je to holčička, ale ještě tomu úplně nevěřím. S porodem právě nevím, nejsem z Brna, takže to moc neznám. Váhám mezi Obilňákem a Bohunicemi ...
20. srp 2014 ve 14:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já taky nejsem z Brna, jsem z Tišnova. Na Bohunice jsem neslyšela moc dobrých názorů, prý vše hrozně staré a tak, ale vzhledem k tomu, že Obilňák spadá pod Bohunice a je mnohem menší, tak chci zase tam. Je to lepší pocit, nebýt v obr špitále, kde na mě nebudou mít až tolik času, když budu potřebovat. Na Obilňáku přiběhli, kdykoli jsem potřebovala. Sice bez úsměvu, ale měli na nás čas. Tak nevím no. Asi moc neporadím. A už máš (můžu tykat?) něco nakoupeno? Mě zůstaly věci po synovi, tak ty neutrálky využiju a pak jsem už něco i sehnala. Od kamošky budu mít po její holčičce, tak snad to klapne :slight_smile: A co kočárek, máš vybraný?
21. srp 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mužu se k vam přidat termin jsme meli 3.2.2015 ale nakonec mame 31.1.2015 .Bydlime v Kuřimi.:slight_smile:
21. srp 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucienov Jé, o týden po mně :wink: A co to bude?
22. srp 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prcek byl linej nechtel se ukazat:slight_smile: :slight_smile: tak čekame na 19.9 kdy jdeme na ultrazvuk a snad bude mimino hodne a ukaze se nam:slight_smile:
22. srp 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bilkovalucie ještě moc nenakupuju, spíše se rozhlížím, pořád mi to připadá brzo. ale moje ségra má malou holčičku, takže spoustu věcí podědíme. Ještě se mi tomu pořád nechce věřit :D
@lucienov vítej ve skupině :slight_smile: koukám, že rovnou dvě Lucie.
22. srp 2014 ve 12:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lucienov Tak malá se doktorovi v úterý ukázala precizně :D Typická ženská. Přiložil ultrazvuk na břicho a první, co uviděl, byly roztažený nohy :D A pak si ještě levou nohu tak luxusně zvedla :D Tam není co řešit, koukala jsem, hledali jsme pinďoura, kdyby náááhodou, ale tam prostě není kde co vidět nebo přidat navíc :D Tak jsme rádi, že se splnila holčička. Já jsem to teda tušila od začátku, že to bude holka, protože všechno mám úplně naopak než u syna. U něj jsem zvracela do 4.měsíce, byla jsem ale plná energie, bez únavy, třepily se mi nehty a pleť v pohodě. Teď? Bez zvracení, totálně vyčerpaná, bez kapky energie a pleť mastná a plná minipupínků a nehty silný, že se ani zlomit skoro nedají (ne že bych se o to nějak snažila :D ale při nárazu do skříňky byly obvykle hned ruplý).

@ajvee My už něco máme, teď jsme nakoupili malinko holčičího, jinak mám neutrály, ale už nenakupujem, budu půjčovat od kamošky co má mimčo.
22. srp 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VSTÁÁÁVÁÁÁT, nějak to tu utichlo!! :angry:
25. srp 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bilkovalucie já taky pořád čekám, kdy se to tady rozjede :D že by to bylo na nás???
25. srp 2014 v 15:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ajvee Co já vím :grinning: Třeba se jiní vzbudí :grinning:
26. srp 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem vzbuzena:slight_smile: :slight_smile:
26. srp 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ja mam na 100 % potvrzenou holcicku a muzu pry uz zacit nakupovat v ruzovem :slight_smile:
1. zář 2014 ve 12:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ajvee Gratuluju!!! A jak to, že tak brzy na 100%? Plodovka? U mě doktor říkal (asi jsem to už ale tady psala, už nevím), že by to mohlo být i varlátka zatím bez pindíka, což by mu přišlo divný, tak že to je podle něj typická holka suprově nastavená s rozčapenýma pokrčenýma nohama :slight_smile:

@lucienov Dobré ráánko, už bylo na čase :D
3. zář 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a holky, hlásím stoprocentní pohyby od půlky 17.tt, vidím to že to začalo 16+3 :slight_smile: Předtím taky trochu šimrání, ale takové nejisté. Teď? Večer malá nakopla přítele tak, že uskočil, jak se toho lekl (jeho první dítě, tak vše teprve poznává) :D Přes den, když si lehnu, tak se v břiše kroutí, převaluje, protahuje, ráno se vždy protáhne mně na močák, tak hned letím :D
3. zář 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bilkovalucie tyjo se máš, náš prcek zatim moc nedava najevo že je v břichu:slight_smile:
3. zář 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucienov Tak pokud je to tvoje první dítě, tak to je normální. Já už čekám druhé. První jsem cítila kolem 19-20tt, ale jsem hubeňour, tak asi proto. Kamoška je s postavou trošku silnější a cítila až v 21tt. Teď mám zrovna tablet na břiše a malá mi do něj rejpe :slight_smile:

A holky, jak to máte s váhou? Kolik jste měly na začátku a kolik už máte nahoře? Já první dítě na začátku 57kg, při porodu 77kg, takže rovných 20kg nahoře. Teď s malou na začátku 58kg, aktuálně 62kg, takže 4kg nahoře.
5. zář 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím termín 13.2., bydliště Rahrad :slight_smile: Jinak budu rodit u milosrdných.

@bilkovalucie Já zatím přibrala jen 1,5kg a ještě nemám moc bříško.
5. zář 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bilkovalucie no už na to čekám jak na smilování:slight_smile:
a zatim nahoře nic jen večer 1 kg a rano nic :slight_smile: :slight_smile: čekám kdy se to rozjede :wink:
5. zář 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucienov Jé tak to závidím, já jsem zvědavá, kolik toho naberu... Snad ne tolik no... ale předtím já jsem to měla rozložený po celým těle tak jsem ani nijak silně nevypadala... tak snad to teď nebude naopak :D

@ivet1987 Tak to je bezva, já mám bříško už docela dost, velikost aktuálního bříška bych přirovnala u předchozího těhotenství na 6.-7.měsíc :slight_smile: Takže už nosím těhu kalhoty a jsem ráda, protože mi z jiných ulítl knoflík a u druhých se mi při chůzi sám rozepíná zip :D
5. zář 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bilkovalucie no pry byla na utz tak hezky natocena, ze neni pochyb. A uz mi to potvrdily dve doktorky - tak snad tomu muzu zacit verit, ale clovek nikdy nevi :slight_smile:

Jinak ja zatim nepribrala, ale pupik uz roste - uz jsem musela zacit nosit tehotenske kalhoty, abych se citila pohodlne. Pohyby taky jeste zadne necitim - ale uz se tesim! :slight_smile:

@ivet1987 vitej mezi nami!
5. zář 2014 v 16:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ajvee Mě u těch těhotenských kalhot štve, že když mám uplé tričko, tak je vidět ta rýha z gumy... :(
8. zář 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bilkovalucie píšu až teď - byli jsme na dovči :slight_smile: no guma se mi taky nelíbí - ale lepší, než aby mě něco někde tlačilo...takže pohodlí na prvním místě.
14. zář 2014 v 09:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ajvee Přesně tak. Navíc malá kdykoli mě kope, tak se trefuje přímo do gumy buď od kalhot nebo od kalhotek. A mimochodem - ve středu jsem byla u doktora s ranníma vodovýma vydatnýma výtokama, podezření na prokapávání plodové vody, nakonec prý kvasinky a znovu mi potvrdil holčičku :slight_smile: Sice držela šňůru mezi nohama, ale i tak je to prý výstavní holčička :slight_smile: Tak jsme moc rádi.
16. zář 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bilkovalucie jeee a už máte jméno? já pořád na kopance čekám a čekám - snad se už brzy dočkám!
16. zář 2014 v 09:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek