Termín porodu únor 2018

Ahojte těhulky, pojďte se spojit a popovídat o radostech i starostech našeho těhulkování. Bylo by hezké, abychom se každá tak nějak rozumně představily, ať to tu má takovou pěknou atmosféru.

Já jsem Lucie, je mi 26 let a bydlím Brno-venkov. Mám doma 8 letého syna Michálka, 2,5 letou dcerku Laurinku a čekáme třetí dítko - podle 1. screeningu to vypadá na chlapečka, bude to Matyášek.

TP mám dle 1. screeningu 7. února 2018, budu rodit na Obilním trhu v Brně (stejně jako u obou předchozích dětí). Zvažovala jsem Bohunice, protože dva pokoje mají mezi sebou společnou sprchu a wc a návštěvy můžou na pokoj, ale porodní pokoje nejsou vybaveny wc a sprchou, tudíž jsem zvolila opět Obilní trh, kde se sice při návštěvách musí do návštěvní místnosti, což je pro maminky po císaři nebo šití hodně složité, pro některé nemožné a tak mají s návštěvou prostě smůlu, ale na porodním pokoji je wc i sprcha, což je pro mě to hlavní.
lucie_91autor
29. srp 2017
Pořád tu nikdo není 😞
marki00
29. srp 2017
Už je tady téma leden, únor 2018🙂
lenlinka
1. zář 2017
Ahoj jsem Lenka, uz jsem 13. tt., TP mam 26.2.2018. Doma mam skoro 3-leteho syna Daniela, cekame druhe - pohlavi ztm vypada na chlapečka..ale jeste čekáme jestli se to nezmění.. jsme kousek od Zlína.🙂
lucie_91autor
1. zář 2017
@marki00 Ano já vím 🙂
slaeva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Začni psát odpověď...

Odešli