• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
@alenitka Dekuji, citim se dobre, tak verim, ze to vse probehne jak ma. V pondeli po kontrole dam vedet, co mi rekne doktor. Nez jsem byla tehotna, tak mi taky rikal, ze je to docela bezne, a ze se nemam bat. Ze je sice na internetu hodne informaci, ale nemam vsemu verit. Myslim, ze me tak chtel uchranit pred tim, abych se dopredu nestresovala. A povedlo se :slight_smile:
16. čer 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana @zlatat ahojte, prepacte ze som sa sem votrela, ale zaregistrovala som, ze sa bavite o stitke versus jod. ako to teda je? ja mam mierne znizenu funkciu, beriem L-Thyroxin v nizkych davkach: 1 tabletka a 1/2 tabletky na striedacku (to mi uz bolo znizovane, posledne vysetrenie som tesne pod max.hranicou). snazime sa a uz pol roka uzivam femibion 800. mozem ho teda uzivat dalej, ci nie? moja endokrinologicka povedala, ked som sa na to pytala, ze by som nemusela, ale ako chcem :unamused:
17. čer 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééj...Prepáčte,že som sa sem votrela..Teraz som sa ja delila o pocity v téme február 2012...a už je tu 2013? 19.2. sa mi narodil môj Eríček...Teraz sa mi to zdá,že to strááášne rýchlo utieklo... Tak si to užite žienky... Aj by som si to zopákla... :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
17. čer 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@leonetka závidí to od toho, či máš autoimunitné ochorenie štítnej žľazy alebo nie. Ak nemáš tak myslím,ž e emibion môžeš
17. čer 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, chcela by som sa len opytat ako riesite resp budete riesit leto a kupaliska?... dnes sme sice boli na kupalisku ale vymacala som si len nohy, a taktiez len opalovala si len nohy.. len nebudem potom trochu cudne vyzeraT?..
myslite si ze tak jemne decentne si mozeme opalit aj brusko este? a co kupanie verjene?
dakujem
17. čer 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej koceny na mna ste zabudli, pridat ma do sukromnej .... my sme sa prave vratili z toho vikendoveho pobytu na Donovaloch, tak som tu cez vikend nebola :frowning2:
17. čer 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ahoj Jani, no ja to ani nejako extra nebudem riesit, na kupko pojdem, aj do bazena...len do teplej vody nie...my prave v stredu chceme ist do tatralandie...a slnko...no tomu sa asi budem vyhybat.alebo skor.nebudem sa nejako slnit.. :slight_smile:
17. čer 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@abriela som tu dlhšie nebola a vy už fičíte v súkromnej, aj ja chcem ísť k vám, pridáš ma prosím ? :slight_smile:
18. čer 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte sledujem ze sukromka fici,mozem sa aj ja pridat? :slight_smile:
18. čer 2012 v 08:29  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tak aj ja by som sa k Vam pridala este to sice nemam potvrdene od doktora ale dva tehotenske testy boli pozitivne po tristvrte rocnom snazeni sa ani som nedychala vcera aj dnes rano pri tych testoch...chcela by som sa Vas spytat pretoze neviem ci je normalne ze mam stale take bolesti v podbrusku ako keby mal prist menzes?
18. čer 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte maminy:slight_smile: ja mam taky bolesti v podbrisku a uz 6 dni jsem nedostala menstruaci tak ted nevim jestli je mozne abych to mela opozdene ci jsem tehotna :slight_smile: jeste nikdy se mi nestalo ze by se mi to tak moc zpozdilo. testy jsem si delala ale vsecky byly negativni tak premyslim jestli mam jeste treba tyden pockat nebo mam jit k doktorovi.na zitrek jsem objednana na krev na test plodnosti tak nevim jestli tam mam jit .. ..co myslite ??
18. čer 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja prosim o pridanie do sukromky :slight_smile: dakujem.
18. čer 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také prosím o přidání do soukromé skupiny, děkuji. Poslední MS jsem měla 11.5. a na dnešním testu byla krásná dálnice :slight_smile: K doktorovi jdu příští čtvrtek :slight_smile:
18. čer 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja by som sa chcela pridat. Uz je to asi fakt, meskame stvrty den, test pozitivny... tesim sa. Termin podla tabuliek 20.2. :grinning:
19. čer 2012 ve 02:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
.mozem sa aj ja pridat do sukromnej temy? termin podla internetu je 1.2.
19. čer 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak sa pridávam aj ja, podla PM termín 9.2. Kedy vás objednali do 1.poradne? Mne zatial doktorka zobrala len krv na potvrdenie tehotenstva... :grinning:
19. čer 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sorinka ja mam take pobolievanie stale :slight_smile: a je to tym ze sa ti roztahuje maternica, pokial to nie je velka bolest tak je tok ok :slight_smile:
19. čer 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte:slight_smile: snad sa k vam mozem pridat aj ja... Poslednu MA som mala 5.5, tento tyzden by som mala byt 6tt +3d. No dnes som bola u gyndi a poveala mi, ze to vyzera na zaciatok 6tt (5tt+1d). Aktivitu srdiecka este nebolo vidiet:(( Odovodnila mi to tym, ze ak nemam pravidelny cyklus, tak som pravdepodobne neskor otehotnela. Takze prve foto mame na chaldnicke, ale zatial je tam vidiet iba plodovy vacok.
19. čer 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mik3333 Vitaj a prajem uspesne tehulkovanie. mame sukromnu skupinu, tak ak chces pridat, napis tejto babe: abriela
19. čer 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mozem sa pridat? Ja sice este nemam oficialne potvrdene tehu zatial mam len pozitivny testik ale rodit by som mala koncom februara.
20. čer 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ak sa teda mozem pridat tiez by som isla rada do sukromnej @abriela :wink:
20. čer 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Uz som napisala abriele :slight_smile: dakujem.
20. čer 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte :slight_smile: aj ja by som sa rada pridala, posledna mrcha 30.4. a som prave v siedmom tyzdni a buduci tyzden idem na prve sono tak dufam ze sa spunt ukaze :slight_smile:)
20. čer 2012 v 11:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tullsova Ahoj, treba napisat abriela. Sme skryte v sukromke
20. čer 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Môžem sa k Vám pridať? Som na konci 6. týždňa, je to moje "druhé" tehotenstvo, ale prvé som potratila práve v 6. týždni v marci a 22.3. mi robili kyretáž. Počkali sme dve menštruácie a podarilo sa. Mám síce špinenie, bolesti v podbrušku, nevoľnosť ... už som bola aj na pohotovosti, doktor vravel, že je to OK v maternici ... o týždeň na kontrolu, či bije to malinké srdiečko. Dúfam, že to bude v poriadku. Blahoželám vš. mamičkám a prajem len krásne a veselé dni s bruškom! :wink:

@abriela môžeš ma k Vám pridať do súkromnej?
ĎAKUJEM :dizzy_face:
21. čer 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte tak ja som uz bola u doktora v utorok a povedal mi ze mam prist za styri tyzdne uz do poradne ze toto je este zavcasu, posledná MS bola 17.5. ale urobil mi sono uz tam bolo vidiet taku mini ciernu bodocku... no neviem ako to dovtedy vydrzim. nebral mi inak ani krv nemyslite ze to mal?
22. čer 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sorinka urcite ti mal brat krv. Tehotensky test si si robila? Ked ti vysiel pozitivne tak sa mozes tesit. Mne brali krv dnes rano a tiez som mala poslednu 17.5 ...
22. čer 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sorinka @danka_ba ked ti vysli testy, krv ti brta nemusel. Mne ju tiez nebrali a som 16.5.
22. čer 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera durhy ultrazvuk - na prvom bola len mala cierna machulka a vcera uz som videla aj nase malinke - aj srdiecko boli vidiet ako bije... v pondelok mi zacina 8. tyzden, tak dufam, ze bude vsetko nadalej ok... mam trocha malo zeleza, ale inak bolo vsetko v poriadku .... Nasa mala fazulka ma 1,35cm....Moje krasne malinke :slight_smile:
22. čer 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@abriela ano testy mi vysli len sa mi zda potom dost neskoro ze az za styri tyzdne mam prist, tebe ako povedal doktor ze kedy? ja mam dost protivnu sestricku ta na mna pozerala ze co tu uz robim ved to mi len meska tyzden a ze to este nic neznamena este vselico sa moze stat atd.. ale doktor je zlaty urobil mi aj to sono a ukazal bodocku bola som stastna:slight_smile:
22. čer 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek