• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
@luckarisko74 ja som jej pisala internu postu ale nepridala si ma tam :(
16. srp 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stresuliatko vies co mne sa zda , ze je teraz na dovolenke, tak ked pride urcite ta hned prida :wink:
16. srp 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckarisko74 jej tak fayn :slight_smile: pockame :slight_smile:
16. srp 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tulipan25 veru veru, len nech nám všetko dopadne tak ako má :D
16. srp 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte dievčatá:slight_smile: Pridávam sa k Vám... termín mám 28.2.2013, pôvodne som mala 6.3. ale podľa sona sa mi to stále posúva, keďže som po prvom pôrode ešte nemala poriadnu ms tak nemám pevný termín. Mám už jednu 10 mesačnú dcérku Sofiu a prajeme si aby k nej teraz pribudol braček :slight_smile:
18. srp 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte, tak sa pridávam aj ja, termín bol predbezne na 21.2, na poslednom sone sa ale drobča ukázalo,že je o týždeň väčšie, tak zatiaľ je to 14.2, budeme mať valentínsky darček :grinning: do najbližšej poradne idem budúci piatok to by som mala byť 16týždeň alebo 17 ak je malé furt popredu. a hrozne chceme vedieť, čo to bude, už máme doma chalana,tak veeelmi chceme dievčatko,aj som presvedčená,že to tak bude, len už by som to chcela vedieť aj od dr.

inak som stále príšerne unavená, nevládzem žiadnu činnosť robiť dlhšie ako 10 minút :angry: už ma z toho ide poraziť. chodíte sa v týchto teplách aj kúpať dakde ? neviem stále či je to bezpečné, syn je septembrový, pri nom som v lete bola rada,že som rada a kúpanie som neriešila ale teraz som s ním doma, mám dovolenku, vonku hic a ja sa stále neviem odhodlať...
21. srp 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja sa pridavam, my mame termin 16.2. na narodeniny nasho ocina:slight_smile:Mame uz doma skoro 2 rocneho fesaka, tak ocino by chcel dievku, objednavka na dievcatko bola od neho aj pri prvom:slight_smile: uz vam presli nevolnosti?Mna to este stale drzi.
21. srp 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Přidávám se..termín máme 6.2. :slight_smile: A jelikož je to moje první těhulkování, jsem ze všeho hrozně vykulená....
21. srp 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@katarina279
@iwky
@sydney07
@janaspa
@bonavoxa Ahoj baby. Sme v sukromke, napiste @abriela a ona vas prida k nam.
21. srp 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. srp 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sydney07 ahoj. Moje male je tiez vacsie cize termin 23.2. sa posunul na 14.2. :grinning: . Na kupanie v bazene si kup radsej vazelinove tampony, maju v niekotrych lekarnach ale aj v DM.
21. srp 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@abriela tak pôjdem kuknut do tej dmky zajtra, dik za tip. pridáš ma do sukromky ? dik
21. srp 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bonavoxa Tak to sme dve :D
22. srp 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky, ako vám dopadli triple testy? nám na prd 1:340 takže amniocentéza, mám príšerný strach, nervy....
22. srp 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierasab Ja mam 1:560 a celkovo skrining negativny, no i tak ma lekarka pre istotu posiela na morfologicky UTZ. Kolko mas rokov?
23. srp 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminy, tak sa k vam pridavam aj ja. predpokladany termin porodu 15.2.2013, je to moje 1. tehu, tak som zo vsetkeho v soku:slight_smile: velmi sa na mimi tesime, tak dufam, ze vsetko bude ok. na stastie mi vobec nebolo nevolno, len som stale straaasne hladna. papate vsetko, alebo mate nejake obmedzenia?!
23. srp 2012 ve 14:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierasab ahoj ja idem zajtra na amnio :( no bojim sa velmi.. neviem ci to nakoniec nezrusim. NT sme mali v pohode a morfologicky ultrazvuk tiez neukazal nic abnormalne.. (a zvysene riziko nam vyslo 1:181)
23. srp 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehuľky, budúce či aktuálne maminy, som ďalšou z vás! :slight_smile: Môj predpokladaný termín pôrodu je stanovený na 5.2.2013, takže čakáme februárovčatko :slight_smile:. Je to moje prvé tehotenstvo, takže je pre mňa mnohé neznáme, ale pomaly sa na všetko pripravujem, študujem, zisťujem a pátram... Vďakabohu mám za sebou takmer 6-týždňové obdobie nevoľností, ufff. Dokonca som v poslednom týždni prvého trimestra absolvovala aj dovolenku pri mori a to bez akýchkoľvek ťažkostí. Na bambino sa veľmi tešíme. K reakcii vanilky123: ja práve naopak, vôbec mi nechutí, teda v posledných 2 týždňoch o niečo viac ako za posledné 2 mesiace, kedy som pach jedla nemohla zniesť a absolútne som prestala variť. Dokonca aj teraz ma sem-tam natiahne, keď idem okolo chladničky. A neznesiem v ústach zubnú kefku, dráždila ma aj zub. pasta s mentolom. Inak začínam sledovať, čo zjesť smiem a čo nie.
25. srp 2012 ve 21:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ abriela ahojte som tu nová termín mám 21.2 pridate ma ku Vám?
26. srp 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj dievcata. My cakame nase prve dietatko niekedy okolo 26.2.2013. Smiem sa aj ja k vam pridat? :slight_smile:
28. srp 2012 v 11:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! velmi rada sa pridam do vasho debatneho kruzku. nase babo by sa malo narodit 2.2.2012 - bodaj by sa trafilo ;)
30. srp 2012 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vanilka123 ahojky! ja to popravde vobec neriesim...zjem vsetko ako do teraz..nevyhybam sa nicomu, ani masnejsiemu, ani masu..a kedze je leto, tak je to jednoduchsie s ovocim a zeleninou...len do jogurtov sa neviem donutit, od kedy som tehotna tak mi nechutia uz vobec :( ale ked som sa pytala svojho lekara, tak mi povedal, ze nech sa v nicom neobmedzujem a klasicka veticka: "tehotenstvo nieje choroba".....ci je to z mojej strany spravny pristup alebo nie..to neviem..ale neviem si predstavit sa stravovat podla knih a tych cudnych diet..
30. srp 2012 v 08:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky. No tak aj ja sa pridávam. Termín zatiaľ vyzerá na 24.2. Ale asi sa bude ešte nejako meniť. Posledná MS bola v máji :slight_smile: No a co sa týka testov, nič nie je tak zlé ako na prvý pohľad vyzerá. Mne na krvých testoch vyšli vysoké hodnoty na rubeolu. Čo by bolo dosť zlé v prvom trimestri. Tak som behala po infekčnom, brali mi ďalšiu krv a znova celô biochémiu... Teraz som bola po výsledky a tá rubeola sa nakoniec nepotvrdila. Netreba hneď vidieť to najhoršie, nie vždy to naozaj musí byť tak :slight_smile: Inak už vidíte nejaké zmeny na brušku? Ja ešte ani nie... ale už by som tak chcela.... :unamused:
30. srp 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, ja by som sa tiež rada k Vám pridala. Termín mám 22.2.2013. Jedného anjelika už mám v nebi, tak dúfam, že teraz mi to vyjde.
3. zář 2012 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Caute kocky, aj ja sa pridávam, uz dlho vieme, ze to bude dievcisko (z krvnych testov) a akurat tento vikend som mala depku, pretoze sa neviem zmierit s tehotenstvom, nemam k nej este ziadny vztah a cele je to naprd... doktor ma upokojuje, ze sa to zmeni, ale zatial nic. kazde rano som nervna, lebo sa prestavam zmestit do veci, zle sa mi spi, stale beham curat... proste zatial same negativa. jedine manzel sa tesi... :frowning2:
4. zář 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Swarowski, pocity, ktoré opisuješ síce nepoznám (ja sa teším od začiatku), ale ide o hormóny, ktoré sa s tebou zahrávajú... :wink: Doktor má pravdu, určite to skôr alebo neskôr prejde, neboj. Ja som akurát v 18. týždni tehotenstva a bruško už viac-menej začína vykúkať - podvedome ho však stále vťahujem, na čo sa partner hnevá... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Spať sa mi spí síce dobre, ale obávam sa polohy, ktorú budem musieť onedlho zmeniť - spím totiž len na bruchu, no nič - budem si musieť zvyknúť... Čúrať behám aj ja každú chvíľku - aj keď len trošku - to nám už dieťatko tlačí na močový mechúr, s tým sa treba proste zmieriť. Určite toto "nevďačné" obdobie u teba prejde a ty budeš šťastím celá bez seba! Drž sa!
4. zář 2012 v 17:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@swarovski Ja som tiez "depkovala" a to takmer cely prvy trimester, v noci som nespavala a bola som zuriva ako tiger najma na mojho dobreho manzela. Teraz je to uz super, obaja sa na dietatko velmi tesime. Vsetko dobre dopadne. Neboj sa. Dolezite je, aby sme boli zdrave. Vsetko ostatne az take podstatne nie je. :wink:
6. zář 2012 v 15:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abriela mohla by si pridat aj mna do sukromky? dakujeeem
6. zář 2012 v 15:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babatkonr na mne to uz zacina byt vidiet (uz som bola z toho nervozna)..ale mame trosku skorsi termin ako ty...
6. zář 2012 v 15:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
musim sa vam pochvalit...uz s istotou citim ze sa babo vrti :slight_smile: a to sme v 18tt :slight_smile:
6. zář 2012 v 15:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek