• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
Před pár dny jsem zjistila, že příští prázdniny nás bude doma víc. Kdo taky čekáte přírůstek do rodiny v srpnu příštího roku? Pojďte se podělit a popovídat o tom, jak prožíváte úplné začátky.
3. pro 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Zatím nikdo, kdo by měl TP v srpnu 2014?
4. pro 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billi ahojky, tak prvni odvazna duse :grinning: Gratuluju! Je nas tady vic adeptek na rozsireni skupiny, uvidime kdy se holky ofiko pridaji ... Jsme po umelem a tak to bereme hodne po spickach, jeste se muze stat spousta veci ... :slight_smile:
@leni_tom @mysskyna
4. pro 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kockacz @billi Zrovna jsem dneska koukala, jestli už se někdo odvážil založit diskuzi :grinning: A on odvážil :slight_smile:
Zatím jsem opatrná a bojím se radovat, abych něco nezakřikla.
4. pro 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@kockacz
@leni_tom
Někdo být odvážný musí. Gratuluji a budeme to tu rozjíždět pomalu a po špičkách.
4. pro 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jeste bychom mohly potichoucku pozvat @japro :wink: Krasne testiky po IUI... Kdy jdes na krev?
4. pro 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@billi Ahoj, ja bych mela mit termin mezi 31.7. a 7.8. :slight_smile: Zatim jsem teprve ve stadiu cekani na prvni kontrolu u doktora. Snad vse dopadne dobre :wink:
4. pro 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj, já zjistila včera, že mám pozitivní test, dneska jsem netestovala, tak uvidíme zítra :slight_smile:
4. pro 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Páni to je odvaha...jak psaly holky, jsme po umělém, takže já osobně našlapuji hodně opatrně a zlehýnka :wink:
4. pro 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj všem a děkuji
@kockacz za pozvání :slight_smile:
holky já mám za sebou už jeden pokus co trval asi rok a pul IVF pořád byl nákej problém až mě to stálo manželství :wink: nepatřili jsme k sobě no ...... ted jsem po druhé štastně vdaná před dvouma roky se to povedlo normální cestou se to v začátku samo pustilo a neklaplo to :frowning2: pak tak vovej CAR a za sebou máme IVF a ted 4x IUI v sobotu jsem měla den zpoždění a udělala test štastná jak blecha ale musím říct že strach se pere s radostí 16.12 jdu do Caru na kontrolu a ultrazvuk už aby to bylo za mnou.......a mohla se radovat že je vše v pořádku a na svém místě :slight_smile: Všem Vám tedy nám držím palečky tfuj tfuj tfuj :-*
5. pro 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@japro tyhle pocity my moc dobre zname :unamused: Moc drzim palce, aby to tentokrat vyslo!!! :sweat_smile: Zitra jdu na dalsi krev do CARu, tak jsem zvedava. Od patku do uterka mi hcg hezky stouplo, tak uvidime ted. Ty nejdes na krev?
5. pro 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Všem moc držím palce.
Mně objednal doktor na 19.12., což bych měla být 8+0, tak jsem zvědavá, co bude vidět.
5. pro 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kockacz no oni chtěli abych přišla už příští týden ale my se budem stěhovat a bude chaoz tak jdem až 16.12 a asi mě vezmou i krev já se neptala co se dělá na první náštěvě když to klapne ..... tak muže napsat at vím co mě bude čekat :slight_smile:
5. pro 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@japro ja taky nevim presne. ja se nikdy moc daleko nepropracovala, vzdycky byl konec hned na zacatku :unamused: Ted jsem proste jen si nechala u obvodaka nabrat krev primo na HCG, abych vedela, jak cislo stoupa, spis pro klid duse. No a pocitam, ze ti taky vezmou krev, udelaji ultrazvuk a podle toho se domluvite co dal, kdy dalsi kontrola nebo kdy te predaji tvymu gynekologovi. Ja chci urcite zustat dal na neschopence, abych byla v klidu a nic nepodcenila. Taky potrebuju napsat nejaky leky. Hlavne, abychom tam videly ty nase bublinky, ze jsou kde maji vid? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@billi ja pocitam s UTZ az taky nekdy pred Vanoci. Ne ze bych nechtela driv, ale asi maji svoje zajety terminy... :unamused:
5. pro 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, s dovolením se k Vám také přidám. Tak já našla pozitivní testík včera a // naběhly okamžitě. Pro jistotu na 2 různých testech :slight_smile:. K doktorovi jsem objednaná 19.12. Tak uvidíme. Všem držím palečky. :slight_smile:
5. pro 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pbaris paráda musíme si tu držet palečky navzájem.......:slight_smile:
5. pro 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kockacz jj přesně tak já tedy chodím do práce ale mistr(muj kamarád) o všem ví to znamená že ví více než ostatní :slight_smile: ale taháme v práce těžké věci a on mě právě dává jen lehkou práci taková nenápadná akce :wink:
5. pro 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz tak už jsem napsala kamarádce co chodí do stejného Caru co mě bude čekat na první kontrole :slight_smile: pak napíšu :slight_smile:
5. pro 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billi no jasně už se těším až sem dáme ty naše fotečky :slight_smile:
5. pro 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já jdu na první kontrolu příští týden, tak taky nechci nic zakřiknout. Ale moc vám všem držím pěsti, ať to máme všechny potvrzené a v pořádku!!! :wink:
5. pro 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahojky holky, tak já zjistila včera že čekáme miminko. :slight_smile: První těhotenství letos v lednu nedopadlo dobře, tak tohle musí vyjít! :astonished: Jinak gratuluji všem ostatním, hlavně abychom to nezakřikly. :slight_smile:
5. pro 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Já mám z krve těhotenství potvrzené, ale na kontrolu jdu až 18.12., to bych měla být 6+5tt. Do té doby se zatím k těhotenství nehlásím :slight_smile:
5. pro 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Holky, nepatřím sem, ale mám srpňátko 2010, takže vám všem chci popřát strašně moc štěstí a pohodové těhotenství!!! Držte se a ať všechno dobře dopadne!!!
6. pro 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@leni_tom
@beandy a z vás dvou mám vůbec radost :wink:
6. pro 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb Tak to strašně děkuju :slight_smile:
6. pro 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckamb Taky moc děkuju :slight_smile:
6. pro 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky sem asi budu patřit, ale cítím se skoro blbě. tolik z vás má ty // tak vymodlené a u nás to je neplánovaný šok.
6. pro 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Já doufám, že se jednoho dne taky dočkám neplánovaného šoku :slight_smile: HA už brát nemusím a kdyby se podařilo náhodou přirozeně, budeme jen rádi :slight_smile:
6. pro 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leni_tom moc bych ti to přála. vlastně každé ženě. přijde mi to děsně nespravedlivé, že někdo tak moc chce, je zajištěný a nejde to a jiní..? :frowning2:
6. pro 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@blahova_andrea u nás to není neplánovaný šok, ale rychlý úspěch :wink:
6. pro 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 46
Tvůj příspěvek