Termín porodu v srpnu 2014

Před pár dny jsem zjistila, že příští prázdniny nás bude doma víc. Kdo taky čekáte přírůstek do rodiny v srpnu příštího roku? Pojďte se podělit a popovídat o tom, jak prožíváte úplné začátky.
billiautor
4. pro 2013
Zatím nikdo, kdo by měl TP v srpnu 2014?
kockacz
4. pro 2013
@billi ahojky, tak prvni odvazna duse 😃 Gratuluju! Je nas tady vic adeptek na rozsireni skupiny, uvidime kdy se holky ofiko pridaji ... Jsme po umelem a tak to bereme hodne po spickach, jeste se muze stat spousta veci ... 🙂
@leni_tom @mysskyna
leni_tom
4. pro 2013
@kockacz @billi Zrovna jsem dneska koukala, jestli už se někdo odvážil založit diskuzi 😃 A on odvážil 🙂
Zatím jsem opatrná a bojím se radovat, abych něco nezakřikla.
billiautor
4. pro 2013
@kockacz
@leni_tom
Někdo být odvážný musí. Gratuluji a budeme to tu rozjíždět pomalu a po špičkách.
kockacz
4. pro 2013
Jeste bychom mohly potichoucku pozvat @japro 😉 Krasne testiky po IUI... Kdy jdes na krev?
lucija76
4. pro 2013
@billi Ahoj, ja bych mela mit termin mezi 31.7. a 7.8. 🙂 Zatim jsem teprve ve stadiu cekani na prvni kontrolu u doktora. Snad vse dopadne dobre 😉
beta.m
4. pro 2013
ahoj, já zjistila včera, že mám pozitivní test, dneska jsem netestovala, tak uvidíme zítra 🙂
mysskyna
4. pro 2013
Páni to je odvaha...jak psaly holky, jsme po umělém, takže já osobně našlapuji hodně opatrně a zlehýnka 😉
japro
5. pro 2013
Ahoj všem a děkuji
@kockacz za pozvání 🙂
holky já mám za sebou už jeden pokus co trval asi rok a pul IVF pořád byl nákej problém až mě to stálo manželství 😉 nepatřili jsme k sobě no ...... ted jsem po druhé štastně vdaná před dvouma roky se to povedlo normální cestou se to v začátku samo pustilo a neklaplo to 😞 pak tak vovej CAR a za sebou máme IVF a ted 4x IUI v sobotu jsem měla den zpoždění a udělala test štastná jak blecha ale musím říct že strach se pere s radostí 16.12 jdu do Caru na kontrolu a ultrazvuk už aby to bylo za mnou.......a mohla se radovat že je vše v pořádku a na svém místě 🙂 Všem Vám tedy nám držím palečky tfuj tfuj tfuj 😘
kockacz
5. pro 2013
@japro tyhle pocity my moc dobre zname :-| Moc drzim palce, aby to tentokrat vyslo!!! :-N Zitra jdu na dalsi krev do CARu, tak jsem zvedava. Od patku do uterka mi hcg hezky stouplo, tak uvidime ted. Ty nejdes na krev?
billiautor
5. pro 2013
Všem moc držím palce.
Mně objednal doktor na 19.12., což bych měla být 8+0, tak jsem zvědavá, co bude vidět.
japro
5. pro 2013
@kockacz no oni chtěli abych přišla už příští týden ale my se budem stěhovat a bude chaoz tak jdem až 16.12 a asi mě vezmou i krev já se neptala co se dělá na první náštěvě když to klapne ..... tak muže napsat at vím co mě bude čekat 🙂
kockacz
5. pro 2013
@japro ja taky nevim presne. ja se nikdy moc daleko nepropracovala, vzdycky byl konec hned na zacatku :-| Ted jsem proste jen si nechala u obvodaka nabrat krev primo na HCG, abych vedela, jak cislo stoupa, spis pro klid duse. No a pocitam, ze ti taky vezmou krev, udelaji ultrazvuk a podle toho se domluvite co dal, kdy dalsi kontrola nebo kdy te predaji tvymu gynekologovi. Ja chci urcite zustat dal na neschopence, abych byla v klidu a nic nepodcenila. Taky potrebuju napsat nejaky leky. Hlavne, abychom tam videly ty nase bublinky, ze jsou kde maji vid? :-p
kockacz
5. pro 2013
@billi ja pocitam s UTZ az taky nekdy pred Vanoci. Ne ze bych nechtela driv, ale asi maji svoje zajety terminy... :-|
pbaris
5. pro 2013
Ahojky holky, s dovolením se k Vám také přidám. Tak já našla pozitivní testík včera a // naběhly okamžitě. Pro jistotu na 2 různých testech 🙂. K doktorovi jsem objednaná 19.12. Tak uvidíme. Všem držím palečky. 🙂
japro
5. pro 2013
@pbaris paráda musíme si tu držet palečky navzájem.......🙂
japro
5. pro 2013
@kockacz jj přesně tak já tedy chodím do práce ale mistr(muj kamarád) o všem ví to znamená že ví více než ostatní 🙂 ale taháme v práce těžké věci a on mě právě dává jen lehkou práci taková nenápadná akce 😉
japro
5. pro 2013
@kockacz tak už jsem napsala kamarádce co chodí do stejného Caru co mě bude čekat na první kontrole 🙂 pak napíšu 🙂
japro
5. pro 2013
@billi no jasně už se těším až sem dáme ty naše fotečky 🙂
maiki1
5. pro 2013
Já jdu na první kontrolu příští týden, tak taky nechci nic zakřiknout. Ale moc vám všem držím pěsti, ať to máme všechny potvrzené a v pořádku!!! 😉
beandy
5. pro 2013
Ahojky holky, tak já zjistila včera že čekáme miminko. 🙂 První těhotenství letos v lednu nedopadlo dobře, tak tohle musí vyjít! :-o Jinak gratuluji všem ostatním, hlavně abychom to nezakřikly. 🙂
leni_tom
5. pro 2013
Já mám z krve těhotenství potvrzené, ale na kontrolu jdu až 18.12., to bych měla být 6+5tt. Do té doby se zatím k těhotenství nehlásím 🙂
luckamb
6. pro 2013
Holky, nepatřím sem, ale mám srpňátko 2010, takže vám všem chci popřát strašně moc štěstí a pohodové těhotenství!!! Držte se a ať všechno dobře dopadne!!!
luckamb
6. pro 2013
@leni_tom
@beandy a z vás dvou mám vůbec radost 😉
leni_tom
6. pro 2013
@luckamb Tak to strašně děkuju 🙂
beandy
6. pro 2013
@luckamb Taky moc děkuju 🙂
blahova_andrea
6. pro 2013
ahoj holky, taky sem asi budu patřit, ale cítím se skoro blbě. tolik z vás má ty // tak vymodlené a u nás to je neplánovaný šok.
leni_tom
6. pro 2013
@blahova_andrea Já doufám, že se jednoho dne taky dočkám neplánovaného šoku 🙂 HA už brát nemusím a kdyby se podařilo náhodou přirozeně, budeme jen rádi 🙂
blahova_andrea
6. pro 2013
@leni_tom moc bych ti to přála. vlastně každé ženě. přijde mi to děsně nespravedlivé, že někdo tak moc chce, je zajištěný a nejde to a jiní..? 😞
billiautor
6. pro 2013
@blahova_andrea u nás to není neplánovaný šok, ale rychlý úspěch 😉

Začni psát odpověď...

Odešli