• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu/září 2013

26. dubna 2013 
Doufám, že se někdo přidá :dizzy_face: Termín porodu mám 24. 8. 2013.
16. led 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já ještě přesný termín nemám, ale konec srpna-začátek září to bude. V pondělí jdu k dr., tak budu vědět více. Jinak 25.8.2012 jsme měli svatbu, tak možná to bude do roka a do dne :sweat_smile:
16. led 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj :slight_smile: Tak to budu držet palce! Me ty termíny trochu lítají. První byl 25.8. ted je to o den min, tak uvidím...Příští čtvrtek si jdu pro prukazku a na další Utz, tak snad uz to bude finální datum.
A ve kterem tydnu asi jsi?
16. led 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky termin jeste nemame, ale pocitam nekdy v zari, u doktora sem jeste nebyla, ale chystam se, uz to bude druhe, tak na to tak nespecham :slight_smile:)
16. led 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, taky čekáme druhe :slight_smile:
Jasne, pokud nemáš nejake potíže, tak neni třeba spěchat. Pak uvidíš pri kontrole vše najednou, to je fajn.
16. led 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prave, minule jsem tam sla hned nejak sesty tyden a pak jsem tam chodila ze zacatku skoro kazdy tyden, ted to vezmu najednou :slight_smile: sice to je nedavno, ale srdicko doktorka kontroluje v kolikatem tydnu?? Nebo kdy by melo??ale asi to dlouho nevydrzim a objednam se :slight_smile:
16. led 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukala jsem, ze uz mate malou princeznu :slight_smile:
Tak srdíčko se říká, ze kolem 6-7tt, ale i tohle je individuální.
16. led 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kolikaty mas tyden, ze uz ti doktorka dava prukazku, me ji davala docela az za dlouho
16. led 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my stim nejak nepocitali tak brzy, mala je fakt divoska a nedovedu si predstavit jak to bude, ale pomalu se stim smiruju :slight_smile: vy to mate dobry, ze malej je docela velkej a uz bude pomahat :slight_smile:
16. led 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Dneska jsem 8+4, takže 9tt. Prukazku dostanu kdyz budu 9+5. V po nebo ut mám přijet na první odběry a 12.2. Uz me objednali na screening.
16. led 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vy jste driv my budeme tak sesty tyden asi, musim se objednat :slight_smile:
16. led 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ja chtěla mimco zase o neco dřív, ale nedařilo se. Doufám, ze bude pomáhat! Je to lumpik!
Můj manžel se narodil, kdyz byl jeho brachovi presne rok, tchyne otehotnela skoro hned! Říkala, ze to byla sila na tu dobu a dost dřina.
A kolik bude malé...v záři?
16. led 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, objednej...aspon budou novinky :slight_smile:
16. led 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca81 Řekla bych tak 9 týden, mívala jsem to docela nepravidelně, takže termín mi bude určitě nějakou dobu lítat.
16. led 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ahoso Tak to musíš dat v pondělí vědet. To by byl gól, kdyby Vam termín vyšel na datum svatby :slight_smile:
16. led 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky se přidávám i já. TP dle MS mám 31.8., teď jsem 8+0, průkazku už mám(od včerejška). První odběry mám ok. Ségra je těhotná stejně jako já(dle UZ taky 8+0) a už se má pomalu objednat na NT+screening. Když mi řekla, že se za to platí, málem mě trefilo. Když jsem na něm byla v minulém těhu, neplatila jsem nic. Zajímalo by mě, jak to tedy s placením je, jestli je vyšetření povinné, jestli si případně mohu vybrat, kam na vyšetření půjdu. No a taky, zda v Praze není místo, kde se za toto vyšetření neplatí(jsem u VZP). Současně také hledám nějakou maminku z Prahy na pokec(ICQ,Skype), na společné vycházky. Bydlíme v Praze, Smíchov, takže nejlépe někdo z okolí :slight_smile:
17. led 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@speedygon Ahoj, gratuluji :slight_smile: Tak s tím screeningem jsem se to dovedela az nedavno. Ale o tom, kolik konkretne stojí nevím. Asi je to u každého dr jiné. Musím to zjistit. Protože mi zatím dr ani sestřička nic neříkali.
To mate se segrou fajn, ze jste tehulky zároveň :slight_smile:
17. led 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@speedygon Jinak...ja bydlím kousek od Ostravy, takže to na spolecne procházky s kočárkama neni...
17. led 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@speedygon Ahoj, co se týká screeningu tak já jsem z Pardubic a platila jsem 1030 Kč. Když jsem však byla ještě u jiné doktorky, chtěla mě poslat někam do Prahy do vyhlášené ordinace a tam by to prý vyšlo na 1300 Kč. Pravda je taková, že ono když se jde 2x na screening, celkem to naskáče. Každopádně screening není povinný, ale podle mě je rozumné si za to připlatit :wink:
17. led 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
terchal:2x screening?? Ve 13tt je jeden, potom další vyšetření jsou již hrazená...
17. led 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja uz si nepamatuju, jestli jsem byla na screeningu v 1. trimestru v prvnim těhu. Ale byla jsem na tripple testu v 16tt a pak na velkém Utz ve 20tt - ty jsem neplatila.
17. led 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten prvni screening ve 12 tydnu neni povinny, to mi doktorka doporucila, ze bud se muzu objednat nebo ne, dala termin na kdy se objednat a ze je to placeny, ostatni uz hradi pojistovna, my byli v Brne a platili 1500 kc. Jinak zitra jdu k doktoru, dneska jsem tam volala a sestricka rikala, ze mam dojit co nejdrve, tak jdu zitra, tak jsem zvedava :slight_smile:)
17. led 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, jak se mate? Nejake novinky? :slight_smile:

@denisazoe Jak dopadla kontrola? :slight_smile:
18. led 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jo dopadli jsme dobre, neco tam bylo na ultrazvuku, ale je to jeste hodne maliccke, dostala sem listovku a jodid a za 2 tydny kontrola, tak snad uz budeme vetsi :slight_smile: uvidime uz se tesim, to bude dlouha doba :slight_smile:
18. led 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca81 a jak je tobe nejake nevolnosti?? :slight_smile: nebo vsechno dobry?
18. led 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denisazoe Paráda! Gratuluji! Dva týdny utečou jako voda :slight_smile:

Me je špatně každy den, zazvorova lizatka uz nemůžu ani cítit! Rano nez vstanu si dam piskoty, pak je trochu lip. Behem dne to ujde, ale večer znovu. Behem noci se budím a je mi zle, ze uz nemůžu usnout. U prvního těhu jsem to měla do 14tt.
18. led 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak tady tak sedím u toho hříšného tance a přemýšlím jak mi je? S přítelem se snažíme o mimi 3 měsíc, Jsem na clostybegilu a pregnylu, po injekci pregnylu ěílený bolesti podbřišku, vaječníků. A tento cyklus fakt nevím bolesti neustaly jako minule, přidala se nevolnost, bolesti podbřišku, vaječníků, v podstatě snad už hůř nemůže ani být. Jsem 3 dny před menstruací, mám testovat od zítra každý den, dle dr. to potřebuje vědět, jestli pokud se dostaví menstruace to vajíčko bylo oplodněné. Ale já nevím ty bolesti, návaly, únava, furt čurám, břicho tvrdý a velký.........co vy na to, jsem těhotná?????jaké jste měly vy příznaky 3 dny před menstruací?????
18. led 2013 ve 20:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a bradavky - tak ty bolí jak čert, a v noci se budím na wc a taky bolestí podbřišku a vaječníku pravého
18. led 2013 ve 20:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lanyz Ahojky, tak záleží, jake klasicke příznaky jsi měla pred menstruaci. A jestli je to ted hodne jiné :slight_smile: Ja jsem měla taky Pregnyl, ale pak jsem šla na oplodnění z rozmrazenych embryjek. Testovat jsem měla za 14 dni, ale nevydržela jsem. Takže 12. den jsem testila a bylo to tam. Prsa me pred ms nikdy nebolely, ted ano...břicho jsem měla tvrde a byla jsem porad unavená a měla jsem šílenou žízeň.
Držím palce pri testování :slight_smile:
18. led 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dnes jsem 20 den cyklu, cyklus mívám 24 dní, ovulaci díky pregnylu 9 - 13 den cyklu. Od minulého týdne CCa 6 dní tvrdý břicho, bolest v podbřišku a na vaječníku, pod žebry mě jakoby něco bublá, ale jen občas, pořád se mi zvedá žaludek, hodně piju, a taky jsem furt na wc, bradavky mám šílen citlivý, že je lepší mít podprdu. Dnes od večera to ve mě hrklo a poprvé jsem zvracela Pomelo, který normálně miluju, a teď ráno nemůžu vstát jak mě berou záda v kříži a mám zvýšenou teplotu. A pořád na zvracení.Je to jiný, než když mám menstruační bolesti. A jiný než předchozí měsíce. Doktor chce abych testovala 2dny před očekávanou mesnstruací, samozřejmě jsem to nevydržela a včera test negativní - vím že je brzo. Chce to protože si potřebuje být jistý pokud dostanu mensruaci jestli bylo vajíčko oplodněné, a chyba je v jeho udržení.Takže dneska do postele.Díky za dpověď
19. led 2013 v 10:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, gratuluji k těhotenství. Ráda bych se k vám přidala. Ještě sice nemám průkazku, ale jsem 8+3, pro průkazku mám jít 5.2. a na 14.2. mám screening. Přesný termín porodu zatím nevím, ale počítám konec srpna, začátek září. :slight_smile: Tak uvidíme. Doma máme 14 měsíční holčičku, tak jsem zvědavá jak to budu zvládat. V prvním těhotenství mi bylo taky zle, ale né tak jak teď. Sice nezvracím, ale jak něco ucítím, tak tomu moc nechybí. Doufám, že to brzo přejde.
20. led 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 7
Tvůj příspěvek