Termín porodu září/říjen 2016

15. prosince 2017 
Ahoj holky,

zakládám tuto diskusi, abychom mohly sdílet radosti a strasti těhotenství
Prosím Vás o krátké představení.
Já jsem Dáša, 26 let, termín porodu dle MS mám 24.9.2016. Je to mé druhé těhotenství,
první před 2 roky bohužel skončilo v 25. týdnu kvůli VVV - rozsáhlý rozštěp páteře
Pevně věřím, že tentokrát bude mimi v pořádku
9. únor 2016 v 11:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mo_da Cauky, já nemám zatím nic jistého ale pevně doufám, že je mimísek v pohodě Je mi 24 let a termín mi vychází na 13.10.2016
9. únor 2016 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, jsem Misa, a taky mam termin 24.9 dle ms. Je to moje 3 tehotenstvi, mam uz 16ti letou dceru, a 10ti leteho syna. Toto tehu mam po ket, tak jsem uz rovnou doma. Dost se nudim, a dny se vlecou Jsem silene unavena, a tak nejak to hure zvladam nez v predchozich tehu....to bude asi uz vekem
9. únor 2016 ve 20:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@werik153 Tak držím palečky
9. únor 2016 ve 22:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@misicka1988 Nevim nevim, zda je to vekem, ja jsem take jako prejeta parnim valcem A k tomu silne nevolnosti, ktere jsem v predchozim tehotenstvi neznala.
Take jsem doma, jen se nestiham nudit, dalkove studuji, takze ted mam zkouskove a stale je co delat.Spis mam pocit, ze nestiham delat to, co by me tesilo - kreslení, pečení dortů, tak snad pozdeji
9. únor 2016 ve 22:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mo_da Ja prave tyto "stavy" taky predtim nikdy nemela. Nevolno mi je, ale nezvracim, strasne mi vadi pachy.... Smrdi mi snad vse...prijde mi ze i vzduch ktery dycham, venku i doma. Do toho me chytly zada-bedra, asi nerv. Takze si vazne pripadam jak zpraskany pes. Ale verim ze bude lepe S ucivem drzim palce, to bych ted asi nedala
9. únor 2016 ve 22:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Jsem Iva, 28, čekáme první a na první prohlídku jdu dneska. Čekám na ni 14 dní a už se nemůžu dočkat. Poslední ms 22.12. takže bych měla být dnes 7tt+1. Doufám, že doktor dnes vše potvrdí Večer dám vědět. Jinak jsem moc ráda, za založení této debaty už jsem nad ní taky přemýšlela Tak pa večer.
10. únor 2016 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem měla poslední MS 1.1.2016 a minulý týden jsem si dělala těhotenský test a byly tam dvě čárky, dost mě bolelo břicho, tak jsem šla v pátek na kontrolu an UTZ jen špendlíková hlavička a HCG841 a to jsem byla 36DC. Teď pondělí jsem měla další kontrolu a zase UTZ+HCG a nakonec jen UTZ, že to hezky poskočilo od pátku a je tam vidět gestační váček s náznaky plodu, tak HCG toho důvodu ani nedělala. Další kontrola mě čeká zase teď v pondělí a prý by mohlo jít vidět, už srdíčko, tak jsem zvědavá a moc se těším A co ostatní pište, moc mě to zajímá
10. únor 2016 v 17:56  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já má termín cca 2.týden v září. Bohužel jsem na PN mám veliký hematom, nevolnosti, nízký tlak . Zhubla jsem pár Kg. prcek má skoro 3cm. Je mi zle. Nic mi nechutná, vše mi páchne. Spím. To mi jde nejlépe.
10. únor 2016 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jojosefina tak to mě mrzí, ale nejdůležitější je, že je prcek v pohodě a snad to bude jen a jen lepší. Pokud ti dělá spánek dobře, tak odpočívej
10. únor 2016 v 18:10  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky vás tak strašně bolelo ze začátku břicho? Já jsem někde v 5-6 týdnu....a hrozně mě bolí břicho...na ultrazvuku jsem byla v pondělí a byla tam už něco málo vidět tak mám přijít za 14 dní znova jestli bude už vidět něco víc....
10. únor 2016 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werik153 ahoj jo taky mě hodně bolí břicho. První jsem měla takové křeče, že jsem se musela i předklonit a trvalo to zhruba, tak 10-20 vteřin a teď je to velmi podobně jako, když mám dostat MS. Dr. mi říkala, že je to normální, že mám dojít jen v případě, že to nebude k vydržení a nebo budu krvácet. A ty to máš jak? A kdy jsi měla poslední MS?
10. únor 2016 v 18:19  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina112 děkuji, snad vše bude dobré. Mám za sebou náběry na screening.Na UZ je krásně vidět. Srdíčko maká od 5+5tt . Musím věřit a bude vše OK.
10. únor 2016 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina112 Poslední MS jsem měla začátkem ledna...u doktora jsem byla právě v pondělí jelikož jsem v pátek špinila...ale pak jsem se dočetla, že v době očekávané MS je to normální...taky to bylo jen chvíli a od té doby nic...a mám to tak, jako bych měla dostat MS, občas mě píchá na pravé straně, občas na levé...ale taky od doby co jsem těhu mám problém se zácpou,takže si myslím že mě do toho bolí to bříško ještě od toho....
10. únor 2016 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werik153 jo, tak s tou zácpou to znám kolikrát se úplně těším na záchod a stejně z toho nic není. Tak to na tom budeme podobně, já měla naposled 1.1., ale já mívala delší cykly, tak si myslím, že ovu byla trochu později. Dr. mi neřekla jak daleko jsem, ale zprávu mi překládala kamarádka, která dělá porodní asistentku a dle zprávy bych měla být v tom 5.týdnu
10. únor 2016 v 18:41  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jojosefina tak to je krása, taky bych byla moc šťastná, kdybych ho v pondělí, už viděla konečně broučka malýho a ty jsi jak daleko teda? já asi ten 5tt
10. únor 2016 v 18:42  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina112 mě vytiskl i snímek a je tam napsáno 4+4... teď na to koukám. Je tam vidět jen takový černý "flek" asi tak 0,5 cm má :D Já měla naposledy 7.1 a cykly mám krátké, jen 25 dní
10. únor 2016 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je mi 30let. Mám už syna (5let) teď jsem v 5+4tt.Dnes jsem byla na ultrazvuku a viděla jsem jak už bilo srdíčko.Nadhera!!! Už se na prcka moc tesim.
10. únor 2016 v 19:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina112
@werik153
@jojosefina Holky tak my dnes byli na prvním utz ukázkoví Utz i posledni ms se shodují, jsme 7tt+1. Termín tedy jeden, a to 27.9. Srdíčko už bilo o sto šest, ale konkrétní tvar prcek ještě neměl. Úsměvné bylo když doktorka řekla, že má zatím tvar jak ryba.. Jsme velcí rybáři takže to celkem sedlo To moje pako už bobuli říká kapr Jinak holky nevolnosti mám každý den asi poslední týden. Předtím jen sem tam. Teď mi pomáhá to když se najím, hlavně polévky. Když mám jen malinko hlad tak je to hrůza. Zatím nezvracím, ale navaluje se mi kolikrát i celý den Zácpa mě začala trápit tak dva dny zpátky, ale to je tím, že jsem přestala hodně pít tento týden. Tak to budu muset napravit. A v 5-6tt mě břicho taky bolelo. Jako kdybych měla dostat ms. Nebylo to moc, ale po 14ddnech už jsem byla fakt ráda, že to přešlo Ježiš nějak jsem se rozepsala
10. únor 2016 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky a myslíte, když půjdu k doktoru 6+4 že už by bylo vidět srdíčko, nebo mám ještě týden počkat ? Říkal teda ať příjdu za 14 dní...a to vychází na těch 6+4
10. únor 2016 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werik153 U me bylo videt srdicko v 6+2 tt , tak by mohlo
10. únor 2016 v 19:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@werik153 Já si taky myslím, že už by mohlo být vidět
10. únor 2016 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doduli gratulujíííííí to je krásná zpráva a můžu se zeptat, kdy jsi měla poslední MS? Abych věděla jestli, už něco uvidíme v to pondělí na UTZ, nemůžu se dočkat.......
10. únor 2016 v 19:50  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doduli už jsem to našla v předchozích příspěvcích, tak nemusíš psát tak to jsem tak o týden a půl později jako ty, tak jsem zvědavá na to pondělí teda.........
10. únor 2016 v 19:53  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina112 záleží asi i jak které mimi, ale teoreticky by už mohlo asi bít srdíčko a viďet uvidíš jen "rybu"
10. únor 2016 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doduli no necháme se překvapit, v pondělí jdu, až odpoledne, tak o to budu nedočkavější, ale snad to nějak uteče. Nic jiného nedělám než, že sedím na diskuzích a pak kolikrát strachuju, protože si tam něco přečtu šílenýho. Chlap, už mi chtěl odpojit internet
10. únor 2016 ve 20:02  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina112 Já to tak měla taky Test jsem si dělala 23.1., 25.1. jsem hned volala na gyndu se objednat a sestra mi řekla, že mám dojít až 10.2. Že dřív by stejně nebylo nic vidět.. To bylo nejdelších 14 dní v mém životě A teď až za další 4týdny. No to bude taky mazec.. Tak pořad něco čtu a studuju .Můj mi za to taky nadává
10. únor 2016 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doduli no já jdu teď 15.2. v pondělí a jestli bude vše ok, tak pak jdu 25.2. Já jsem si myslela, že už je dneska pátek, úplně se snažím ty dny posunout v kalendáři, ale nějak to nefunguje. Jak mi vžycky víkend utekl, tak teď se to bude určitě táhnout
11. únor 2016 v 08:55  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte holky, je mi 26 a je to mé první těhulkování. V pondělí jdeme na první prohlídku, tak už začínám být nervozní, aby bylo vše v pořádku. Poslední MS byla 31.12. tak termin vychází dle MS 6.10. Jak se jinak citíte ? Já nemám žádné nevolnosti jak tady píšete. Spíše navály horka, docela silná bolest prsou a to co mě nejvíc trápí nafoukle břicho, neustály pocit težkosti
11. únor 2016 v 11:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janiiinka89 já mám termín 4.10. podle MS, žádné příznaky nemám, už to mám potvrzené na ultrazvuku, ale taky si připadám strašně nafouklá, jako bych přibrala už 5 kilo a na prohlídce bude určitě vše ok, my holky se pořád jenom bojíme že?
11. únor 2016 v 11:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nozka88 To teda jo, navíc přítelův otec je z dvojčat, tak snad bude bublinka jen jedna a bilo už srdíčko když jsi byla ? Mě doktorka nechtěla brát dřív, že by stejně nic neviděla. A já jsem ráda na jednu stranu, aspoň už uvidím i to srdíčko a bude to fakt jisté
11. únor 2016 v 11:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek