• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu - září/september 2014

15. července 2015 
Nazdarek, tak jsem hledala a nenasla diskuzi k terminu porodu v zari 2014.
Jsem s velkou pravdepodobnosti velmi necekane, nechtene a neplanovane tehotna a termin porodu vychazi prave na zari. Takze holky - ted cerstve vypoctene "ZARIJOVKY" SEM a je jedno, jestli jste tak rozcarovane jako ja nebo se z kazdeho priznaku tesite, ze to konecne vyslo, protoze // a zmena v zivote nas spojuje.
Mam To zatim nepotvrzene MUDrem a treba u toho nakonec a nastesti zustane...a diskuze bude pro vas zalozena a bude zit beze me nebo... se tu budem vidat dal. Beru to tak, jak to je. A cim driv se tu zkamosite, tim je sance novych, i offline, pratelstvi vetsi :slight_smile:. Tesim se na prispevky :slight_smile:
30. pro 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,přidávám se do zářijovek :slight_smile: dnes jsme objevili dvě čárky :slight_smile: Doma už jedno zlatíčko mám,druhé jsme chtěli ,ale o trochu později,ale nevadí..Máme radost :D
11. led 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tk koukam,že tato diskuse není moc aktivní.my máme termín 24.9. :wink:
22. únor 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tk koukam,že tato diskuse není moc aktivní.my máme termín 24.9. :wink:
22. únor 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak se připojuji taky do diskuze :slight_smile: Já jsem ještě zaregistrovaná v jedné skupině, kde je nás víc, zářijovky 2014, je to přes tehotenskoukalkulacku.cz . Já dle menzes bych měla mít termín 24.9., dle UZ 16.9.2014. Příští týden mě čeká screening, tak se hrozně bojím, je to moje druhé těhotenství, první dopadlo špatně....zamlklinou. Tak se teď pořád prohlížím, bojím se.....
24. únor 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak my čekáme chlapečka a termín máme na 11.září :grinning: :slight_smile:
22. bře 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám se do skupinky ,,září 2014,, a už teď se nemohu dočkat zmiňovaného měsíce :slight_smile:
3. dub 2014 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, diskuze zářijovek je už tady: http://www.modrykonik.cz/group/1982/ :wink:
3. dub 2014 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verisek.s
moc děkuji
3. dub 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vercik83 Se dívám, že máme stejný termín porodu :slight_smile: mně ho sice asi 3x posouvali, ale pohoda... teď už jsme se dopracovali snad k tomu správnému :grinning:
22. dub 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysak07 Ahoj, no mě naštěstí zatím vždy řekli že souhlasí. vypadá to, že tato diskuse aktivní ale není..
23. dub 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj "holky" tež máme termín v září,tak bych se ráda zapojila a vyměnila nějaké zkušenosti..rady..
5. čer 2014 v 10:14  •  čeká miminko, termín má v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsme byly záříjové, takže už náme je 10 měsíců. To to uteklo že :slight_smile:
15. črc 2015 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek