• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
Ahoj holky je tu některá se // ?
27. črc 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak dnes nám potvrdili dubnové mímo :slight_smile: za 14 jdeme na další ultrazvuk, jelikož mimís je ještě moc malý.
27. črc 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, gratuluju :slight_smile: já se musím ještě k dr objednat, vidím to taky někdy za 14 dní
28. črc 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já taky snad :dizzy_face:
29. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, postupně to tu bude přibývat..teď jenom musíme počkat na první fotečky našich juniorů :slight_smile:
29. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rosslyn jo, jo .... doufejmě že bude vše v pořádku
30. črc 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pucifous Ahoj, tak moc gratuluju :slight_smile:
30. črc 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju, vám oběma samozřejmě taky gratuluju. Právě jsem se objednala k doktoru, už na pátek. Sice vidět asi ještě nebude nic, jenže v cestě za miminkem nám pomáhal duphaston a ten došel, takže si musím vyzvednout bonbónky... :wink:
2. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky taky se přídáváme,doktor dnes potvrdil tehu jsme 5+1, termin porodu se predpoklada na 4.4.2011.Zatim je pludek jeste hodne malinky,takze jdeme na dalsi kontrolu v zari a snad uz tam bude isrdecni cinnost.A jhak vam je holky?
2. srp 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, super že se rozrůstáme :slight_smile:
Mě je pořád dobře, jenom mám trochu nafouklé břicho a trochu ty prsa, jinak ok. K dr plánuju jít až někdy koncem příštího týdne, času dost, nechci tam za 14 dní letět znovu kvůli srdíčku.
2. srp 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já se ciítím skvěle. podle poslední mens bych měla být na začátku osmého týdne, ale doktor mi řekla, že jsem tak šestý..uvidíme teda až na ultrazvuku příští pátek..

jinak žádné chutě, žádná nevolnost (kromě asi ranní špičky v mhd, to je teda vážně o žaludek....
2. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tichounce se hlasim taky, dnes vecer jsem si udelala test a ejhle :dizzy_face:
K dr. jdu v patek, je to hodne brzo, melo by to byt 5+1 teprve... @berunka u vas uz bylo neco videt?

Spis se s nim chci zatim jen poradit, jak dal s kojenim (Radu porad kojim a nechci jeste prestavat), jestli to muze mit na toho prcoska malyho druhyho vliv...
Pred Radou jsem trikrat o bobka prisla, tak jsem ted asi zbytecne opatrna :pensive:
3. srp 2010 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majdula Ahoj, s malou jsem byla u dr poprvé v 5+2 a byl vidět ten váček, za 2 týdny jsem musela znovu kvůli srdíčku. Teď už raději čekám, nechci tam lítat. U tebe je to ale něco jiného, budeš aspoň vědět, že je vše ok
3. srp 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem se chtěla objednat na ten příští týden, ale do 13. má dr dovolenou. Takže dřívě jak za 14 dní se tam nedostanu.
3. srp 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak já se hlásím tiše taky, k doktorovi se musím teprve objednat, tak uvidím kdy mě vezme

@majdula - taky jste to vzali docela rychle

3. srp 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem objednaná na příští týden v úterý, sestřička říkala, že by už mělo být vidět srdíčko. Snad bude všechno ok, už se nemůžu dočkat
3. srp 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilo Taky bych normalne pockala a sla k dr. az za ty dva tydny, ted to jeste nema moc smysl a jeste to muze dopadnout jakkoliv...
S Radou jsem byla na prvni kontrole v 5+4 a byl videt jen gestacni vacek a teprve za 14 dni bylo srdicko.

@pajka888 Kolikateho je mala narozena? Koukam ze jsou prckove skoro stejne stari :dizzy_face:
3. srp 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majdula Vždyť jo, není kam spěchat, jenom já jsem měla v prvním těhotenství trochu komplikace tak mi říkala, že bych s druhým těhotenstvím měla přijít co nejdříve.
4. srp 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdula - Evička je 18.8.
já doufám, že teda příští týden uvidím srdíčko, ať vím, že je vše ok
já bych taky počkala s doktorem, ale potřebuji zase kvůli štítné žláze, aby mě doktorka navýšila léky, pokud jsem těhu
4. srp 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja sice nejsem dubnovka 2011 ale mame doma male dubnatko a dneska jsou mu 4 mesice :slight_smile: v nedeli to bude rok co jsem nasla na testu // :slight_smile:
vsem vam gratuluju a drzim pesti,at jste zdravi :slight_smile:
4. srp 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka89 - děkujeme
dívala jsem se ti do albíčka, malej je krásnej a jak už je velkej, všechno krásně dohnal :slight_smile:
4. srp 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajka888 diky :slight_smile: jojo, uz je to velky chlap :slight_smile:
4. srp 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky,budúce mamky,tehuľky!
ja som si dnes spravila test,sú tam dve II,už sa tááák teším!!!
Mám 13mesačnú dcérku a o 3tyždne cestujeme s partnerom po 8.rokoch k moru,kde sme sa chceli posnažiť o druhé dieťa!
Tak ja by som chcela mlčať a prekvapiť priznaním až na prvej spoločnej dovolenke.
Dieťatko sme plánovali,podľa testov na internete som v 5.týzdni a dieťatko vychádza cca na 8.apríl 2011.
Len ma "serká" tá politická haluz skrz zrušenia a úprav RP a "pôrodného".
ale teeeššíííím sa!!!!
4. srp 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inuska79 - tak to je super, já bych to teda asi nevydržela :slight_smile:
mě asi termín vychází na 9.4.
4. srp 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já se taky potichoučku přidávám....
4. srp 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám slabýho ducha, ale doufám, že bude sílit :slight_smile:
4. srp 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita - gratuluji, určitě bude čárka sílit :slight_smile:
4. srp 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak to vypadá že se nám zadařilo jaksi dřív než jsme chtěli....
Možná budem mít také dubnové miminko :slight_smile:
4. srp 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rubika - my jsme sice další těhu plánovali, ale nečekali jsme, že to bude tak rychlé, na Evču jsme se načekali 1,5 roku
ale tak hlavní je, že mimča budou ok a my to určitě zvládneme, i když to bude náročnější :slight_smile:
4. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rubika - jinak malej má zvláštní jmého :slight_smile:
4. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
V rodině se na Prokůpka moc netvářili, ale už si je to v poho... Nemohli jsme vybrat lepší :wink:
4. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek