• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Zdravím holky,najde se tady nějaká budoucí mamina z okolí Hradce Králové nebo Trutnova?! :wink:
5. pro 2006 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kajule :slight_smile:
Bydlím kousek od Hradce Králové... jsem teprve na začátku těhotenství, ale jsem budoucí mamina :dizzy_face: . Jak se těšíte na miminko? Už máte vybraná jména??? A jak prožíváš těhotenství? Já jsem na neschopence kvůli práci, pracovala jsem v chemickém prostředí (jako laborantka), tak jsem ráda, že můžu být doma, hned jsem klidnější! A taky mi je dost často nevolno a furt bych jenom spala a chodím pořád čůrat :sweat_smile: ! Ale to asi taky znáš, viď, budoucí mamino :dizzy_face: .
Tak zatím pá, Anchi*
5. pro 2006 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já sice ještě nejsem těhule ale mám doma už jedno dítko (6 let) ale snažíme se o 106 o mimíska, tak snad to vyjde. Teď právě jsem v očekávání jak to tento měsíc dopadne a doufám že těm dvěma miláčkům co mám doma budu moci pod stromeček nadělit překvapení :slight_smile: .
Bydlím taky kousek od HK směr Ho. :grinning:
5. pro 2006 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak na těch jménech se pořád nemůžeme shodnout...mně se líbí Anetka,Evelínka i Karolínka mě napadla,jenže tak se jmenuju já a kluci Kubík,Honzík nebo Kryštof se mi líbí,ale milášek chce Patrika nebo Šárku,tak uvidíme,pže 20.prosince jdeme na ultrazvuk a už snad budeme vědět jestli to bude holčička nebo chlapeček,tak to bude trochu přesnější...první tři měsíce mi bylo taky pořád nevolno,stačilo mi podívat se na reklamu od KFC :wink: ,ale teď už to je v pohodě :slight_smile: Ségra v prvních měsících zhubla 8 kilo a teď v sedmým měsíci jaká je kulička :slight_smile:
5. pro 2006 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Artep :slight_smile: Uvidíš, že to vyjde a objeví se Ti // a budeš pro své zatím dva miláčky ten nejkrásnější dárek! :dizzy_face: My teď držíme jazyk za zuby, protože to, že čekáme miminko chceme oznámit taky pod stromeček, chtěli bysme každýmu dát do obálky fotečku z ultrazvuku a napsat ahoj babi, dědo, teto, strejdo apod. :wink: :sunglasses:

Ahoj Kajule :slight_smile: Tak to my máme teprve vymyšlený jméno pro kluka - Adámek, na tomhle jménu jsme se shodli už dávno, tak teď už budeme vymýšlet jméno pro holčičku :slight_smile: Tak to na Tebe budu 20.12. myslet, abyste už byli chytřejší! :sunglasses: Já jdu na kontrolu 19.12., tak doufám, že bude vše v pořádku :wink: .
5. pro 2006 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky doufám,že bude všechno v pohodě,pže bychom taky měli mít výsledky z krve,co se dělá ve 14.týdnu a my jsme ji měli v 16. dohromady s těma na ty vývojový vady...taky doufám,že se nám ukáže stejně tak pěkně jako vždycky,ať taky máme nějakou pěknou fotečku :slight_smile:
5. pro 2006 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jinak to s tou fotkou z ultrazvuku je vážně dobrej nápad...to my bychom už to do tý doby neututlali...u nás už to vědí všichni :slight_smile:
5. pro 2006 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, to je jasný, že byste to neututlali :slight_smile: ... to my máme štěstí, že nám to takhle vyšlo, popravdě, jsme s tím ani tak rychle nepočítali, vyšlo to vlastně hned první měsíc snažení! :dizzy_face: Jo a na ty všechny testy se už moc těším, hlavně, aby dopadly dobře a miminko bylo zdravý, stejně jako to dopadne určitě u vás a pak napiš, jestli máš v bříšku holčičku nebo chlapečk, jo, budu děsně zvědavá :wink: :sweat_smile: .
5. pro 2006 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, oběma vám přeji pohodé těhu ať vám to utíká a máte brzy doma krásné drobečky. Je to ten nejhezčí pocit co jsem kdy zažila, když vám tu vaší berušku nebo broučka poprvé dají pochovat :slight_smile:
6. pro 2006 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anchorinka: Neboj,určitě dám vědět jestli to je holčička nebo chlapeček,no hlavně když bude zdraví...doufám,že mi to pak taky řekneš?! :wink: My jsme to neplánovali tak rychle,ale stalo se a máme z toho velkou radost :slight_smile:

artep: Děkuju :slight_smile: ,doufám,že bude všechno v pořádku,pže máš naprostou pravdu,je to ten nejhezčí pocit :slight_smile:
6. pro 2006 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kajulko :slight_smile: To jsem ráda, že se pochlubíš, jestli nosíš v bříšku holčičku nebo chlapečka :dizzy_face: , ale jak píšeš, nejhlavnější je, aby bylo miminko zdravý!!! Já už se taky nemůžu dočkat, až se to dozvím, i když jsme si s přítelem říkali, že se necháme překvapit, tak to asi nevydržíme, jsme z toho moc šťastní a už teď bysme to nejradši věděli :dizzy_face: . My jsme děťátko plánovali tak nějak od novýho roku, ale jelikož jsem všude četla, že to nejde tak rychle, tak jsme začali už v listopadu a ono se to povedlo hned, miminko si k nám našlu cestu hodně rychle a jsme za to moc vděční a jsme moc rádi :dizzy_face: . Teď jen, aby bylo vše v pořádku! :slight_smile:

Ahojky Artepko :slight_smile: Díky :wink: To máš pravdu, že je to ten nejkrásnější pocit, je to nádherný!!! Uvidíš, že Ty budeš prožívat tenhle nejhezčí pocit co nevidět už podruhý :dizzy_face: :dizzy_face: , pak se taky doufám ozveš, až objevíš // :wink: ! Myslím na Tebe a držím palečky! :wink:
7. pro 2006 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to k nám si cestu našlo taky hooodně rychle :dizzy_face: Chtěla jsem se nechat překvapit,ale přítel to chce vědět a teď jak o tom tady všichni tak mluví,tak si myslím,že svoji zvědavost neudržím :slight_smile:
7. pro 2006 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ja jsem primo z HK.Miminko se nam povedlo na prvni pokus :slight_smile: ,taky jsme s manzelem videli jak je kolem nas spousta manzelskych paru,ktere nemuzou mit deti,tak jsme se do snazilkovani pustili i v dobe,kdy nebyl skoro vubec doma a meli jsme moznost se milovat pouze 3x v mesici a ono to vyslo.jelikoz jsem mela velke bolesti v podbrisku,ktere trvaji doted a v noci me budi,museli me nechat v nemocnici na pozorovani a vylouceni mimodelozniho tehotenstvi,tak se cela rodina dozvedela novinku,ze cekame miminko ihned.Takze bohuzel zadne prekvapeni pod stromecek,ale hlavne ze je vse v poradku,ted jeste aby se miminku u me libilo 9 mesicu a jsem uplne spokojena a stastna.Jinak s manzelem jsme chteli taky Adamka,ale kamaradka ted porodila chlapecka a dala mu stejne jmeno.Takze jsme se domluvili na Patrikovi a Terezce.Muj vnitrni pocit me rika,ze cekam holcicku a manzel zase tvrdi, ze vi, ze to urcite bude chlapecek,tak doufam ze to nebude neco mezi :grinning: .Bylo by hezke nechat se prekvapit,ale asi bych nevydrzela jak jsem zvedava.preju Vsem hodne zdravicka a zdrava miminka
9. pro 2006 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kacici: To nám to vyšlo taky hnedka napoprvý :slight_smile: Mně zase můj vnitřní pocit říká,že to bude kluk,no 20.12. se to snad už dozvíme :slight_smile: Líbí se mi Kuba,ale miláškek chce Patrika,tak asi ustoupím,pže nejdůležitější je stejně,aby u mě vydrželo těch 9 měsíců a bylo zdraví :slight_smile: Jinak já pocházím z Malých/Velkých Svatoňovic,ale teď jsme střídavě tam nebo ve Stěžerách,tak proto ten Trutnov a Hradec Králové :slight_smile: Jo a pro holku se mi líbí Karolínka,jenže tak se jmenuju já a dohodli jsme se,že to druhý se bude jmenovat po nás,a tak jsme se u holky dohodli na Šárce,i když mně se líbí ještě Anetka nebo Adrianka :slight_smile: Taky jsem se původně chtěla nechat překvapit,ale přítel ne a jak se tak s holkama bavíme a ty skoro všechny chtěj vědět,co to je a brzo to vědět budou,pže mají termín taky v květnu,tak jsem to nevydržela a taky jsem se rozhodla,že to chci vědět :slight_smile: Teď jsem akorát zvědavá,jak dopadnou výsledky z krve a na vývojový vady,no snad dobře :slight_smile:
9. pro 2006 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kacici :slight_smile: Vítám Tě :dizzy_face: Taky jsme se pustili do snažilkování dřív, protože jsme se báli, že to nepůjde tak rychle a ono to vyšlo hned, jsme moc moc šťastní a doufáme, že miminku se bude v bříšku líbit celých 9 měsíců :dizzy_face: .
To je fajn, že Ti mimoděložní těh. vyloučili a Ty jsi teď na neschopence nebo ne? :wink:

Jo a už jsme se dohodli i na jménu pro holčičku, bude to Sárinka. Takže mám v bříšku buď Adámka nebo Sárinku :dizzy_face: . Ale hlavně, aby to bylo zdravý a aby to nebylo něco mezi (jak napsala kacici :grinning: ).

Přeju všem klidné těhotenství, ať je vše, tak jak má a ať se můžeme radovat ze zdravých a roztomilých miminek :dizzy_face:
9. pro 2006 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dekuju, jsem na neschopence,ale ja bych na ni musela nastoupit tak jako tak - pracuju ve zdravotnictvi.Anchorinka nedelas v hematologicky laboratori ve FNHK?jinak jsem hrozne moc zvedava Kajule,jestli nas vnitrni pocit bude spravny.Preju vam holky hlavne zdraví a zdravé miminka, to je ted pro nas vsechny nejdulezitejsi :slight_smile:,hlavne at vsechny testy dopadnou na vybornou a miminka vykuknou poprve na svet po 9 mesicich.Holky a co manzel,tesi se jako ten muj s vami?nebo to bude blaznivy tatinek :grinning: ,jako od me kamaradky,nosi ji od zacatku tehotenstvi same knizky,videa,kupuje miminku veci, prestoze je kamaradka jen ve 4.mesici :grinning:
9. pro 2006 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacici, ne ve FNHK nedělám, ale taky jsem pracovala ve zdravotnický společnosti, takže jsem taky na neschopence a vycházky zatím nemám :unamused: ,ale doufám, že až půjdu 19.12. na kontrolu, že snad dostanu aspoň ty 4 hoďky denně! :sweat_smile: Jo a přítel se těší taky jako já, vždycky když přijde z práce, tak dá pusinku nejdřív bříšku a pak teprve mně :dizzy_face: a taky si pomalu říkám "ahoj tati" a "ahoj mami" :dizzy_face: :slight_smile: .
9. pro 2006 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás a všem samozřejmě gratujuli k mimískům, chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte některá tip na cvičení nebo plavání pro těhotné v HK. moc díky Cína
9. pro 2006 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Cino :slight_smile: Taky moc gratuluju k děťátku a přeju pohodové těhulkování a zdravého a roztomilého mimíska :dizzy_face: .
Jo a co se týče toho cvičení nebo plavání v HK, taky bych něco brala, ale zatím jsem na nic nenarazila :unamused: , když na něco narazím dřív než Ty, tak určitě písnu, ju :wink: .
Cino, kde bys chtěla rodit? Nevíš jaký to je ve fakultce v HK? :sweat_smile: Díky za odpověď :slight_smile: . Anchorinka*
9. pro 2006 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj anchorinko, tak fajn :slight_smile: já jsem se zatím ještě moc neporozhlížela...
ale s tou porodnicí vůbec nevím, protože mám rodiče i svou gyn. dr v Krkonoších, možná spíš Jilemnice, Vrchlabí... v Hradci bydlím rok, takže přehled nemám :frowning2:
9. pro 2006 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, tak to jo :slight_smile: To nám by se taky líbilo Vrchabí, jenže to máme trochu z ruky a navíc nemáme ani auto, tak to asi pro nás nepřipadá v úvahu :frowning2: , ale slyšela jsem na tamnější porodnic jen samou chválu :dizzy_face: :wink: .
9. pro 2006 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja jsem byla nekolikrat v ramci praxe v HK na porodnici a budu rodit urcite tady ve FN.Jsem rozhodnuta na 100%,mate zabezpecenou kvalitu pece nejen o sebe,ale hlavne o miminko.Par porodu jsem tam videla vcetne cisarskych rezu a jsem moc spokojena,samozrejme kazdy ma jinou predstavu. a jinak az holky najdete nejake cviceni a plavani rada bych se pridala,zkusim se optat u kamaradky,ktera ted rodila chlapecka a taky nekam chodila cvicit :wink:
9. pro 2006 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kacici :slight_smile:
Tak to si mi udělala s tou porodnicí ve FNHK velkou radost, hned mám lepší pocit :dizzy_face: .

Jinak Ti posílám nějaký odkazy na cvičení do IP :wink: .

Ahoj a dobrou klidnou noc :wink: .
Anchi*
9. pro 2006 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuju Anchorinka, zkusim se preptat kamaradky a doufam,ze si najdeme pekne tehotenske cviceni,rada bych tam s nekym chodila,jsem spis spolecensky clovicek nez samotarka a ted me tech 9 mesicu doma desi :wink: preju taky dobrou noc a hezke sny
9. pro 2006 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím holky,kdyby jste o nějakým tom cvičení věděli,tak dejte vědět :slight_smile: My auto máme,ale zatím pořád přemýšlím nad tím kam do porodnice.Napadlo mě Vrchlabí,pže tam je to prý vážně dobrý.Taky bych ale ráda věděla jaký to je v Hradci,tak kdyby jste nějaká věděla,tak určitě napište,budu moc ráda. :slight_smile: A jinak se mějte moc hezky. :slight_smile:
10. pro 2006 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, s tím Vrchlabím nevím, teď tam mají nějaké problémy, prý jim snad odešli dva porodníci a rodičky nepřijímají... každopádně pokud upřednostńujete porod přirozený, tady se na to specializují
11. pro 2006 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cina: Jj, to vím...já přemýšlím nad tím Hradcem, pže v Trutnově nevím jaký to je, ale ještě se na to optám. Jinak taky bych chtěla zkusit nějaký to cvičení, pže doma samotnou mě to moc nebaví, nevíš o něčem?! :slight_smile:
11. pro 2006 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, poslala jsem ti od IP odkazy, co mi poslala anchorinka, zatím nad tím přemýšlím, ale po novým roce bych začala. ty jsi z Hradce nebo z Trutnova?
11. pro 2006 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cina: Jj děkuju...no já mám trvalý bydliště kousek od Trutnova, ve Svatoňovicích, ale přítel je od Hradce, kže jsme teď střídavě tam a střídavě tam, pže teď zařizujeme domek...Ty víš jaký to je v Trutnově?!
11. pro 2006 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevím, ale o trutnově určitě neuvažuju, rodiče a svou dr. mám ve Vrchlabí, já to zatím vidím spíš na Jilemnici
11. pro 2006 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už od začátku myslím spíš na Hradec, i když jsem se narodila v Trutnově :slight_smile: a mám tam i doktorku, ale chodím ještě na endokrinoligii do Hradce a kvůli tomu mám doktorku i v Hradci...a slyšela jsem, že tam to prý není špatný...
11. pro 2006 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek