• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánočňátka 2013

25. července 2013 
ahj holky,zakladam diksuzi o Vánočních miminkách 2013.třeb se nás tu pár sejde a budem si vymenovat skušenosti :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
myslim, ze se to moc neujme. podivej se spis na prosincovky 2013, me to do tehle skupin hodilo automaticky po zadani veku/ datumu porodu ditete :wink:
4. čer 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám termín kolem vánoc :slight_smile: ale popravdě moc z toho radost nemám. Ná svátky ležet v nemocnici a potom přes ně slavit narozeniny. Je toho moc .... Kdybych věděla že zapadnu tak brzo ještě bych ten měsíc aspon počkala. Za těhoteství jsem samozdřejmně ráda :wink:
4. čer 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, taky mam termin v prosinci 2013. Kde najdu diskuzi prosincovky 2013? Hledala jsem, ale nenasla :frowning2: ...diky
28. čer 2013 ve 21:21  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (14. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajab tak to mám stejné pocity :slight_smile: Čekám dvojky - budou mě asi celý život za to nesnášet :wink:
29. čer 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivaflo ahoj, myslím, že aneta 007 myslela tu nabídku vv levém sloupci, u výběru skupin, nebo tam, kde je "hledej maminku". Ale najdeš to tam jedině tehdy,když si v profilu nastavíš datum porodu (samozřejmě na prosinec) :wink:
29. čer 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si říkám že děti nejsou moc rádi když mají narozeniny okolo vánoc - hlavně to je náročné na peníze potom. Krom toho já sama mám potom narozeniny Hned 6 Ledna - oznámyla jsme ale už všem že slavit se budou narozeniny jen mimča s tím že pijete hned i na mě a potom mi můžete dodatečně poslat sms. To by se vážně takhke potom nedalo :-/
30. čer 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, také budu rodit v prosinci 13 a také dvojčátka. Aspoň jména se snažím vybrat tak, aby byly co nejdál od prosince :slight_smile:. Ale vůbec to není lehký.
8. črc 2013 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my čekáme v 1/2 prosince, ale už teď mám břicho jak kámen... :unamused:
25. črc 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek