• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Věřící maminky - miminko srpen/září 2014

27. ledna 2014 
Ahoj, chtěla bych tímto navázat komunikaci s nějakými maminkami, které čekají své miminko v červenci, srpnu, září 2014... :slight_smile: Těším se na sdílení našeho očekávání :wink:
2. led 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, čekám miminko v červenci a ty?
21. led 2014 ve 20:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mám termín 27.6.2014 :slight_smile: Jak se těšíte a jak prožíváte těhulkovství?
21. led 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, já nakonec až v září. Podle termínu MS měl být termín na přelomu srpna září, ale na prvním UTZ bylo těhotenství vidět o dva týdny mladší, takže se to asi posune... Ale zatím jsem byla jen na jednom, to tedy doktor řekl že mu to ultrazvuk ukazuje na 5+1. Na další kontrolu jdu 30., to bude o tři týdny víc. A doufám, že už konečně bude miminko vidět, předtím byl jen gestační váček. Tak snad uvidím, že je vše v pořádku a miminko roste :slight_smile:
Je to moje první těhotenství a těším se moc...!
22. led 2014 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to už stopro vidět bude :slight_smile: určo dej vědět, jak to dopadlo.

Taky jsem těhotná poprvé, ale pořád se strachuju, aby bylo všechno v pořádku - jsem od samého začátku na rizikovém, tak jsem pořád doma a už je to nějak dlouhé :slight_smile:
Ale mímo zdá se, je spokojené a roste jak má, to je hlavní a jsem ráda.

Co doma a přátelé? Jaké byly reakce?
22. led 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já čekám miminko v srpnu :slight_smile:
22. led 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A také je to mé první těhotenství :slight_smile:
22. led 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tesorina
@druplaug
@dudulka22
Ahoj holky, jdu se s vámi rozloučit.... Včera jsem se vrátila z nemocnice, kde jsem byla od středy. Jela jsem tam na pohotovost kvůli špinění a dopadlo to jako zamlklý potrat. Rovnou si mi tam až do včerejška nechali a musela jsem na zákrok na revizi dělohy... :frowning2: Ale je fajn, že tu je diskuze věřících maminek, protože vám se dá snadněji napsat, že věřím, že už je teď miminko u Boha, tam, kde se má nejlépe a bude se tam za nás přimlouvat. Je to hrozně smutné, necítím se ještě moc dobře, jsem trochu jako na houpačce - někdy to beru docela vyrovnaně a pak přijdou chvíle, kdy propadám pláči a jsem na dně :´( Ale mám skvělého manžela a věřím, že to spolu přečkáme:( Teď mám jakoby šestinedělí... Myslím na Vás a držím palce vám, aby bylo vše v pořádku. Pa +
25. led 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskav To mě strašně moc mrzí :frowning2: nebud smutná a věř, že příště to určitě vyjde. Bůh ví proč to takhle dopadlo a vzal si tvého andílka k sobě. Já se každý den modlím aby moje miminko bylo zdravé a všechno bylo v pořádku. A musím se podělit o můj zázrak, týden předtím než jsem počala tak jsem byla v neděli na mši a při svatém přijímání jsem dostala dvě slepené hostie, které nešly od sebe oddělit. To bylo podle mě poselství, že budu čekat miminko, které je se mnou spjaté. Určitě tvoje víra ti ted pomůže a všechno bude v pořádku. Myslím na tebe :slight_smile:
25. led 2014 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@tesorina Děkuju. Snad se brzy, až to půjde, zadaří další miminko.
26. led 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskav budeme se za vás moc modlit :slight_smile: nechám za vás sloužit mši, pak ti napíši datum. A určitě se do skupiny vrať až budeš mít chuť a náladu, i když ještě další miminko čekat nebudete, rádi tě tu uvidíme a podpoříme :slight_smile:
27. led 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@druplaug Tak to jsi zlatá...nevím co říct:slight_smile: Vy se také držte holky, ať je všechno v pořádku a také se za vás budu modlit. Zatím se tu mějte fajn :slight_smile:
27. led 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek