Používáme cookies. Více informací zde. OK

Začínám v březnu 2017 stimulovat - mé první IVF

pegysek30
6. únor 2017
Ahoj holky....Tak i Já se přidávám tady na koníka.Je mi 30 let,z prvního manželství mám 11 leteho syna,6 letou dceru.S novým přítelem jsme moc chtěli miminko...a ejhle problem☹špatné spermio hodně špatně....v Březnu začínám stimulovat....a moc doufam,ze hned na poprvé s jedním embryjkem,krátký protokol.....ze se zadari.Najde se někdo kdo také bude teď začínat?Muzem se spolu povzbudit🙂
pegysek30
autor
6. únor 2017
Nikdo?😞
itworks
6. únor 2017
Agoj
itworks
6. únor 2017
Ahoj, taky bych měla začít nějak začátkem března, bude to me druhé ivf, dítě zatím nemáme 😔 snad bude uspesne 😉
pegysek30
autor
6. únor 2017
Jee Ahojky🙂A kam chodíš??prvni tedy neúspěšné?jaky mate problem?
itworks
6. únor 2017
@pegysek30 chodím do Ostravy, problém právě nemáme zadny, vše je v normálu, už jsem dvakrát potratila, ale nikdy na nic nepřišli, prostě smůla.
pegysek30
autor
6. únor 2017
Aha tak to mě moc mrzi😞Já mám popravdě strašný strach z toho,ze nevim co mě ceka😞Strach z toho,ze se to nepovede....ale neboj teď v Breznu budem urcite úspěšné🙂🙂🙂
itworks
6. únor 2017
Stimulace se bát nemusíš, nic to není, spíš jsou pak obavy, kolik bude oplodneno vajíček, kolik jich přežije do 5 dne a zda se chytne.Chce to hlavně pozitivní myšlení a věřit embryjim, že to zvládnout. A hlavně netestovat moc brzo, jak je u některých zvykem. Je to hold jen o cekani.
pegysek30
autor
6. únor 2017
Jee,tak to budu rada když si průběžně pisneme co a jak🙂aspoň nám to bude lépe utíkat.🙂
itworks
26. únor 2017
Ahoj, jak to u tebe vypadá, kdy čekáš MS? Já už jsem ji dostala dneska a od zítřka začínáme 😃
pegysek30
autor
17. dub 2017
@itworks Ahojky tak jak to u vás dopadlo?U nás první IVF nedopadlo☹
itworks
17. dub 2017
@pegysek30 ahoj, naše druhé IVF úplná katastrofa, jen 2 vajíčka, ale nic z toho a nic v mrazáku ☹ v červnu pojedu do lázní a pak další ivf v jiném car.Preji hodně štěstí nám oběma ❤
pegysek30
autor
17. dub 2017
Já měla 39 folikulu z toho 27 vajíček na oplodneni...no na konec TOP jich bylo 5-jedno bylo k transferu a máme 4 mrazacky ....chceme teď jít hned do dalšího + si připlatit za embryo glue....ale bojim se vic jak poprve.
itworks
17. dub 2017
@pegysek30 to už jsi musela mít OHSS? Tolik vajíček, to musel být mazec, ideální je kolem těch 15, aby byly kvalitní. No to tak je, čím více transferů, tím je větší strach, už to není to počáteční nadšení 😉 u toho gelu není moc prokázáno, že pomůže. Zkusit se má všechno. Lepší jsou babské rady na sliznici jako před et ananas, grepy, červené víno na prokrvení. Ale pokud se to má chytnout, tak se to chytne i bez všeho okolo.
pegysek30
autor
17. dub 2017
No také jsem se toho OHSS bala,ale vůbec nic mi nebylo🙂No ve středu jdu na krev aby se vyloučilo těhotenství a uvidím co mi doktor doporučí dal no😕

Sem začni psát odpověď...

Odešli