Září/Říjen - budeme se snažit

Tady je místo pro všechny, které se budou snažit tyto měsíce a dál. Ať je to poprvé, po několikáté a nebo po zklamání, VŠECHNY JSTE TU VÍTANÉ. Navzájem se podpoříme a nevzdáme to !
evcann
22. srp 2014
Tak to já se přidám, plánuji ted IUI a když znova nevyjde tak v říjnu IVF, ale je to bohužel můj poslední 3 pokus 😞
brunhylda
22. srp 2014
taky se přidávám a přeju nám všem ať to výjde
cukrik123autor
22. srp 2014
Ahoj holky děkuju že jste se přidaly. Jsem přesně týden po revizi. místo fotky a výsledků plánovaného screeningu v 11 týdne jsem akutně nastoupila do nemocnice. takže 26.9 mi končí šestinedělí a pak hurá na miminko. Doufám že si na konci října budeme moc založit skupinu "miminka červenec 2015" .
merilinka
23. srp 2014
Ahojky,přidávám se a všem nám moc a moc držím palečky x-) x-) x-) x-) x-)
kopretina79
23. srp 2014
Ahojky, vyndana Mirena v utery, od patku MS a pak jdu do toho s Vami. Drzim nam vsem palecky. 😉
ladkaspackova
23. srp 2014
Ahoj holky já se také přidávám, snažíme se už rok a tři měsíce, ale manžel řekl, že od září to teprve bude to pravé snažení, tak jsem zvědavá, za jak dlouho se dočkáme miminka 🙂
mikytimi
24. srp 2014
Ahoj holky, tak ja se taky pridavam... Chteli bychom se zacit snazit v rijnu. Po miminku hrozne touzime, ale bydlime ted v australii a chtelibychom se prestehovat v dubnu 2015 do CR . Kdyby se zadarilo, tak bych byla v 5tem mesici v dobe cestovani, stehovani a zarizovani bydleni v cr. Myslite ze je realny to vsechno zvladnout?
ladkaspackova
24. srp 2014
@mikytimi ahoj, já si myslím že ano....pokud budeš mít v poho těhotenství a nebudeš muset třeba ležet nebo tak, si myslím že nebude problém...To je zajímavé žít takto jinde, já si to nedokáži už vůbec představit... 😃
mikytimi
24. srp 2014
🙂 zajimavy to je, nicmene nemame zadne zazemi a s mimi uz nechceme cekat. Zila jsem 6 let v anglii a ted rok v australii, ale usadit se chceme v cr. Dalsi otazka pak bude ze nebudu mit zadneho doktora v cr. Snad me nevyzenou kdyz jim tam na prvni prohlidku dojdu v 5tem mesici 🙂 nadruhou stranu mam PCOS a tak necekam ze se to vsechno povede tak jak si ted naplanujem... S tim mas asi sve zkusenosti co? 😞 ..doufam ze se vam brzo zadari 🙂
ladkaspackova
24. srp 2014
@mikytimi PCOS ? nějak nejsem kovaná ve všech zkratkách 🙂 .....já už na svůj věk jsem asi domácí typ 🙂 nějak si bez zázemí nedokáži představit život.....ale jinak jsem vždy snila o tom že budu cestovat...holt život to měl namyšlené asi jinak 😃 😃 ...
zuzajda20
24. srp 2014
Ahoj holky, taky se přidávám, antinkoncepci už neberu rok, ale ms se mi začala objevovat teprve teď na jaře a až teď poslední dva cykly bych řekla, že byla normální, ale dneska jsem 29 DC a ms zase nikde a test bílý, tak jsem se asi radovala předčasně a opět jí mám nepravidelnou 😞 Tak jakmile se objeví, tak začnu znovu pít kontryhel, beru inofolic a tinkturu z jeřábu ptačího, tak snad už to zabere 🙂
mikytimi
24. srp 2014
@ladkaspackova Pcos je Syndrom polycystických vejecniku... Ale Stale si rikam ze ja nebudu ten pripad kdy to bude prekazkou 🙂 jak zvladas udrzet nadhled po roce snazeni?

Ja jsem tady v australii objevila VITEX znate to nekdo? Beru to teprv 3 tydny ale uz se mi zkratil cyklus o cely tyden. Ma to vyrovnat hladinu hormonu v krvi atd .. Kontryhel jsem tady zatim nenasla.
ladkaspackova
24. srp 2014
@zuzajda20 ahoj...super že nás bude více....já měla také problémy s cyklem...měla jsem ho skoro 60DC.....ale už od doby co jsem s manželem tak dobrý...se to nějak spravilo...možná tím sex.životem co máme 😃

@mikytimi zvládám to někdy dost špatně...hlavně asi tím že je mi 34 a miminko si přeji už od 24 takže je to někdy dost těžké...a jak ty? jsi vdaná?
zuzajda20
24. srp 2014
@ladkaspackova no já to právě měla po vysazení antikoncepce (brala jsem jí v injekcích), půl roku jsem ms neměla vůbec, pak se začalo objevovat špinění a teď od května i krev, a právě teď poslední dva cykly jsem od 24 dne začínala špinit a tak do 3 dnů se ms rozjela a teď nic, tak nevím čím to může být, no snad se ještě objeví. Minulý týden už mě bolelo břicho, jako by měla dorazit a nic a teď tento víkend znovu, pořád běhám na záchod to kontrolovat a nic, tak jsem z toho blázen 🙂 Neboj určitě se brzo povede, já si taky říkala, že když už teď budu mít ty cykly srovnané, tak že se začneme od září více snažit a že to musí vyjít 🙂 Před prvním těhu, jsem ms dostávala krásně 24 DC a teď takové problémy 😞
zvirka
24. srp 2014
Ahoj, přidávám se, mám skoro čtyřletého chlapečka a chceme druhé miminko. Čekám na první pravou ms po vysazení HA. Ještě beru nejaké prášky, ty bych měla dobrat během září/října. Před prvním otěhotněním mi trvalo několik měsíců, než se mi srovnal cyklus, tak jsem zvědavá, jak to bude teď. Nicméně chci si koupit těhu vitamíny v DM a začít je už brát, ať je nachystáno pro miminko. Nejsou drahé a prý téměř stejné složení jako u drahých v lékárně.
zuzajda20
25. srp 2014
@zvirka ty vitamíny jsem si taky koupila, ale nakonec jsme skončila u inofolicu. V lékárně mi ho paní doporučila, tak snad pomůže. Já neměla ms po vysazení rok, ale po půl roce jsem začala pít kontryhel a ms se začala jako špinění objevovat. Teď asi 3 měsíce beru i tinkturu z jeřábu ptačího a ten inofolic a ms se mi vrátila. Jenom teď mě prostě opět nějak zlobí. Jsem 30 DC a pořád nikde, jenom mě hrozně bolí břicho, jakoby měla přijít a nic. Zkoušela jsem test a byl bílý, tak už se mi zase asi rozhodila 😞
dasenka888
25. srp 2014
My se snažíme od června... 🙂
zuzajda20
25. srp 2014
@dasenka888 to my taky, ale tak nějak mi přišlo, že už se asi přidám do skupiny na září říjen, když se pořád snažíme 🙂
mikytimi
26. srp 2014
Tak to je mi holky lito ze furt nic.. URcite se brzo zadari.... Ja uz se tesim az budem moct zacit 🙂 ale jsem hrozne upinaci a uplne se vidim jak budu zklamana pokazde kdyz to nevyjde... Jak to zvladate vy?
zvirka
26. srp 2014
Na těchto stránkách se dá napsat o vzorek zdama, je to skoro dole vpravo. Dneska mi to přišlo, jsou tam dvě tablety vit pro těhule a 3 ovu testy. Zadarmo dobré. http://www.gsmimistar.cz/
dasenka888
26. srp 2014
@zuzajda20 to samé napadlo i mě 🙂)
dasenka888
26. srp 2014
@mikytimi snažím se na to moc nemyslet a nehrotit to , každopádně ted mám období nejlepšího sexu 🙂) Jinak se snažím měřit BT 🙂 a vyznat se v děložním čípku a hlenu 🙂)
cukrik123autor
26. srp 2014
Tak jsme to nevydrželi... dneska, 12 dní po revizi jsem zkusili sex, Neuvěřitelně mě to zbavilo strachu a nabilo mě to pro nový boj o miminko takže až dorazí první mrcha tak jdeme do toho.
terysek44
26. srp 2014
Ahoj holky, tak se můžeme taky přida mezi vás. Přesně za týden letíme na dovču, kde začne naše první zkoušení. HA jsem vysadila už před 10 měsíci, menzes pravidelná, těhu vitamíny už do sebe láduju, tak uvidíme jestli se zadaří hned nebo si budeme na mimíska chvíli počkat 🙂 držím vám všem co se snažíte palečky 😉
mysackovi
26. srp 2014
My se snažíme od konce května...v podstatě spíš od června a zatím stále nic 😞 ...je to čekání hroný...ale věřím, že se nám všem určo brzo zadaří 🙂
daisyjane
28. srp 2014
Ahojky. Ráda se k Vám přidám. 13. září máme svatbu a hned poté bychom rádi započali snažení od druhátko.
mikytimi
30. srp 2014
Tak to gratuluju ke svatbe.. Hlavne si to moc uzijte ... 🙂 me to dneska zase bere ... Kdyby to slo, tak bych brala mimco okamzite
cukrik123autor
31. srp 2014
Ahoj všem moc děkuju, že jste se mi tu tak hezky rozpovídaly.

Už jsem to nevydržela a udělala jsem si ovulační test. dle kalendáře a dr. jsem měla mít v pátek top, ale nic ani ň ani slabý duch druhé čárky :-| Teplota taky nebyla správná tak jsem s trochou zklamání že všechno nejde jako podle příručky přešla na úplně jiné myšlenky. Udělali jsme si hezký večer no a stalo se, nedali jsem si pozor.... To 8 letech prášků a vlastně i okamžitému těhotenství po vysazení, prostě automatika. No tak teď napnutá jak kšandy.
dasenka888
4. zář 2014
@cukrik123 držím palce to půjde, jen to je běh asi na delší trať 🙂
cukrik123autor
4. zář 2014
@dasenka888 děkuju moc to víš první těhu trvalo 12 týdnů a pak najednou nic takže o to víc mě to žene dopředu. Co ty snažíte se poprvé?

Začni psát odpověď...

Odešli