Bojovka aneb pohádkové hry pro děti na dovolenou

jtinacz
20. čer 2013

Ahoj, chystáme se s prckama (různý věk 🙂) na dovču jen na prodloužený víkend na chajdu, chtěla bych jim tam udělat nějakou bojovku - ve smyslu plnění úkolů, tak sbírám inspiraci, co by mohli delat (vesmes jsou to čtyřleťáci, zbytek je moc malej 🙂) a ráda bych jim to udělala nějak pohádkově = vymyslet příběh o Bílé paní.....budou hledat vlastně poklad od Bílé paní, ráda bych i Bílou paní stvořila - plán je takovej, že večer si budem vyprávět, jak to s tou bílou paní teda je a pak mrknem z okna a ona tam fakt bude (prostěradlo už mám, tak teď jen čepičku 🙂). Hledám ale inspiraci na úkoly....házení míčem na cíl, přenášení vody na lžíci, šroubování matiček a šroubků 🙂 a tak pár nápadů mám....ale přijde mi to málo...poradíte? 😎 😎 😎

nmz
1. srp 2013

Ráda bych poradila hry na ven, ale inspiraci nemám...když bude venku ošklivo, super hry jsou na jednom webu speciálně pro děti a nejen pro ně, může tam hrát celá rodina...tady je odkaz: spidla.cz
Třeba se bude líbit ;)

veriseek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
patricie_ba
2. srp 2018

Hrály jsme týdenní hry Velká agentská hra a také Tajemní skřítci. Agenti jsou pro školáky, ale skřítci by šli. A nebo třeba hledačku Faraonův poklad.