• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Cvičení nebo tanečky pro batolata v Praze. Poraďte

24. června 2011 
Ahoj holky, nevíte prosím někdo o dobrém cvičení nebo tancování pro batolata cca od 1,5 roku? Na netu jsem nic moc nenašla, a když, tak je všechno obsazené na půl roku dopředu :frowning2: Nejlépe bych teda uvítala lokalitu Praha 10, ale klidně to může být kdekoli v Praze. Mám holčičku (21 měsíců) a chtěla bych ji postupně víc začleňovat do kolektivu dětí. Baví ji tancování, říkání říkanek a různé ukazovací říkanky, tak si myslím, že by se jí to mohlo víc líbit i s dětmi jejího věku a ne jenom s mámou doma. A navíc bude zima a co má doma člověk pořád vymýšlet, že jo :slight_smile: Předem moc díky. Všem hezký den!
29. zář 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by me taky moc zajimalo. Mala je sice mensi, ale jak pise marjama take ji hrozne zacaly bavit rikanky a predvadet treba kolo kolo mlynsky a tak. A bude ted uz osklivo na to byt porad venku, tak bychom aspon mely co delat. Nam by zase bodla Praha 8. Diky.
29. zář 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
My chodíme na cvíčo batolat v Hamr sportu v Záběhlicích, ale je tam strašná tlačenice, takže kurzy jsou hned plné.

Ale koukla bych se na mateřská centra v okolí, většinou má každé nějaký takový dopolední program pro děti.
30. zář 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně jak píše Jmisa, myslím, že v okolí bude kurz s takovýmto zaměřením nabízet nějaké mateřské centrum. My chodíme sem www.veselycertik.cz, a jsme spokojení, ale není to ani Praha 8 ani 10.
30. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Praze 10 je dětský klub K2 a taky mateřské centrum Kája a Pája. Dobře se dá vyhledávat na peknyden.cz, ale je fakt, že teď už bývá skoro všechno obsazené. Možná zas kurzy od ledna, ale je potřeba si to ohlídat a zarezervovat dopředu. My chodíme do dvou kurzů a malýho to strašně baví a tím pádem i mě :slight_smile:
30. zář 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A spusta těchto mateřských center nabízí také volnou hernu kde sice není "organizovaná zábava", ale děti si tam vyhrajou, je tam pro ně spousta zajímavých věcí a nemusí se nudit doma :wink:
30. zář 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, díky moc za všechny odpovědi. Asi teď do konce roku budeme zkoušet různé dětské koutky atd. a od ledna se už musíme někam protlačit. Morgan, právě v tom klubu K2 už je všechno plné a tam se mi to podle popisu na netu nejvíc líbilo, no co se dá dělat. Mrknu ještě na ta mateřská centra a uvidíme. Ještě jednou díky všem a mějte se zatím pěkně. Mě teď volá plná pračka vypraného prádla, tak to jdu pověsit. Vážně se mi do toho chce :angry:
30. zář 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Praze 3 je také Ulitka. Ještě jsem tam nebyla, ale pro děti tam toho mají spoustu.
3. říj 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do Ulity chodíme na kroužek a je to fajn, ale řekla bych, že jsou taky plní, teda alespoň ten náš kroužek ano..
4. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. říj 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jsem dnes konečně přihlásila Marti na kurz cvičení. Jsem moc ráda, že bylo ještě volno - poslední dvě místa! Nakonec to vyšlo v tom mat. centru Kája a Pája, jak psala morgan, takže díky moc morgan! Snad se to Marti bude líbit, jsem zvědavá. Mějte se fajn!
5. říj 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
marjama - tak to je dobře, že vám to vyšlo. Věřím, že se vám (hlavně malé :wink: ) to bude líbit. Na žádném takovémhle kroužku jsem ještě neviděla nespokojené dítě :sunglasses:
6. říj 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ráda bych to tady oživila - nemáte někdo tip na Prahu 4 (Podolí, Braník) nebo Prahu 1 (ale ne studio pro ženy od Mikulandové)? Děkuji. :slight_smile:
24. čer 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@takyja za prahu 1 rozhodne NEDOPORUCUJU MCKampa
24. čer 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodím na balet do Danceperfectu na Národní třídě a je tam i taneční průprava pro batolata od dvou let :slight_smile: Ale osobní zkušenost s tím nemám.
24. čer 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kocicinka Díky, o DP vím, ale malá má 16 měsíců, takže máme zatím smůlu.. Sama jsem tam pár let chodila (teda ne na průpravu pro batolata :grinning: ) a spokojenost.
24. čer 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek