Dětské hřiště na zahradu - neprodáváte někdo nebo nemáte zkušenost s koupí?

skoumik
1. čer 2018

Holky, chceme pořídit děckám hřišťátko na zahradu..
Nebudete se některá třeba zbavovat..?? Popřípadě nějaké typy a rady..??
Na netu jsem našla toto a tak o něm uvažujeme..
Nějaké zkušenosti..??
http://www.vyprodeje24.cz/zahradni-houpacky/143...

robin92
1. čer 2018

Tohle je pekne hriste, jen bych asi pouvazovala na tim, aby to piskoviste slo nejak uzavrit, aby vam tam v noci nechodily kocky a tak. Z domecku urcite povede jeste skluzavka , tak tu bych asi zvolila kovovou, zalezi jaka by byla plastova, ty dneska uz taky hodne vydrzi.
@skoumik

skoumik
autor
1. čer 2018

@robin92 Na to piskoviste bych udelala viko, ale ze zacatku bych dala nejakou plachtu.. Sousedi maji kocky a tak je mi jasne, ze by si tam udelali zachod.. 😀
Klouzacka urco bude, koukali jsme na jednu plastovou, ktera byla dobre bytelna a tak by mohla neco vydrzet.. 😉
Kamaradka me prave od teto sestavy odrazuje, ze to nic nevydrzi a bude se to vyklat.. ☹

pavla555
1. čer 2018

@robin92 kovová skluzavka bývá rozpalená od sluníčka a na pískoviště se dá koupit síťka. Teď jsme zrovna doma dělali to pískoviště a koupila jsem síťku + gumičky a ,,špunty,, na uchycení. A hřiště taky vybíráme 🙂

teraolli
1. čer 2018

My máme pro holky na zahradě toto: http://www.mildovohriste.cz/mildovo-privatni-hr...
Kupovala jsem to vloni. Vše ok, stabilní, nic se nevyklá, klouzačka je vpohodě. Kotvení je napevno do země.

skoumik
autor
1. čer 2018

@pavla555 to hristatko mi prave prijde pekne a aj chlapovi se libi.. Tak asi do neho pujdem.. 😉 jinak skluzavka plastova, protoze bude na slunku, tak aby nebyla tolik rozpalena.. 🙂
vy uz mate neco vyhlidleho pro inspiraci..?? 😉
Dekuji

skoumik
autor
1. čer 2018

@teraolli ta vypada taky paradne.. 🙂

pavla555
1. čer 2018

@skoumik nemám ještě vybrané, stále to procházím a asi něco jako máš Ty, ale ještě přemyšlím, že se zkusím zeptat na hřiště na zakázku a taky přemyšlím, že z kulatiny, ale fakt nevím 🙂. Bude to stát nějakou kačku a tak úplně nespěchám a v klidu vybírám.

soleilll
1. čer 2018

@skoumik Zkus projít weby výrobců dětských hřišť - mají výrobky jak pro školky (dražší - s nutným certifikátem), tak i pro soukromé účely. Vzhledem k tomu, jaký objem výroby mají, většinou drží lepší ceny. Nebo můžeš poprat i tesaře/truhláře v okolí, ale ti asi budou dražší.

pavla555
1. čer 2018

tak se nějak nudím, tak jsem zase pátrala po hřišti a našla https://detsky-bazar.hyperinzerce.cz/hracky-zah...
Je takový pěkný bytelný (nebo se aspoň zdá 🙂 ). Zkusím v PO zavolat, že místo té houpačky pro velké, bych chtěla jedno prkénko a jednu tu pavoučí síť.

robin92
4. čer 2018

@skoumik Tak viklat se muze zacit jakakoli si myslim, zalezi taky jak se k ni budou deti chovat ze 🙂. Jo i plastova bude dobra, kdyz vypada bytelne. Jokocici zachod by byl z toho hned, tak hlavne tu plachtu dobre pridelej 😀.

robin92
4. čer 2018

@pavla555 Jo to byva, ale uz jsem nekolikrat videla, ze plastova byla rozpalenejsi, nez ta kovova, ale asi taky bude zalezet z jakeho plastu nebo kovu je. Ohledne sitky na pisek, tak tim bych si nebyla jista, jestli to bude stacit, ale u nas jsou kocky asi moc drze 😀.

moly001
22. srp 2019

@skoumik můžu se zeptat, zda-li jste z tohoto eshopu houpačku nakonec pořídili a byli jste spokojeni?