Magnetky kostíci - poklad pyramid

angeela
25. črc 2015

Ahoj,
sháním magnetky kostíků ze série poklad pyramid. Chybí nám č. 4 - TÍCI, 12 - hrobka, 22 - okoun, 24 - archeolog. Máte někdo?
Nabízím č. 13 - ibis, 26 - egyptolog.
Moc děkuji

muramar
25. črc 2015

Ahoj, muzu ti nabidnout 4, 12 a 22. Vymenila bych je za ibise a pokud bys mela jeste neco navic z pralesu nebo vesmiru. Tam nam jeste chybi. Diky. Marcela

angeela
autor
26. črc 2015

@muramar Ahoj, to by bylo super..
z vesmíru můžu nabídnout 2, 3 - VES, 5 - raketa roku 2150, 15 - mars, 17 - Ája, 22 - raketoplán, 28 - lunární vozítko 1971, 29
z pralesa můžu nabídnout 2 - láčkovka, 4 - TÍCI, 8 - lenochod, 13 - vinejš červený, 14 - pralesnička, 16, 20 - sklípkan, 30 - zadek tapíra

muramar
27. črc 2015

Ahoj, tak to je parada. Zoufale shanime sklipkana. A pokud by to slo, tak z vesmiru bychom brali 2,3,5,22 a 28. Muzu jeste nabidnout neco z magickeho hradu, pokud vam treba jeste chybi. Posleme si to postou? Diky.

angeela
autor
27. črc 2015

@muramar poslala jsem Ti IP..

romilly
28. črc 2015

Zdravím, chybí nám poslední magnetek - nilský krokodýl. Výměnou mám okouna, celý nápis "poklad pyramid", beduína, pyramidy, oko boha Ra, královnu Nefertiti, datlovou palmu a egyptologa. Moc děkuji

muramar
28. črc 2015

Mozna toho krokodyla budu mit. Dam vedet zitra. 🙂

romilly
29. črc 2015

@muramar budu ráda, děkuji 🙂

angeela
autor
29. črc 2015

@muramar děkuji, magnetky dnes dorazily.. a ty Tvé už jsou na cestě..

už nám chybí jen archeolog.. kdyby náhodou někdo měl, budu ráda..

muramar
29. črc 2015

Romilly, tak segra krokodyla nemela, ale jeste se zeptam kamaradky, az se vrati z dovolene. Vymenila bych ho za ten napis "Pokl. pyramid", ten shani jedna kamaradka. Urcite dam vedet.
Angeelo, to jsem rada, ze magnetky dosly. Na archeologa se taky zeptam kamaradky.
Mejte se hezky. M.

duch
29. črc 2015

Ahoj,taky nabízím nějaké magnetky z kostíků,pokud má někdo zájem,mrkněte ke mně do inzerátů,mám je nafocené... za poštovné

romilly
30. črc 2015

@muramar děkuji, nápis máte u nás zamluvený 🙂

muramar
31. črc 2015

Pro Angeela: taky moc dekuji za magnetky, dneska nam prisly. Pokud sezenu toho archeologa, tak se ozvu.

angeela
autor
7. srp 2015

tak já mám dosbíráno.. podařilo se mi sehnat i toho archeologa..

muramar
7. srp 2015

gratuluju! to je super pocit, co!? 🙂 ja cekam, ze snad dneska dorazi krokodyl pro romilly a vymenime ho za napis. jeste shanim z pralesa tukana a toho kostika vedle zaby. Kdyby mel nahodou nekdo na vymenu. dik.

muramar
7. srp 2015

Romilly, tak uz mam pro tebe toho krokodyla. Vymenis ho tedy za ten napis poklad pyramid? Predem diky. Posli adresu. Muramar

pampeliska_11
13. srp 2015

Dobrý den, neprodáváte někdo jakékoliv magnetky z Kostíků? Děkuji

muramar
13. srp 2015

Ahoj Pampelisko, ja vymenuji. Mame vickrat nektere magnetky z pralesa a pyramid. Co shanis?

pampeliska_11
13. srp 2015

@muramar No, já toho sháním hodně :D. Máme rozeskládanou mapu zvířat, záhadný prales, poklad pyramid a magický hrad, ovšem dvakrát nemáme ani jednu magnetku, proto píšu, že bych koupila...

muramar
18. srp 2015

Pampelisko, z pyramid ti muzu nabidnout egyptologa, sarkofag, nilskeho okouna, dromedara a oko boha ra.

pampeliska_11
19. srp 2015

@muramar Potřebovala bych všechny, co za ně?

muramar
19. srp 2015

Poslu ti je jen za postovne. Mne tu lezi bez uzitku 🙂.

pampeliska_11
20. srp 2015

@muramar Děkuji, napiš prosím o platbě do IP, pošlu ti adresu. Díky

crawler
30. srp 2015

Ahoj🙂
nám CHYBÍ: 1,3,6,8,10,11,12,16,18,22,26,27
máme NAVÍC: 9, 21(2x)

ráda odkoupím či vyměním - sbírání zdar🙂

muramar
31. srp 2015

Crawler můžu ti nabídnout 1,3,8,12,22,26. Vyměním za tu 21 z Pyramid. A nemáš na výměnu něco z Pralesa nebo Vermíru? Nebo případně z Mapy zvířátek, tam nám chybí zajíc, klokan a lev. dík.

crawler
31. srp 2015

@muramar jéé,to je super-nafotím i jiné magnetky,co tu mám k výměně😉

crawler
31. srp 2015

Máme jich víc,ale nemohu dohledat, tak posílám foto,co jsem našla - měním jen za poklad pyramid, jiné nesbíráme 🙂

muramar
1. zář 2015

Tak tu 21 z Pyramid rusim a vzali bychom si radsi priserky. Chybi nam vsechny, ktere nabizis krome 9 a 25, ty mame. Tak jestli s nami vymenis priserky, tak budeme moc radi. Posli mi adresu na IP a je ti poslu moji. predem diky. m.

crawler
3. zář 2015

@muramar a tu 21 nechceš,už ji máš??Jinak ty příšerky pošlu moc ráda- akorát - některé jsou dost hrané, tak jsou různě pomačkané, nevadí?jestli chceš TOP stav, tak bych je prošla a napsala Ti, které jsou v top stavu a které ne😉 adresu jdu poslat, děkuji moc předem 😵

muramar
9. zář 2015

Ahoj holky, neměly byste náhodou z Vesmíru dvakrát Báru? Je to poslední, abychom to měli kompletní. A pak ještě z mapy zvířátek nám chybí klokan, lev a zajíc. Kdyby náhodou někdo měl. A ještě kompletujeme magický hrad a tam nám chybí dvě: Slizolez a Smraďák. Máme navíc něco z každého. Předem díky. M.

crawler
9. zář 2015

@muramar Děkujeme moc!magnetky dorazily, synek nadšený...ještě nám jich chybí 6kousků...a už sbíráme vynálezy.