• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Návody na háčkování hraček a dětského oblečení

11. března 2017 
Dobry den vsem,neznate nejake dobre stranky,kde jsou navody na hackovani hracek a detskeho obleceni?Dekuji
14. zář 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@januzza80 mimibazar :slight_smile:
14. zář 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@januzza80 mimibazar.sk ,mimibazar.cz,a www.garnstudio.com (tam je mnoho návodů i v cizích jazycích takže google překladač... :slight_smile:
24. lis 2012 ve 13:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@luckybara Dekuji
24. lis 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januzza80 - když mi do IP písneš meila, tak ti přepošlu všechny návody co mám, háčkuji hračky a prošla jsem všech 170 stránek na mimibazaru a stáhla si všechny návody na hračky.
5. čer 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@dorinek
ahojky,,,můžu tě taky poprosit o zaslání...?vetřela jsem se sem do vaší diskuze... :grinning:
7. čer 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kerikiki - tak mi do IP písni meila, já ti to všechno přepošlu najednou. Mám ty odkazy hromadně ve 4-5 meilech a takhle bych to musela jednotlivě kopírovat do IP....nebo teda nevim, jak bych to jinak jednoduše udělala :sweat_smile:
9. čer 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorinek Ahoj, prosím mohla by jsi ty návody poslat i mě? Děkuji moc.
30. čer 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zamboska - tak mi do IP napiš meilovou adresu. Jak jsem psala výše, mám to všechno ve 4 meilech a odkazů je hodně, nechci to sem všechno kopírovat :wink:
2. črc 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorinek : mohla bych poprosit taky o návody : strnadom@email.cz .... předem mockrát děkuji
21. srp 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nemáte někdo návod na háčkovaného mimoně z Já padouch?děkuji
28. srp 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorinek jsem tu poprvé a nivím jestli mám oslovit Ahoj nebo dobrý den, mám prosbu. Scháním návod na háčkovaného mimoně. Můj Štěpík je mu 5 let si ho strašně přeje. Já háčkovat umím, ale potřebuji pomoc návodem. Na net jsem ho zatím nenašla.prosím o pomoc. Děkuji
27. zář 2013 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj scháním návod na háčkovaného mimoně. Prosím
27. zář 2013 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krauzina - a co to je mimoň ??? Promiň jestli se blbě ptám, ale vůbec nevím, co si mám pod tím představit.....tipnu zvíře ?? :sweat_smile: :sweat_smile:
30. zář 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. zář 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dorinek jo je to ono
30. zář 2013 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krauzina - ale to nebude tak těžké ho uháčkovat...v podstatě by to mohl být je žlutý válec, nohy a ruce by se uháčkovaly zvlášť a pak přišily k tělu... oči budou taky lehký. Jen ty kalhoty teda nevím....to bych musela vyzkoušet....Já se to pokusím sepsat a pošlu ti to :wink:
30. zář 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krauzina - hele co jsem našla http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=4418050#diskuse
už jsem paní napsala, jestli by bylo možné od ní návod získat, tak snad mi odepíše...
30. zář 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorinek Děkuji jseš fakt moc hodná. Já bych to asi taky uháčkovala, lae mám radši , když se mám čeho držet. Jestli se ti podaří to sepsat budeš opravdu moc hodná a můj synáček bude moc rád. Ještě jednou děkuji :grinning:
30. zář 2013 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krauzina - tak už se mi rýsuje tělo :slight_smile: Není to nic složitýho, akorát to hrozně pomalu přibejvá, jak je to z krátkých sloupků :rolling_eyes:
2. říj 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorinek Ahoj takže si se pusti do háčkování mimoně. Doufám , že přiložíš i foto jak se ti podařil. Ještě jednou děkuji za tvoji snahu. Doufám, že to taky zvládnu. :slight_smile:
3. říj 2013 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krauzina - jo, pustila jsem se do toho, i když mám rozdělanýho něco jinýho :sweat_smile: Nedalo mi to. Fotku sem určitě dám, ale bude to pár dní trvat, háčkuju jen po večerech, když už všechna "zvěř" spí :grinning: :grinning: Přes den mě nenechaj ani vypít v klidu kafe :rolling_eyes:
3. říj 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naprosto tě chápu já taky všechno dělám po večerech. Přes den jsem v práci a večer všechno obstarat a pak se mohu věnovat takovým to věcem. Ještě jednou ti musím poděkovat za ochotu se do toho pustit a sepsat. To jsem si netroufla. Dětičky jsou radost co? Bez nich si to , ale nedovedu představit. Já mám 2 kluky jednomu je 16 let a druhému 5. Takže puberta je fakt super :grinning: :grinning:
3. říj 2013 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krauzina- já mám 4letou dceru a ročního syna. Hodně jsem háčkovala zvířátka pro dceru, ale teď jsem se pustila i do čepic, ale zatím to vypadá, že je budou nosit až na jaře :grinning: :grinning: Prostě toho času je tak málo, to je hrozný.... :sweat_smile:
4. říj 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkuste i časopisi tam najdete taky návody já nejvíce používám jak,už tou někdo vyše psal stránky drops desing ted právě doplítám málému,už druhé kamaše a krásně sedí mám je i ve fotoalbu .
7. říj 2013 ve 12:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtelka - já jsem si jednou koupila časopis s návodama na háčkování, stál mě 70,- a neuháčkovala jsem podle to ho vůbec nic :grinning: :grinning: Buď se mě to nelíbilo, nebo jsem nechápala návod. Drops design má nádherné věci...hodně se toho dá najít jen tak na netu, nebo jsem i kupovala návody na Fleru. Tam si člověk vybere, co se mu líbí a většinou je to kolem 29,- korun za návod a jsou dobře srozumitelné.
7. říj 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krauzina - už jdu do finále, ještě ruce a mám ho... :wink:
7. říj 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtelka - krásné věci máte v albu, já jsem na pletení úplně levá :sweat_smile:
7. říj 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@niikkyy - už brzy budu mít dodělaný návod, tak jsem hodim fotku a kdo bude mít zájem, tak pošlu...
7. říj 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorinek Jak mě chytne mánie nevym kdy přestat ted doplítám další kamaše pro malého,ale budu muset brzdit at to vůbec nikdo odnosí. :slight_smile:
7. říj 2013 ve 14:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorinek jsi zlatá,já už sehnala a 3 mimoni jsou na světe :slight_smile: ale děkuji
7. říj 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 9
Tvůj příspěvek