Návody na háčkování hraček a dětského oblečení

januzza80
14. zář 2012

Dobry den vsem,neznate nejake dobre stranky,kde jsou navody na hackovani hracek a detskeho obleceni?Dekuji

dorinek
17. říj 2013

@madlenka29 - to já ani manželovi neříkám, za kolik objednávám 😀 😀

whiskey
17. říj 2013

http://www.vodnanka-eshop.cz/ - holky já nakupuju tady a taky velká spokojenot. zrovna jsem objednala na mimoně - podotýkám že pro ségru 27let 🙂

tobi385
17. říj 2013

Dobrý deň, máte niekto podrobný rozpis na háčkovanú vestu alebo svetrik pre 4. ročného chlapca? veľ. 104-110 Ďakujem

krauzina
17. říj 2013

@whiskey z toho si nic nedělej mému synáčkovi je 16 let a taky ho musí mít. Jeho spolužáci by ho chtěli taky. Takže mám pocit, že asi věk nerozhoduje. Jsme prostě všichni hračičiky. Hlavně když udělá radost. 😀

krauzina
17. říj 2013

@dorinek prosim pomoc nejak nemuzu zmaknout tu ruku. Mam 6 prstiku jeden neukonceny ale proste to nedokazu dat dohromady. Prosim muzes me nejak poradit jak to tam prikladas. Promin pisu z tabletu tak je to takovy divny. Mam vsechno jen ruce. Dekuji

dorinek
18. říj 2013

@krauzina - tak jak máš ten prstík neukončený, tak klasicky nahoď dvě řet.oka , jako by jsi chtěla udělat další řadu. Udělej 4 ks do toho prstu, přilož další prst vedle a propíchni očko a normálně nahoď krát.sloupek a jedeš dál. Já se pokusím to vyfotit nebo natočit a pošlu ti to...

krauzina
18. říj 2013

@dorinek Děkuji já jsem to asi blbě pochopila, protože jsem si vždycky udělala ten prstík 3řo - do 3řo 6ks - pak bylo 12121 - celkem 9 ks - další řada 9 ks a pak jsem to ukončila to je asi blbě co. Kdybyb se ti to podařilo nakreslit nebo vyfotit bylo by to super. Prostě mě to nějak nešlo do hlavy. Myslím si , že je chyba v tom , že jsem to ukončila co?

dorinek
18. říj 2013

@krauzina - no 5 prstů ukončíš a ten poslední šestý necháš a na ten přiháčkuješ další dva, aby vznikla ruka. Pak jsem si na další prst přízi navázala... Nebo si udělej dva prsty, třetí neukončuj a rovnou přiháčkuj dva prsty, pak zase uháčkuješ dva prsty (ty ukončíš) a třetí prst neukončíš a přiháčkuješ ty dva...a budeš mít druhou ruku... Já to natočím a odpoledne ti to pošlu 🙂 Ty prsty háčkuješ dobře.

krauzina
18. říj 2013

@dorinek tak to jsem ráda, že jsem to dělal správně. Vznikly mě takový malý jako lodičky nebo jak to nazvat. Jen mě nešlo do hlavy jak to udělat. Myslím si, že jsem to měla asi sháčovat k sobě (vždy 2) a pak asi vzniknout ty prstíky co? Teď mě to nějak napadlo snad dobře.

dorinek
18. říj 2013

@krauzina - nafotila jsem to a popsala a máš to v meilu..

ilonne
20. říj 2013

@dorinek Ten je nádherný, až budeš mít čas, mohla by jsi mi hodit návod do mailu, prosím? - ilona.kveton@seznam.cz Moc děkuji

dorinek
20. říj 2013

@ilonne - máš ho tam 😵

krauzina
25. říj 2013

@dorinek Ahoj tak co teď tvoříš nového? Co zoubky už nějaké vykukují. Můj malej má teď hrozný kašel a tak se perepme s ním. Jo ten podzim je znát. 😒

dorinek
26. říj 2013

@krauzina - právě jsem doháčkovala zimní čepice oběma dětem 😵 http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=5283
Zuby nelezou a už nás všechny trápí třetí týden rýma, došla jsem s nima k doktorce, abyjim udělala výtěr, jestli nemají nějakej bacil 🙄 Jo a ještě háčkuju dráčka fialáčka, ale toho mám rozdělanýho už dlouho 😀
http://www.fler.cz/zbozi/navod-na-hackovaneho-d...

madlenka29
26. říj 2013

už i k nám dorazily vlnky 🙂

madlenka29
26. říj 2013

fotka až teď 🙂

dorinek
28. říj 2013

@madlenka29 - to je pěknýýýý, to vidim poprvé 😕 😕 😕 To střídáš krátký a dlouhý sloupky ???

madlenka29
28. říj 2013

@dorinek jo krátky,polodlouhý a dlouhý,je to zase jedna čepička u který se musí počítat 🙂 http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=12358

dorinek
29. říj 2013

@madlenka29 - díky za návod 😉

madlenka29
29. říj 2013

@dorinek není zač 🙂

holky mě začíná doma růst konkurence 🙂

dorinek
29. říj 2013

@madlenka29 - 😀 😀 Tak to bys měla vidět mýho ročního synáčka. To je machr na vlnu, jak se k ní dostane, tak se začne zamotávat a hrozně se tomu směje 😀 😀 ale jen do chvíle, než se začne škrtit 😝

madlenka29
29. říj 2013

@dorinek neboj u nás je to podobný,dneska jsem si ulovila pár klubíček-zbytků a ony se po něm hned začaly sápat a že je to jejich,tak jsem jim milostivě kouseky odtrhla 🙂

dorinek
29. říj 2013

Taky se pochlubím nedávným výtvorem 😀 😀 Doufám, že nebude zase naležato 😅

madlenka29
29. říj 2013

@dorinek krásnej 🙂

krauzina
30. říj 2013

@dorinek Tak ten sob je opradu super. člověče nějak mě to háčkování chytlo. Co návod nebyl by? Je moc krásnej a ten dráček taky.

krauzina
30. říj 2013

@dorinek kdyby byl návod i na toho dráčka vůbec byhc se nezlobila. děkuji 😀

dorinek
30. říj 2013

@krauzina - návody jsem koupila na Fleru a nesmí se šířit, nezlob se, ale bylo by to asi i vůči autorovi blbé.... Však to nestojí majlant, tuším kolem 38,- a většinou ti jako dárek pošlou ještě jeden návod zdarma 😉

krauzina
30. říj 2013

@dorinek tak já tam kouknu a něco koupím. I tak děkuji

dorinek
30. říj 2013

@krauzina - koukni na Kamlin, ta má snad nejkrásnější 😵

krauzina
31. říj 2013

@dorinek koukla jsem, ale zůstanu u tebe. Tak jsem si objednala dráčka a sobíka. Tak čekám až to přijde. Jestli máš ještě nějaké výtvory tak je pošli teda myslím fotečky. Opravdu tě obdivuji jak si udělala ten návom na tho mimoně já bych to nikdy nedala podle obrázku. Jo a sklízím s ním docela úspěch. Malej s nikým jiným nespí a ten velkej ho tahá všude sebou. Takže teď se těší na dráčka a sobíka. Teda ten malej. Děkuji ti za inspiraci