Plavání s dětmi. Do kdy jste chodili a proč?

22. kvě 2023

Ahoj
Dokdy jste chodily na plavani s detmi (a proc)?

janule0123
22. kvě 2023

Do třech let a jednoho měsíce … poslední půl rok jsem tam byla v bazene abych byla … první kvůli tomu ať se me tam trdlo neutopi když je lektorka otočená … protože ještě trosku střela a blbosti… a s nástupem do školky začala byt dost mamincina a ze je to krizové období… což bylo vidět.. tak jsem s ni chodila do bazenu než si sedla školka.. byla jsem tam fakt jen abych tam byla … ted uz chodí sama …😎

tulipdona
22. kvě 2023

Chodíme a je to nejlepší rozhodnutí

barborka09
22. kvě 2023

Chodili jsme od dceřiných osmi měsíců do její ukončené čtvrté třídy. Pak už jsme ten kurs ukončily, jelikož v druhé a třetí třídě měli plavání ve škole. Plavat umí perfektně a jsem za to ráda a považuji to za dobře investované peníze.

konidana
22. kvě 2023

chodila jsem s dcerou od 9 měsíců do roka a půl. Byla vodní živel a vodu milovala. Pak už se narodilo druhé a a se dvěma jsem to nedávala (hodina cesta), takže jsme občas o víkendu jeli do bazénu, ale organizované plavání už fakt ne.

ferda90
22. kvě 2023

Chodíme, začali jsme minulý rok a letos chodíme znovu. Syn má nyní 2 roky a 3 měsíce. Řekla bych, že plavání ho bavilo víc minulý rok, letos by si rád ve vodě dělal svoje, moc se mu nechce dělat co lektorka říká 😁ale jinak dobrý, vodu má rád. Chodíme právě proto, aby se vody nebál a je i mezi detma

alubif
22. kvě 2023

Chodí od 6m a chodí oba stále, jedno už je ve škole. Je to na dětech poznat, že mají lepší osvalení, super fyzičku oproti vrstevnikum. Další věc ten návyk na pravidelný kroužek. Navíc i pro mě to bylo více pohybu, protože do 4,5 r se plave u nás s dětmi. Pak přechází na samostatné plavání.

autor
22. kvě 2023

Dekuju za odpovedi. Ptam se, protoze musim resit finance :( Nase dite plavani taky miluje, je uplne vodni zivel, chodili jsme od 6 mesicu a chodime do ted (2 roky a pul), ale musim se ted rozhodout jestli budeme pokracovat. V zari nastupuje do soukrome skolky, do statni nas nikam nevzali, a proste nevim, jestli to neni moc..platit pomalu 600 Kc za lekci..nyni je za 560, ale pocitam, ze to od zari zase zvysi...jako chapu, ze je to dobra investice, ale porad nad tim dumam...pripoctu k tomu, ze prvni pulrok v (zimnim obdobi) ve skolce byvaji deti nemocne...

janule0123
22. kvě 2023

Odkdy u vás chodí plavat sami? Protože teď co chodí sama jsme na poloviční částce (domluvili jsme se u te “starší” skupinky ze kvůli nemocnosti budem platit jednorázový vstupy … ) a pokud jsem v praci tak pohoda, spis na tom rodicaku už to je dost na zvážení v rámci zdrazovani … u nás se zdrazilo teď 600 jedna lekce na permantku, a budu muset pak s druhým už hodně přemýšlet jestli si to budem moct dovolit…

konidana
22. kvě 2023

hele , ty základy má, takže v pohodě bude stačit, když v létě budete občas u vody a v zimě občas do bazénu. Já bych 500kč za lekci taky neplatila. Mě to tenkrát před lety stálo asi dvojnásobek, ale za celé pololetí, a ještě mi to proplatila pojišťovna.