• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plavání s dětmi v Brně, máte tip?

8. dubna 2015 
dítko má 11 měsíců a chtěli by jsme s ní zajít na nějaký kurt plavání, ale stále váháme kam jít. Láká nás plavání na Lesné a v Kohoutovicích, tak pokud mátě někdo zkušenosti budu ráda za tipy. V Kohoutovicíh je prý hodně chlorovana voda, takze to poprve pry neni moooc dobre pro ditko, ale nevim zda to je pravda.
28. bře 2014 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Vlastně jsem se taky chtěla zeptat na to samé. Kamarádka mi doporučila tu Lesnou, že je to tam supr. O Kohoutovicích nic nevím. TAky se plave v Jundrově na Zš, tam to teď vychází cenově asi nejlíp, se slevou od mimisleva.cz
4. dub 2014 v 00:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
8. dub 2015 v 11:53 • gabcapatis
Záleží, kde bydlíte. Doporučuji chodit co nejblíže bydlišti......alespoň já tedy pořád někam spěchám a nechce se mi jen hodinu strávit cestováním. Chodíme na Polní do Slůněte, voda chlorovaná myslím není, nebo minimálně......jsem spokojená, chodím jak s mladší, tak se starší.
@krmv
8. dub 2015 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Chodíme do Filie na Lesné a jsme spokojení, raději bych teda slanou vodu, ale ta v podstatě v Brně není, ale jinak zázemí, lektorky a vše okolo super.
8. dub 2015 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek