Učíte některá své dítě sama na flétnu?

petulka25
16. únor 2014

ahojky maminky dcera by chtěla umět na flétnu, ale nemám možnost ji někam zapsat! Myslíte že bych zvládla základy sama ji naučit - dle nějaké knížky? děkuji za názory

milmic
16. únor 2014

@petulka25 Já neučím své děti, ale učila jsem děti na prvním stupni a ve školce v rámci kroužku. Myslím si, že bys to zvládnout určitě mohla. 🙂
Já mám nejraději flautoškolu, přijde mi dost zajímavá pro děti, taky je bavily ty jednoduché dvojhlasy.
Pak je obligátní Daniel, ale ten je spíš do zušky, ten je strašně nudný. Potoom je taková žlutá knížka Hrátky s flétnou, písničkami a pastelkami. Je to šikovný, akorát pro školkové děti jsem noty barvila pastelkama, protože těch řádků je moc. 🙂
No a taky jsou pěkné notičky na dětských stránkách. Ty určitě zkus.

Já osobně jsem kombinovala všechny tyto uvedené zdroje. Od každého jsem si vzala něco tak, aby to bylo pro ty nejmenší lákavé, zábavné a pestré. 🙂

ange_de_la_morte
16. únor 2014

Flétnička není tak složitá, myslím že když mrkneš po nějaké hezké knížce kde je hezky wyswětlena i spráwné pedagogické wedení nebude to problém, konkrétně ti neporadím, k tomuhle jsme se ještě nedopracowali 🙂