• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vánoční a zimní tvoření s dětmi

10. listopadu 2012 
@anneli:to s tou solí je super nápad:wink:To se synovi bude určitě líbit:slight_smile:My budeme určitě péct perníčky a zdobit je spolu a pak chci s ním ještě chystat lodičky ze skořápek a papírový řetěz na okno.Rád modeluje a vyrajuje,tak zkusíme asi i něco z moduritu nebo té tvrdnoucí hmoty a pak pomalovat vodovkama nebo zase něčím polepit.
21. lis 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme s dcerou robili adventny kalendar. Na papierove vrecka (desiatove sme polepili vianocne motivy a napisali cisla, vacsinou teda dcerka, a ja ich este naplnim. Chcela by som este kupit stipce, ktore tiez pomalujeme a sadru nalejem do stareho kalendara, kde boli cokoladky a to potom tiez pomalujeme, nalepime na stipce a kazde vrecko pripneme na snuru. Ked bude hotove, dam foto, ale asi az cez vikend. Dcera ma toho vela cez tyzden a ja to chcem robit s nou.
Neviete mi nieco poradit co uz mozem robit s malym? Urcite medovnicky.
21. lis 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anneli Můžu se zeptat, jak ty akvarelové pastelky s dětma používáte? Klasický obrázek rozetřete vodou nebo ještě něco dalšího? Taky jsem si je koupila - pro sebe - a ještě pořádně nevyužila :grinning:
23. lis 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
povidali jsme si dneska o narozeni jeziska a nejstarsi potom pri koledach vytvoril na tohle tema toto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kdo by nepoznal, tak je to Jezisek v jeslickach a Marie ho koliba (proto ta dlooouha ruka :grinning: ), proc ji stoji vlasy na hlave netusim :grinning: na to, ze jeste nedavno vubec kreslit a malovat nechtel, je to uplny veledilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
jo a s tatinkem vystrihovali vlocky z papiru :dizzy_face: dole uprostred je jedna Tobikova, urcite ji poznate :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
fiiiha, krasa :slight_smile: :slight_smile: ! tatinek je velmi sikovny a Tobik iste po nom :dizzy_face:
26. lis 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my sme robili takýchto anjelikov (zatiaľ len dvoch... :slight_smile: )
29. lis 2011 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a...takéto maličké stromčeky do izbičiek...:slight_smile:...aspoň sme zužitkovali príliš krátku vianočnú reťaz...a zvončeky, ktoré sme kúpili ešte pred rokmi...a teraz som ich našla :wink:
29. lis 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivett1:ta stromečky jsou super.Dětem se musí líbit:slight_smile:
30. lis 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llllucka díky...no páčili sa im...lebo si ich skoro celé urobili bez mojej pomoci :grinning: (ja som tam len "zapichla kmeň" do penovej hmoty...) a priviazala mašličky...
30. lis 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anneli dneska jsme zkouseli malovat na tu sul :grinning: mel to byt vanocni stromecek, dopadlo to vselijak...tady je Tobikuv vytvor :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nechali jsme se inspirovat v albu Lury a dneska vznikli tihle snehulacci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, díky za super nápady, vytvořily jste super téma.
Nemáte některá tip na nějakou pěknou originální sněhovou vločku nebo sněhovou královnu? :confused:
4. pro 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekné, jednoduché balíčky na stromček..stačí kúsok vreca a k nemu pekná stužka + pár šikovných ručičiek.. a zvládnu to aj tí menší:slight_smile:)
alebo žeby snehová guľa?? ( polystyrénová guľa olepená lepidlom a vygúľaná v rozmrvenom polystyréne:slight_smile:) deťom sa to isto bude páčiť:slight_smile:)
no a ešte pekná hviezdička - kúsok kartónu a papierový špagát podľa fantázie..
5. pro 2011 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majatob hm, aký je Tobik šikovný maliar:wink: ...škoda, že náš Števi tomu maľovaniu príliš neholduje...skôr stavia a lepí... :slight_smile:
5. pro 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivett1 a co treba tiskani bramborou nebo nastrihanyma houbickama na nadobi? to ma u nasich decek taky velkej uspech :dizzy_face: mam vyfocenej jenom jeden letni obrazek, ale urcite by se dalo vymyslet neco zimniho...treba vystrihnout stromecek, nalepit a pak natiskat banky a padajici snih, to by mohlo vypadat pekne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

na fotce je "rozkvetla louka" natiskana houbickou, bylo to tvoreni k jedne pisnicce co jsme se ucili :slight_smile:
5. pro 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak dnes mam nachystanej papir pomalovanej voskovkama, na tom vrstvu tuse a budem vyskrabavat,jen jeste nevim co :grinning:
5. pro 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob tak to je perfekný nápad s tou hubkou:slight_smile: díky... určite to ešte dnes vyskúšame... :wink:
5. pro 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivett1 :slight_smile: doufam, ze se pak s vytvorem pochlubis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. pro 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivett1 jeste me ted napadlo, ze u nas jeste frci roztirani barev spachtli, da se to pouzit treba jako podklad pod neco dalsiho, ale vypada to moc pekne aj samotny :dizzy_face: namocis papir, na kraj udelas pod sebe bobky temperek a pak si dite vezme kousek kartonu a rozetre to dlouhym tahem po papiru, hodim taky jeden obrazek, my jsme tak delali "duhovou branu" :dizzy_face:
5. pro 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majatob no jasné, že naše výtvory sem šupneme :wink: ...to s tým roztieraním farieb...tiež výborný nápad :dizzy_face: ...keď už budeme mať otvorené temperky...skúsime...
5. pro 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivett1 hehe, jsem inspirovala sama sebe :grinning: tady jsou nase vytvory :dizzy_face: jediny s cim jsem pomahala, tak mensi se strihanim stromku a lepenim knofliku (tmave modry obrazek) :slight_smile:
5. pro 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@majatob ahoj, my sme to včera nestihli...mali v škôlke Mikuláša, tak sme prišli neskôr a potom mi stále o tom Mikulášovi rozprávali a rozprávali :grinning: ....a zrazu bolo treba ísť do postieľky...(čítame si ešte rozprávky, tak chodíme spať "skôr"... :slight_smile: )...hádam dnes už niečo vytvoríme... :slight_smile:
6. pro 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pokusili jsme se o kapra :grinning: ve skutecnosti ma supiny zlaty, medeny a cerny se zlatym, fotka dost zkresluje :slight_smile:
6. pro 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
25. led 2012 ve 23:30 • kvetinkajirinka
Ahoj holky, jsem nová faninka téhle stránky, nevíte něco, co by se dalo vyrobit, ale s dětmi, aby to vzládly??? :slight_smile: Děkuji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob moc hezké dílo :slight_smile:
3. lis 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek