Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

nebe
23. dub 2010

Už mě omrzelo focení dětí obyč digitálem, ale zaujalo mě focení zrcadlovkou. Jen nevím jakou si pořídit. Prosím o radu zkušnějších maminek,které už taky omrzely obyčejně napraskané fotky ale žádná ta nej.....🙂

pipiii
14. črc 2010

@mes kraaasne!! me podobne fotil kamos pred par lety. Jen jsem byla v maskacovym a se sekerou v lese 😀 ani nevim kde ty fotky mam :-/

blanka.k
14. črc 2010

Ahoj, tak jsem na FB hodila fotky z min.týdne, co jsme se byli fotit, jsem nadšená, hrozně se mi líbí. 😉 😀

siby
14. črc 2010

@mes moc pěkné fotky, slečna se na nich tváří fakt drsně 🙂
@blanka.k jé Blani můžu se taky někde pokochat fotečkama od profíka?

blanka.k
14. črc 2010

@siby já je hodím na web a pak dám odkaz do IP 😉

siby
14. črc 2010

@blanka.k tak to je super, děkuju 🙂 já jsem zvědavá na ty naše s bříškem čekám na ně skoro 3 týdny ach jo☹

nikulka83
15. črc 2010

@blanka.k: Blani, tak ty nemaj chybu! Paráda... Krásně jemný, ostrý, nádherný záběry... Jedny z nejpovedenějších mimi fotek, co jsem viděla...

blanka.k
15. črc 2010

@nikulka83 děkuji moc, no já říkala, že nebudu dávat tisice za focení,a le v půl roce a roce chci jít znovu 😀 I když si nehcám udělat jen malou sadufotek, tak vím, že všehny budou povedené, takže super. Už se těším, až je nakepím do alba, atd...to se zas u toho odreaguju.
Jo a album,c ojsem objednávala je teda nic moc, vypadalo to jako béžové a mělo být imitace kůže, je nějaké "čtverečkované" a takový divný materiál. takže kouknu u mamky nebo pak v obchodech na nějakou dobrou látku a udlěám si na to obal , který na to přilepím oboustr.izolepu, aby se to ani nehnulo ten si ozdobím a bude.

wwercaa
15. črc 2010

@blanka.k jé, Blani já chci taky vidět 😀 hod odkaz do IP 😉 .....takže budeš nakonec předělávat obal alba, to je něco 😝

murynka
15. črc 2010

@blanka.k také prosím o IP 😉

holky zítra razíme do špindlu tak se tu celý víkend asi neukážu PC beru kvůli fotkám 😀 😀 a možná tam bude i připojení tak kdyžtak nakouknu 🙂

murynka
15. črc 2010

@blanka.k super fotečky nádhera 😵 😵 fakt povedené moc vám to sluší rodinko 😵

ferinka
15. črc 2010

@blanka.k Nádherné fotečky 😵

siby
15. črc 2010

@blanka.k Blani pošli mi taky odkaz já jsem taky zvědavá 😉

siby
15. črc 2010

Tak ty jsou krásný 🙂, moc vám to tam všem sluší, hrozně se mi líbí ty fotky v kufru a jak spinká v tom košíku, tam je roztomiloučký 🙂 a ty čepičky jsou bomba 😀

soanpe
15. črc 2010

holky
moje kámoška prodává na fler.cz ručně dělaný alba.
má nick elvija
ona má nějakou školu s uměleckým zaměřením a co jsem vyděla polotovary na fotkách,tak se mi líbily

nikulka83
15. črc 2010

Včera jsem taky trochu fotila, ale Fífa nějak bojkotuje a otáčí se od foťáku 😎 Snad ho to brzo přejde...

sirael4
15. črc 2010

@mes zase paráda, myslím, že by ti šlo fotit svatby 😉
Jinak jsi vybrala k tomu super modelku a celé se mi to líbí, jen místy se mi zdá, že pozadí splývá s modelkou, ale možná je to jen iluze, protože já se v tom moc nevyznám 😉

nikulka83
15. črc 2010

Ještě tu mam nějaký Čiky, tak házim 🙂 Ale dělá mi tam bordel ta puštěná televize za nim 🙄

sirael4
15. črc 2010

@nikulka83 no náhodou není poznat, že by se otáčel 🙂

nikulka83
15. črc 2010

@sirael4 : protože byl soustředěněj na něco jinýho - jídlo a přijíždějícího taťku 🙂

blanka.k
15. črc 2010

Fotosoutěž pro ty, co to mají blízko do Plzně: www.rajce.net/plzen2015 😉 Je teda jen do konce července

murynka
15. črc 2010

ahojky také posílám ze dneška fotečky byla tu pipii s amálkou 😵 😵

více:http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka_8.mesic/

blanka.k
15. črc 2010

@murynka jé, vám to sluší 😉 Vy jste takový hubený maminy, já chci taky (bych se ale nesměla furt cpát sladkýma hýbat se 😅 )

ferinka
15. črc 2010

@blanka.k Taky mě to zaujalo jaký jsou to figury 😀 😀 😀

blanka.k
15. črc 2010

@ferinka ty máš co říkat, ty taky rozhodně nejsi XL 😝

molicova
15. črc 2010

@mes krásné fotečky a super upráva 🙂
@blanka.k ty profi jsou úžasné 🙂 fakt šikovná fotografka 🙂
@nikulka83 opět krásné fotečky 🙂 jak jinak 🙂
@murynka super obilné fotečky 🙂 jste si to určo užily 🙂
já vůbec nestíhám 🙂 a pročítat taky moc ne 🙂 takže jsem prolétla jen nové fotečky a jsou u všech úžasné. u mě dneska byla kámoška a tak jsme jeli do Břevnova a tam jsem udělala pár foteček 🙂 více bude v albíčku, kam ještě nějaké přidám 🙂

ferinka
15. črc 2010

@blanka.k měla jsem volný hadry 😀 😀 😀

nikulka83
15. črc 2010

@molicova : musim někde pohledat tu vinětaci, protože ta s těma fotkama dělá hrozně moc, jak tam koukam 😉 Nádherný baervný fotky! 🙂

ferinka
15. črc 2010

@nikulka83 taky bych jí chtěla,je to parádní
chtěla jsem sem dát fotky,ale koník pořád padá,tak aspoň odkaz z FB,nové jsou od str 3 myslím 😎
http://www.facebook.com/album.php?aid=15738&id=...

wwercaa
15. črc 2010

ahoj holky, nestíhám, malej pořád leze, furt ho od nečeho odtahuju, nejde ho ani fotit, je moc rychlej, aspon ne takový záběry jako bych chtěla, on se moc fotit ted nechce 😝 neco málo mam nafoceno, tak to sem šupnu...

@nikulka83 krásné foteky, bože ten potrétový objektiv je asi naprostá bomba co 🙂 je to krásný, malej taky 😵 😵 😵

@molicova zase nádhera, jako vždycky, super fotečky 🙂 🙂 😵

@murynka fotky jsou moc krásný, vám to holky tak šíleně sluší 😵 😵 😵 máte krásné holčičky, vy jste kočky a v tom poli tak hezky vynikáte 🙂 🙂 malá ma super sandálky 😵

wwercaa
15. črc 2010

tady západ slunce, byl nádhernej, tak jsem neodolala🙂