Výměna magnetek Coop dinosauři

bimmka
11. čer 2017

Ahoj holky, nesbíráte některá magnetky coop dinosauři? Nějak tu máme pořád ty stejné dokolečka a syn by si chtěl nasbírat všechny. tak jestli jste na tom některá podobně rádi vyměníme. Například alosaurů máme několik.

mates618
11. čer 2017

@bimmka Ahoj. Máme navíc Edmontia 2x, Baryonyx 1x, Majunghatolus 3x, Stegosaurus 1x. Chybí nám Deinonychus, Oviraptor, Apatosaurus, Iguanodon a Pachyrhinosaurus

bimmka
autor
11. čer 2017

@mates618 mrknu se, co syn má a nemá , oviraptora na ledničce máme a na zbytek se musím podívat do knihy. ozvu se večer díky za zprávu.

mates618
11. čer 2017

@bimmka Zítra mám slíbený další tři, dnes je v obchodě už neměli. Mám si pro ně zítra dojít, dají mi je zpětně. Pokud by bylo možný, raději bych magnetky i s kartičkami, kde jsou názvy, ale podmínka to není

bimmka
autor
11. čer 2017

Tak jsem se dívala a navíc máme jen oviraptora a všechny, co jsi psala už máme. tak třeba se tam zítra něco vyskytne. Chybí nám: tyranosaurus, spinosaurus, pachyrhinosaurus, Iguanodon

kathyxkathy
12. čer 2017

Ahoj holky, mame navic 4x Majungatholus, Dejnonychus, Tyranosaurus, Apatosaurus, chybi nam toho zatim hodne: Cryolophosaurus, Protoceraptos, Pachyrhinosaurus, Baryonyx, Allosaurus, Edmontonia, Brachiosaurus, Iguanodon a Stegosaurus...

kathyxkathy
12. čer 2017

@mates618 nevymenite neco za Apatosaura a Deinonychuse? Chybi nam toho hodne, viz.info vyse.

bimmka
autor
12. čer 2017

@kathyxkathy já bych vyměnila tyranosaura za něco, máme baryonyxe třeba

kathyxkathy
12. čer 2017

@bimmka jasne. Vezmem si Alosaura. Pises, ze jich mate nekolik 🙂

mates618
13. čer 2017

@kathyxkathy já ještě čekám na 3 magnetky z obchodu, co mám slíbený z neděle. Včera je ještě neměli. Pak písnu. Ale pošli adresu na bernardinek@email.cz . Dám ti zatím do obálky Edmontia a Stegosaurus. A asi bych si vzala toho Deinonychus

bimmka
autor
13. čer 2017

@kathyxkathy určitě alosaura máme klidně pošlu i dva za tyranosauru. pošleme si do ip adresy?

mysicadini
13. čer 2017

Dobrý den, synovi chybí 3 dinosauři: Baryonyx, Edmontonia, Pachyrhinosaurus,
Mám na výměnu :
Iguanodon (6x)
Protoceratops (2x)
Apatosaurus (1x)
Oviraptor
Majungatholus
Tyrannosaurus

kathyxkathy
13. čer 2017

@mates618 dobre, dej prosim vedet az budes mit ty tri 🙂

mates618
13. čer 2017

@kathyxkathy zítra dopoledne napíšu, už je v obchodě mají, ale zatím ve skladu mezi zbožím.

mates618
14. čer 2017

tak mám 6x Majungatholus a 4x Allosaurus navíc. Magnetek jsem dostala z obchodu celkem 6, z toho 4 a 2 stejný. Byla bych je vzteky roztrhala.

mates618
14. čer 2017

@kathyxkathy pro tebe mám v obálce Edmontia a Stegosaurus. Chceš tam přihodit Allosaurus nebo Majungatholus?
Vemu si Deinonychus. Pošleš adresu na mail bernardinek@email.cz? Kdyby si měla ještě nějakýho zvláštního, přihoď ho tam taky 🙂

bimmka
autor
14. čer 2017

@mysicadini mohla bych nabídnout edmontium za iguadona?

mysicadini
15. čer 2017

@bimmka já potřebuji už jen Pachyrhinosauruse a na výměnu mám Brachiosaurus,
Iguanodon (4x),Protoceratops (2x),Apatosaurus (1x),Oviraptor,Majungatholus a nějaké ještě u rodičů.

bimmka
autor
15. čer 2017

@mysicadini škoda, ten nám chybí taky.

mysicadini
16. čer 2017

@bimmka Vím o paní co má ještě jednoho Pachyrhinosauruse. Já už pro sebe včera večer sehnala. Zkuste napsat hannah.prochazkova@seznam.cz třeba něco vyměníte. Paní mi před minutami psala. Já jsem s ní už něco měnila.

bimmka
autor
20. čer 2017

Tak holky už nám chybí jen Iguadonon nemáte náhodou některá? Klidně vyměníme i za něco jiného, známku, úhradu poštovného. díky moc

mysicadini
20. čer 2017

Mam 4 😀

mates618
21. čer 2017

Nemáte některá tyrannosaura i s kartičkou? Mám na výměnu 3x Majugatholus, 1x Allosaurus, Apatosaurus 1 + 1 vylouplý, Iguanodon vylouplý a 1x Deinonychus

mates618
21. čer 2017

A jednoho Pachyrhinosaura s kartičkou nebo tu kartičku aspoň. Nemám tu tabulku, chtěla jsem jen ty magnetky a u něho mi kartička chybí.

lucinkalulu
10. črc 2017

@mysicadini Dobry vecer, mela by jste jeste ty dinosaury Apatosaura, Protoceratopse a Majungatholuse ??
Ja mam navic Tyrannosaura, Brachiosaura a Allosaura.
Dám za ně cokoli. Hlavne aby jsme dosbirali album.
Děkuji

mysicadini
10. črc 2017

@lucinkalulu Dobry večer,mám: Iguadonon (2x),Oviraptor,Protoceratops,Admontonia,Majungatholus.

lucinkalulu
10. črc 2017

Maminky. Prosíme moc chybí nám:
APATOSAURUS
EDMONTONIA
PROTOCERATOPS
MAJUNGATHOLUS

Výměnou máme: Tyrannosaurus 1x, Brachiosaurus 1x, Allosaurus 1x

Pokud by jste měli navíc a nechtěli výměnou, tak dám co si řeknete. Třeba za poštovné, kokino pro dítě nebo cokoli.

Děkuji

lucinkalulu
10. črc 2017

@mysicadini A mohla bych tedy prosit Edmontonia, Protoceratops a Majungatholus ??? A co za ně prosím ??

bimmka
autor
10. črc 2017

@lucinkalulu my máme apatosaurusa

lucinkalulu
10. črc 2017

@bimmka A dáte ho?? Co za něj ?? Jeee....pokud to klapne i s pani pred vami tak mame vse 🙂👍