Výměna magnetek Kostíci cesta pokroku

bimmka
26. pro 2015

Hledám někoho, kdo b měl na výměnu kartičky z Kostíků Cesta pokroku. Na výměnu nabízím kartičky: cesta, Karl Benz, 1783,Horkovzdušný balon, 1919,1895, 1445, 1297,1876, 1742, 1783.

jija
23. črc 2016

@jablena pošli mi adresu, hodily by se mi magnetky z pravěkého života,ale pošlu Ti to jen tak😃

@duch máš ještě magnetku "poto" myslím že je to číslo 3 že série u mlýnského potoku,co bys chtěla na oplatku

bimmka
autor
30. srp 2016

Mám tu opět nějaké magnetky navíc teda respektive moc. Jedná se o pravěký život, u mlynského potoka a teď novou kolekci (asi rekordy zvirat). odpo hodim fotku. za známku pošlu klidně všechny🙂

bimmka
autor
30. srp 2016

zde je kolekce k darování

petula002
30. srp 2016

Díky za informaci, z nové kolekce nám chybí čtyři a to:
4 - "dlouhán žirafa"
8 - "EKORD"
17) pštros
25) jelen
tak pokud by byly prosím o rezervaci. Díky a hezký den. Petra Přikrylová

bimmka
autor
30. srp 2016

@petula002 kdyz je najdem tak je kldine poslem, uz nesbirame ale syn to sem tam dlabe, takze pak nevim co s tim.

kvakuska
30. srp 2016

@bimmka pokud chceš

muramar
12. zář 2016

@bimmka Ahoj, mela bych zajem o stehlika, mlynare, kobylku, strakapouda a vazku z Mlyna u potoka. A pak sermire a maratonce z Rekordu. Muzu nabidnout jine, ktere mame dvakrat, i z predchozich sbirek. Nemel byste nekdo jeste magnetky z Mapy zviratek? Zkousime ji slozit a chybi nam jeste asi polovina zvirat. Dekuji. M.

bimmka
autor
13. zář 2016

@muramar uz jsem se domluvila s pani pred vami,ze si veme vsechny co mam. Ja uz nic nesbiram, takze pro me lepsi, kdyz si nekdo veme vsechno

jija
13. zář 2016

@muramar ahoj, můžu Ti poslat z mlýnského potoka mlynáře,stehlika,vazku a kobylku a z rekordů sermire

muramar
14. zář 2016

@jija Ahoj, to by bylo fajn. A co potrebujete vy? Sbirate neco?

jija
14. zář 2016

@muramar pošli mi adresu do IP?
My sbíráme teď ty rekordy z kostiku🙂

petula002
14. zář 2016

Dobrý den, máme z rekordů navíc Bizona Maratonce a Supa Výškaře,
pokud někdo potřebujete, můžu poslat. My bychom potřebovali poslední magnetek co nám chybí a to část nápisu "EKORD" tak pokud někdo máte navíc, my bychom moooc
potřebovali. Díky a hezký den. Petra

evulina77
14. zář 2016

výměny u aktuálních megnetků podle mě není potřeba řešit. Já to dělávám tak, že vybírám už při nákupu a beru jen jogurtíky s těmí správnými magnetkami a pokud se uchytnu a magnetky už máme, vezmu je s sebou do obchodu a vyměním pří nákupu dalších kelímků. Jen kdyby ty "jogurty" byly aspoň trochu zdravý, protože obsah není nic moc, to mě štve asi nejvíc. Ale občas dětem koupm, i když s obsahem nesouhlasím. Chjo

petula002
14. zář 2016

Dělám to stejně, vršek oddělám a kouknu pod něj, ale tenhle poslední magnetek se mi nedaří sehnat 🙂...
kupuji pouze bílé jogurty a sem tam prohodím vršek 🙂

jija
14. zář 2016

@petula002 ahoj,mam majetku,ktera Ti chybí.vymenila bys ji za supa
@evulina77 i když vrsky kontrolují ne vždy se mi daří najít všechny magnetky,vetsinou mají v obchodě tak 3-4 magnetky ☹navíc můj manžel to nesnáší a zásadně nakupuje bez kontroly😉

petula002
14. zář 2016

@jija
určitě ráda vyměním,
Můj manžel je schopen přinést čtyři stejné obrázky .... 🙂
adresa: Petra Přikrylová, Štítného 12, 568 02 Svitavy

jija
16. zář 2016

@petula002 magnetky dorazily,moc dekuju za takovou nadílku🙂

petula002
16. zář 2016

nám magnetek dorazil také, máme komplet obrázek, moc děkuji a přeji hezký víkend 🙂

muramar
27. zář 2016

Ahoj, nemate jeste magnetky z obrazku U potoka? Konkretne: farmare,zabu,mloka a pstruha? Mam na vymenu: babocku, napis potok, veverku, holku v rakosi, zmiji, choros, bobra, stiku, sumce a nebo z rekordu: kluka s poharem, zapasnika,letce. Jeste shanim cislo 30 z Univerzity pro priserky, Bilou pani z Magickeho hradu a zviratka z Mapy zviratek. Diky. M.

jija
6. říj 2016

@muramar ahoj, měla bych pro Tebe farmáře, pstruha, letce a zápasníka jestli ještě shanis

muramar
6. říj 2016

ahoj, to by bylo super. Jeste shanim pro neter toho pstruha a farmare. Letce a zapasnika jiz mame. Co muzu nabidnout na vymenu? Mame ze starych sbirek nejake kousky navic. Napriklad prales, pyramidy atd.

jija
6. říj 2016

@muramar pstruha a farmáře pošlu. mě chybí magnetky akorát z pravěku a pak z této aktuální série, ale dost mi jich přebývá tak Ti to pošlu i tak 🙂

muramar
7. říj 2016

Z praveku tu mam navic: archeopteryxe, napis veky ziv, sopecnou cinnost, camarasaura, deltadromea, anchiceratopa, longisquamu, fosilii dinosaura a kostiky na clunu. Z aktualni tu mam take nejake, tak napis, co ti chybi.

jija
12. říj 2016

@muramar omlouvám se píšu až tak pozdě, z dinosaurů mám všechny co Ty🙂 z rekordů mi chybí žirafa, písmeno R, pštros, holka s praporkem, vzpěrač a skokan.
Magnetky Ti pošlu co nejdriv

muramar
12. říj 2016

Ahoj, mam tu pstrose a jeste se zeptam segry. Rikala, ze ma nejake vickrat. ozvu se.

jija
16. říj 2016

@muramar pštrosa už mám, zítra Ti pošlu magnetky 🙂

bimmka
autor
10. led 2017

Ahoj, nesbíráte někdo psolední sadu? chybí nám pět a mám spousty na výměnu, večer bych hodila fotku chybí mi 5,6,10,21 a 22

petula002
10. led 2017

Ahoj, mám navíc 10 2x a 15 a chybí nám poslední a to 20. Petra

bimmka
autor
10. led 2017

@petula002 20tku máme minimálně dvakrát. ješt

terenek3
1. únor 2017

Ahoj, nemáte ještě někdo navíc magnetky CESTA POKROKU?
Chybí nám čísla: 3,6,9,10,18,19,21,22,23,24,28,29.
Můžeme poskytnout magnetky viz. druhá fotka.