• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

19. července 2016 
12. bře 2013 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
moc se mi libi ty seminka, ujme se jich nekdo? :sweat_smile:
12. bře 2013 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka taky bych je brala :dizzy_face:, kdyby je nikdo nechtěl, tak si je budeme muset vyrobit sami doma:slight_smile:
13. bře 2013 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete treba je nekomu udame :slight_smile:, kde jsi nasla zdroj?
13. bře 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka
@petapete tak jsme se právě domluvily s @jper,že ze stromů uděláme jen strom,list a plod a k tomu ty zrníčka... :wink:
13. bře 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka nevím,kde to objevila @petapete...já to včera zahlédla tady,tak se na zdroj můžu zeptat...:slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/forum/sporty-hobby-a-zaujmy/busy-bag-vymenne-aktivity-iii-2/?page=8&post=last
13. bře 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 co jste chtely delat vic nez strom, list , plod? :confused:
a ty zrnicka jsi myslela jako ctvrty element k tomu stromu?
13. bře 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně se líbilo všechno,co sem dávala Jana...obrázky stom,list,plod...pak se mi líbilo i pexeso reálných obrázků a pak ještě co se z dřeva vyrábí a já k tomu chtěla přihodit i ty stopy... :grinning: :grinning:
Jj... :wink: Myslím,že by nevadilo,kdyby tam byla i jiná zrníčka než stromů...pojmout to jako rostliny... :wink:
13. bře 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka nebo jestli myslíš,že to nejde k sobě...tak to uděláme zvlášť...jedna stromy a druhá zrníčka... :wink:
13. bře 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 spis me zajimalo, jestli to bude pojmute jako zrnicka stromu, ktere budete delat nebo jestli udelate neco podobneho jako bylo na obrazku , ale to uz jsou zase spis 2 aktivity ;)
13. bře 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka stejně jak @rozarka65 jsem to viděla na té slov. diskuzi:wink:. Já bych spíš byla pro to, rozdělit to a udělat semínka různé rostliny, protože teda netuším, kde by se teď sháněla "semínka" stromů... Zatímco klasických semen (slunečnice, proso - ještě zimní ke krmení ptáčků, semínka k výsevu, obilí z jarního Velikonočního osení, travní semena...) na to je teď vlastně "sezóna":wink:... A bylo by to ideální právě v tom větším množství, protože dělat to pro jednoho, tak zbyde strašně "materiálu":grinning:
13. bře 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petapete
@pebecka Ok...a chcete to podle toho obrázky...nebo něco změnit, přidat?
13. bře 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 teeeeeeda na tom slovenskym je zase inspiraci :grinning:, tohle je k tomu vasemu tematu :wink:
13. bře 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rozarka65 to necham ciste na tobe, co se ti podari sehnat :slight_smile:
13. bře 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozarka65 mě se to slovenský - ten "formát - líbí, obsah bych nechala na vás, co se sežene:wink:
13. bře 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka
@petapete a napsala jsem do diskuze a poprosila o zdroj.... :wink:
13. bře 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle je super :slight_smile: - jedno pro male , jedno pro velke

he, kde jsou vsechny, ktere nemaji aktivity, my mame spoustu napadu :grinning:
13. bře 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pebecka jj, jsem se tam včera kochala místo abych šla spát v devět (na včera jsem naspala 4hodiny) a nakonec jsem se dokopala do postele zas až o půlnoci a vstávačka v pět:confounded:. Ještě s jedním meziprobuzením na kojení:grinning:. Ale musím to teď omezit, spíš koukám na inspiraci na Lukášovu oslavu narozenin - občerstvení, výzdobu i aktivity pro dětské hosty... No a taky to budu muset zrealizovat někdy po večerech, takže to bude divoký:grinning:
13. bře 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka mně se moc líbí to z té první fotky,že je to i s praktickou ukázkou... :slight_smile: :dizzy_face:
13. bře 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka já si na ty různý zapínání plánuji udělat tuhle housenku... Myslím, že to nebude až tak náročný na zpracování proti tomu tvýmu:wink:... Nj nápadů bych měla...:grinning:
13. bře 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@petapete tohle už mám z tvého albíčka uložené... :slight_smile:
13. bře 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petapete jeeeeeeeeeeee ta by se mi libila :sweat_smile:
13. bře 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka já si ji chci zkusit udělat, tak pak (výhledově:grinning:) dám reference, příp. se jí ujmu do nějakého dalšího kola (pokud teda ji zvládnu nějak inteligentně zpracovat:grinning:)
13. bře 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete no ja uz do dalsich kol nepujdu :(, ne ze by me to nebavilo, ale nevim, kam bysme to za chvili vsechno davali ;)
13. bře 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zaffka @sova33 @daisyr @petula1981 @vbrnka @leia1 @illone
Holky,která ještě nevíte co...je tu spoustu nápadů... :slight_smile: :dizzy_face:
13. bře 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka no já počítám, že stejně pak bude chvíli možná oraz, než si aktivity užijeme a do dalšího kola půjdeme až za nějakou dobu (mě by vyhovovalo tak před Vánoci, ať jsou dárky:grinning:)... Mezitím počítám i s nějakou úmrtností těch výrobků:grinning:, takže to půjde:grinning:
13. bře 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petapete jinak nic si z toho nedelej. ja chodim spat ted kazdy den v jednu, protoze se nutim do prace a zaroven furt nakukuju sem. jde mi to jak psovi pastva a kdyz jde konecne manzel spat, tak se vrhnu na nejakou pripravu, aby to nevidel :grinning:
13. bře 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petapete vubec si neumim predstavit, jakou budu mit napln dne, kdyz se tu nebudou resit vymeny :grinning:
13. bře 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pebecka
@petapete no já se moc těším,až to všechno přijde...nebudu vědět,co dřív... :grinning: :slight_smile: :dizzy_face:
No já to budu muset taky dělat,aby to nebylo moc vidět...P. se to už moc nelíbí...říkal,že jsem šílená a že už to ani není k smíchu....
13. bře 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 no to ano, len ked tu clovek nie je tak dve tri hodky uz nevie kde posledne skoncil :grinning: ..le chystam sa na sk, takze budem mat cas to docitat a urcite pisem co som vybrala :slight_smile:
v.
13. bře 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek