• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

19. července 2016 
@pebecka je ještě malý... :wink: A je to normální,že úklid zabere víc času...už na to naštěstí nejsem sama, mám pomocníky,které to v tomhle věku ještě baví... :grinning:
Eli ještě nespí...usnula později (když není A. ve školce,tak má problém usnout včas) a co myslíte,že dělá...rozhodla se,že doplní mističky pejskům,tak tu přendavá granulky a asi jim to i rozpočítává,protože to po jedné...pak zas lopatkou a hrozně ji to baví... :grinning: :slight_smile: Zrovna se ji zasekla lopatka v hrnku a nechápe,proč nejde ven... :grinning: Jak málo stačí... :slight_smile:
13. bře 2013 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka vyzkoušej, a hlavně je důležitá motivace -kdy se dítě pro tu činnost nabudí:slight_smile:příklad třeba u nás taková blbost,máme plnou igelitku ponožek,které jsou po jedné a po každém praní ty ponožky,co jsou po jedné,tak v tašce hledáme druhou -nikoho to moc nebaví -takže jsme udělali soutěž,kdo najde víc stejných párů,a potom jsme ponožky smotali do klubíčka aházeli jimi na cíl:slight_smile:
13. bře 2013 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Teď mě napadla jedna monte aktivita:slight_smile:pokud máte prázdné flašky třeba od kubíka nebo já to dělal i do skleněné od kečupu -ale pozor na sklo - sklenice se naplní vodou a do ní se dá kousek barevného krepáku,a jak se skleničkou potřepe,krepák uvolní barvu a celá láhev se zabarví:slight_smile:a my to tak dělali a jako motivace byla,že mícháme čarodějné lektvary:slight_smile:stačí třeba přečíst nebo převyprávět kouske pohádky o čarodějnici a kdo nemá krepák,může použít potravinářské barvivo:slight_smile:a zkuste třeba 3barvy a potom i míchat -žlutá+červená=oranžová:slight_smile:tak hodně zdaru:slight_smile:
13. bře 2013 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky dekuju za rady
ja kdyz si vzpomenu, jak jsem mu udelala barevne kresleni v soli a prvni co ho napadlo bylo tu sul vysypat ven (a vysypat je slabe slovo :D) :slight_smile:, tri dny mi krupala pod nohama :D
13. bře 2013 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka šikulka... :grinning: :slight_smile:
13. bře 2013 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. bře 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pebecka zkus to příště na zemi... :wink: A nebo se mi u Péti líbil ten úložný box pod postel... :wink:
13. bře 2013 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka ale bavilo ho to,ne?:slight_smile:
13. bře 2013 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka nebo malý stolek a pod něj plachtu... :wink:
13. bře 2013 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 do toho se mi nechce investovat, protoze pod posteli uz na nej neni misto :D, ale uz jsem po teto zkusenosti a po zkousce patlani v prstovych barvach poridila velky kus igelitoveho ubrusu :slight_smile:
13. bře 2013 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka jj,ideální...u nás velmi potřebné... :grinning: :wink:
13. bře 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 bavilo :slight_smile:, vyhrabany to mel za par sekund a pripravil aktivitu pro maminku a kocicky se s nim spolcily a roznasely to v tlapkach po celym byte :D
13. bře 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
13. bře 2013 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo,to je zas hodin...dítko konečně spí...a já bych měla uklízet,ale tááák se mi nechce..tak asi jen dojdu s psiskama, pověsím prádlo a půjdu spát.... :grinning:
13. bře 2013 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozarka65 taky jsem se zdesila, kolik je a ja tu furt neco hledam, objednavam, resim :D ale jeste chci zakoncit den jednim rychlym danovym priznanim at jdu spat s pocitem dobre vykonane prace :slight_smile:
13. bře 2013 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka tak ať to máš rychle hotové a můžeš jít spát..dobrou..:slight_smile:
13. bře 2013 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozarka65 diky, nebojim se ze bych sla spat brzy, jeste tu na me zpod pocitace vykukuje morsky konik na dodelani :D. jen manza taky dneska ne a ne jit spat :grinning:
13. bře 2013 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka teda řeknu ti,nejsme my šílené... :grinning: :slight_smile: :sunglasses:
13. bře 2013 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozarka65
@pebecka
holky teda šílené jste a já taky přemýšlím že se přidám do dalšího kola, a to jsem si říkala že si dám pauzu máte volno v 5. kole 3-6 že v té 1-3 není volno je to tak ?

udělala bych stínové divadlo

jaký jste si daly termín?
14. bře 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wiwiane :grinning: jj,volná dvě místa 3-6...
Stínové divadlo se mi líbí moc,ale nevěděla jsem si s tím rady...líbila by se mi nějaká jednoduchá pohádka... :slight_smile: :dizzy_face:
Do konce dubna...to je času... :grinning: :slight_smile:
14. bře 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 Rozi jo času dost, to se jen tak zdá jako dělala bych "jen" postavičky s tím že krabici by si udělal každý vlastní i když ona není ani potřeba víc se mi to líbí na zdi, projížděla jsem net a narazila na klasiku boudo budko, ale ještě to promyslím

kdyby někdo vypadl z té skupiny 1-3 dejte mi vědět :grinning:
14. bře 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wiwiane určitě bez krabice... :wink:
14. bře 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka
tak mě tam prosím dopiš :confused: snad doma nebude rozvod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ještě mám postahováno hafo obrázků tak to večer vložím třeba to někoho inspiruje :wink:
14. bře 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka tý jo,tak už poslední místo... :grinning: :slight_smile:
14. bře 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wiwiane taky jsem narazila na boudo budko :slight_smile:
14. bře 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka ju to je pěkný pošli mi do IP zdroj já viděla trošku jiné a přemýšlím jestli ten domeček neudělat jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nic letím ukážu se večer :grinning:
14. bře 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wiwiane ty jo ja to stahla ze slovenskeho konika, ale uz nevim, ktera vymena :D
14. bře 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wiwiane tak jsem to nasla, ale o vzory by sis musela napsat, je to jen ten obrazek http://www.modrykonik.sk/fotoblog/eviku78/album/busy-bags-vymena-cislo-1/#_nstep=1&/fotoblog/eviku78/album/busy-bags-vymena-cislo-1/12031309/
prihlaseni funguje stejne jako na ceskem konikovi
14. bře 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby nekdo nevedel pro mladata, tak tohle mi prijde docela zajimave a jednoduche na vyrobu :sweat_smile:
@zaffka
@sova33
@emanuelka13
@petula1981
@leia1
@illone
@vbrnka
14. bře 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rozarka65 @pebecka @jagado @jper @petapete @daisyr @zaffka @sova33 @klara.t @xmarg04 @emanuelka13
holky co říkáte na tohle, už jsem to psala do soukromé diskuze 5.kolo - jeden motiv obrázku v několika barvách, rozpůlené a děti by k sobě přiřazovaly stejné barvy. Udělala bych i víc motivů (různě barevná autíčka, kytičky a třeba i ty dinosaury). . Matyáš jede právě teď hodně v barvách, tak jsem tím hodně ovlivněná a tohle by se mu mohlo líbit :slight_smile:
14. bře 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek