Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

pebecka
14. bře 2013

@rozarka65 co mas konkretne na mysli? :D

rozarka65
14. bře 2013

@pebecka myslela jsem ty předložky..A ty? 😀

rozarka65
14. bře 2013

Teď nedávám tip na tvoření,ale na poslouchání... 😀 🙂
http://www.play.cz/radio/cro-junior-maxi/

petapete
14. bře 2013

Nestíhám vás😀. Dinosauří se mi líbí a dál nevííiím

pebecka
14. bře 2013

@rozarka65 ja nic :D

rozarka65
14. bře 2013

@pebecka jak nic... 😀 Tak na co jsi koukala ty? 😀 🙂
@petapete jak pokračuje příprava narozenin? 🙂

pebecka
14. bře 2013

@rozarka65 ja fakt na nic. jen kdyz jsi chtela menit aktivitu tak jsem se zeptala jesli mas na mysli konkretni zmenu 😀

pebecka
14. bře 2013

@pebecka ale kdyz tak nad tim premyslim, tak na barvy toho tady uz bylo nebo je vic. na predlozky jeste nic, takze to mozna bude lepsi volba 🙂

rozarka65
14. bře 2013

@pebecka právě proto.... 😉 Jen musím popřemýšlet...bude to do ml.sk...tak aby to bylo využitelné delší dobu... 😉

zaffka
14. bře 2013

Díky za odkaz na diskuzi a všechny náměty, omlouvám, se, že nestíhám psát souhlasné či nesouhlasné stanoviska, nechávám to na každé mamince...já se pořád nemůžu najisto pro nic rozhodnout, do konce týdne to rozlousknu...

zaffka
14. bře 2013

A pořád se nemůžu dočkat pošťáka s balíčkem, už je na cestě?

rozarka65
14. bře 2013

@pebecka tak jsem říkala,že v dalším kole nechci nic,kde bych musela moc vložit sebe a je to tu zas...bojím,že to dopadne špatně... 😀

pebecka
14. bře 2013

@rozarka65 tak popros holky z sk o vzory...

rozarka65
14. bře 2013

@pebecka Já myslím,že to nakonec neuskutečnily...ještě tam mrknu...chtěla bych to jinak...ne jen ten obrázek s myškou...

xmarg04
14. bře 2013

A je to v .... Prave dorazil material.... 😀 😀 😀 Jsem ztracena a nase domacnost taky... 😎 😎

pebecka
14. bře 2013

@xmarg04 co dorazilo? 😀

dagmarkaaa
14. bře 2013

Holky vy jedete 😀 stiham celkem docitat pres mobil ale psat uz ne... jeste je volno v starsi kategorii 5, kolo? libi se mi ta koleckova skladacka 3d tak bych si ji mohla vzit. @pebecka

pebecka
14. bře 2013

@dagmarkaaa bohuzel, dneska se obsadilo posledni misto :(

xmarg04
14. bře 2013

@pebecka Samy dulezity veci - lepiky, filc, knofliky, bambulky a tak....😉

pebecka
14. bře 2013

@xmarg04 ja naobjednavala vsechno nekde jinde, tak mi to bude hodit postupne :D

klara.t
14. bře 2013

Holky a co něco na protiklady? nejenom velký/ malý, ale i třeba takové neobvyklé bosý/obutý, nahatý/oblečený, světlý/tmavý (to u barev ještě A moc neumí)....to by stačilo jen najít dobré obrázky na netu, zalaminovat. Přikládat k sobě protiklady...
Nebo něco s odstíny barev. Sice na barvy je toho dost, ale aby deti věděly, že je několik různých barev a přesto je to pořád modrá (sv.modrá,tmavě modrá, tyrkysová...)

pebecka
14. bře 2013

@klara.t protiklady super napad

emanuelka13
14. bře 2013

Já souhlasím s každým nápadem, mě se líbí všechno. Je to má první výměna, takže u mě se aktivity neopakují. Ale klobouk dolů, vaše nápady jsou super 🙂

petapete
14. bře 2013

@klara.t protiklady jsou fajn, ty tu chybí🙂. Na odstíny barev jsou super ty barevný vzorníky z hobbymarketů + přiřazování kolíčků😉

petapete
14. bře 2013

@rozarka65 příprava narozenin... Zatím utraceno ca 300kč za barevný tisk a zítra dorazí balík jednorázovýho nádobí atd... Jinak to stagnuje, chci nejdřív vyslat do světa ty balíky, ať to máte doma🙂

rozarka65
14. bře 2013

@klara.t Protiklady se mi taky líbí... 😉
@petapete A kdy bude oslava?

klara.t
14. bře 2013

děvčata, já mám vybráno, tak si někdo protiklady může vzít. Co třeba @sova33 ? do 5té kolo 1-3let.

petapete
14. bře 2013

@rozarka65 s rodinou přímo na narozeniny, tzn příští sobotu a s dětma o týden později, takže o velikonočním víkendu🙂

sova33
autor
14. bře 2013

Jo, protiklady jsou dobrý nápad, zkusím o tom popřemýšlet, ale konkrétní vizi předložím až po víkendu. Děkuju @klara.t za tip. 🙂
@pebecka Kdyžtak mi ty protiklady prosím rezervuj, napiš třeba do alba, já to doladím 😅 Jo, a na kategorii 3-6 v jednom kole beru tu kostru, obrázek jsem už dávala, ale klidně hvložím znovu.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru