Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

rozarka65
16. bře 2013

@petapete hm,ale to jsi musela koupit 2bal,tak to taky nic moc...ale 120 stejných kartiček z kartonu si taky neumím představit...

petapete
16. bře 2013

@rozarka65 no já ten zbytek využiji i jinak, na další "hry", takže to je v pohodě🙂

pebecka
16. bře 2013

@petapete ono se to nezda, ja se taky divila, ze jsem tuhle objednavala balik folii a uz zase potrebuju dalsi :D. jeden balik mi na ty aktivity ani nestaci 🙂. ale barevnych papiru mam zase balik navic :D

pebecka
16. bře 2013

@petapete ale musim ti dat bod. koupit pivni tacky by me nikdy nenapadlo a pritom je to zajimavej material ;)

rozarka65
16. bře 2013

@pebecka jj,mně taky ne... 😀
@petapete to je pravda.... 😉

petapete
16. bře 2013

@pebecka bod mi nedávejte, jsem se drze zeptala jedné paní na fleru, co je měla použité na prodávaném výrobku🙂

pebecka
16. bře 2013

@petapete lina huba hole nestesti, ale sem jsi to pritahla ty, takze furt mas bod 😝

rozarka65
16. bře 2013

Holky,myslíte,že bych tímhle ustřihla i látku?
http://www.davona.cz/ozdobne-nuzky-hluboke-zvon...
Líbí se mi sukýnka ze zbytků látek.... 🙂
http://createkidscouture.blogspot.cz/2012/01/fr...

petapete
16. bře 2013

@rozarka65 neustřihla podle mě... Tyhle podobný máme na papíry a nevezme to látku, resp. "žvejká" to tu látku☹. Já si právě na látku chci koupit entlovací nůžky, který jsou právě na látku😉

petapete
16. bře 2013

@pebecka oki, tak díky za bod😉. Mě se právě ten tvar líbil a myslela jsem, že je to vystříhaný z nějakýho kupovanýho kartonu, ale nic takovýho jsem nebyla schopná najít, tak jsem se zkusila zeptat🙂

rozarka65
16. bře 2013

@petapete to je taky pěkně drahá věc...tak už vím,co koupit v Ikei,až pojedeme do Prahy... 😀

petapete
16. bře 2013

@rozarka65 jj, já se ještě plánuji zeptat v galanterii, jestli nemají nějaké "obyčejné", ne značkové a při nejhorším to jistí právě Ikea😀

klara.t
17. bře 2013
xmarg04
17. bře 2013

Holky, jak tady probehla ta diskuze o hrackach, ta ja se dneska zcela neplanovane zastavila v pasazi Koruna v tomhle obchudku http://www.darkysnapadem.cz/ a masakr, tam maji veci... 😕 😕 😀 😎

imzadi
17. bře 2013

@xmarg04 cos koupila?😀

xmarg04
17. bře 2013

@imzadi Ani se neptej - dvoje razitka, puzzle (razeni od nejmensiho po nejvetsi, krasa... 😵 ) a pak takovy prirazovani obrazku. No meli tam toho mraky, vseeeechno se mi libilo... 😀 😝 😀

imzadi
18. bře 2013

@xmarg04 koukala jsem se na net a fakt krasny veci 😵

pebecka
18. bře 2013

Holky kdo z vas si koupil ty derovacky a nytovacky z tchiba?

rozarka65
18. bře 2013

@pebecka myslím,že to kupovala @jper... 😉

pebecka
18. bře 2013

Tak mi prave dorazilo 1000 bambulek a vojta se na ne vrhl jako by jich doma nemel uz dost :D. Ted by se mi hodilo dite co umi tridit barvy ;)

pebecka
18. bře 2013

@rozarka65 snad se ozve 🙂

rozarka65
18. bře 2013

@pebecka Mně konečně přišel rodičák,tak taky objednám a o víkendu se do toho pustím...P. během týdne nakopíruje...chtěla bych toho stihnout,co nejvíc,aby mi na duben zbyly jen ty stromy a laminování... 🙂

petapete
18. bře 2013

@pebecka já si ty děrovačky+nýtovačky kupovala taky😉

pebecka
18. bře 2013

@petapete super a uz jsi to zkosela? ja nevim jestli jsem debil nebo to proste nefunguje, ale s tou derovackou neudelam diru do vubec niceho. zkousela jsem filc, penovku (tam se to povedlo ale ne cely kolecko, takze stejne k nicemu), papir a nic. a kdyz na ni koukam, tak ten system nechapu, neni tam zadna dira kam to "prokousnout"

jper
18. bře 2013

@pebecka ty máš taky děrovačku z tchiba že - mně se to nějak podařilo, ale fakt ruky bolely dobře.

petapete
18. bře 2013

@pebecka
@jper ta děrovačka mi přijde dost blbá, jde to děsně těžce a výsledek je nic moc, to je líp si tu díru udělat nějak jinak😀... Mě to s ní nejde, M. To silou zvládl... Ale nýtovačka funguje, to je pro mě hlavní, děrovací kleště mám i jiný🙂

petapete
18. bře 2013

@pebecka ale teď jsme ji zkusila na pár materiálů... Filc mi nejde, dobře jde papír, karton (i tlustej, z krabice) a pevná folie... To jde vše dobře, látka ne...

petapete
18. bře 2013

@pebecka tak změna😀. Teď tu zkouším kde co a všude to jde... To asi M. nějak "rozcvičil" nebo co, ale pěkně to proděravělo i filc, fleecové, látku... Jen teda pěnovky jsem nezkusila, nevím, kam jsem ji uložila😀

pebecka
18. bře 2013

@petapete no a ted mi rekni jak to delate :D, ja totiz vazne nechapu, kam by to tu diru melo promacknout. resim, jestli jim to vratit nebo ne. ale jestli myslis, ze to stoji aspon za ty nytovacky....

petapete
18. bře 2013

@pebecka tady jsem nacvakala díry na karton... Jsou to všechny ty velikosti... Ono to výcvik ne ta "trubka" a zůstanou (ty kolečka vykrojený) v té trubce😉. V druhé řadě je pro porovnání díra děrovacíma kleštěma😉. Už jsem tam přidala i nýtky, ale to kdyžtak dám později, teď valíme do školky pro Lukáše😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru