• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

19. července 2016 
autor
@rozarka65 Aha, tak to vůbec neznám.
19. bře 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klara.t ale když na to tak koukám,tak ty kuličky se taky daly udělat cestovní,kdyby se to trochu zmenšilo... :wink:
19. bře 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahááááá :slight_smile:
19. bře 2013 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 mě se to pletení líbí moc, je fakt že je to až pro větší, čož je super, aby se taky pocvičily a nebo i my maminy :dizzy_face:
19. bře 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
uspala jsem dite, zavrela se s balikem do pokojicku a .... jsem nadsena. moc krasne jste to vsechny udelaly a ty @rozarka65 ses opravdu zbytecne podcenovala. :wink: a muzu si hrat. diteti to nepujcim nebo by mi to rozbil :D

opet jsem nahlodana na dalsi kolo, i kdyz jsem si rikala ze uz ne :D. ale jak navrhovala @klara.t nechala bych to az po lete, ted toho bude mit vetsina fakt hodne, ale zase ne vsechny....
19. bře 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pebecka no nevím...ale když mu to nepůjčíš,tak je to špatně udělané... :grinning:
Jo a už jsi předběžně napsaná...a taky souhlasím s tou pauzou...klidně můžeme něco vymyslet,ale výrobu nechat na později...stejně až bude hezky,tak budeme celé dny venku... :wink:
19. bře 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka a jinak se omlouvám,že všechno tak řeším...mám to tak se vším...P. doma ze mne nemůže... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
19. bře 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 neomlouvej se, jen jsem ti chtela napsat, ze to mas pekne.
jinak Vojta rozbije uplne vsechno - veci, ktere zdedil jeste treba po mne (a nechci slyset ze uz byly vetche :D) jeho uz neprezijou. porad neco slepuju, opravuju a tak. knizky? ty pred nim musim schovavat, protoze pulku mam pripravenou ke slepeni a druhou strezim jako oko v hlave :D
19. bře 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pebecka děkuji,jsi hodná... :slight_smile:
No to mi povídej...taťka mi půjčil hračky po nás a taky nepřežily...já to nechápu... :unamused:
A knížky...máme jich doma pořád hodně,ale jen z knihovny,tak musím dávat pozor dvojnásob...jestli nemá v ruce tužku nebo nůžky...je s tím nebezpečná.... :grinning:
19. bře 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 Holky, neda mi to, furt vas jednim okem sleduju...:wink: A kdyby to dalsi kolo (resp. dvojkolo, jak nas znam...:grinning:) bylo az na podzim, tak me tam taky napiste, ju? :grinning: :sunglasses: Diky....
19. bře 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@xmarg04 :grinning: To je hrozná droga, co? :grinning:
19. bře 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sova33 jj,je to droga... :grinning:
@xmarg04 píšu tě...:slight_smile:

Jinak holky, rychle se to plní...abych za chvilku nesepisovala i 7.kolo... :grinning: :slight_smile:
aktuální stav 9
19. bře 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 To jo, vsude mame pytliky...:wink:
19. bře 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xmarg04 My taky. A kromě toho tu mám hromadu krabic, kartonů apod.
19. bře 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,kdo jste kupovaly ty pytlíky v DMku...jsou super, kolik stály?
19. bře 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 TEd jsem je kupovala za cca 45 kc...
19. bře 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
to jsou ty červené pytlíky? ty z DM? já je tam sháněla, ale tvrdily mi, že nemají...proto jsem nakonec žádné neměla. Nechala jsem to na poslední 2 týdny, do toho děti nemocné, DM ani Prior neměli...tak se ještě jednou omlouvám, že to není v pytlíkách (špachtle a posloupnosti). Pokud by někdo měl vyfocený obal z pytlíků DM, abych je příště našla, tak sem s ním.
19. bře 2013 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky , do podzimních kol mě piště taky:slight_smile:)Už tď přemýšlím, co by se mi ještě líbilo:slight_smile:
19. bře 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@klara.t Já jsem je tam taky velice těžko hledala. Stály 45 Kč a byly umístěné mezi pytlíky do košů, na zamrazování, na led apod. Je to v papírové krabičce, takže na první pohled to vůbec nejde poznat ani prozkoumat :sweat_smile:
19. bře 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se tam dokonce ptala, vůbec nevěděli, že něco takového vůbec mají a kde to vůbec hledat, no nepochodila jsem. Juknu tam schválně zítra. Hledala jsem je také mezi těmito pytlíky...ale kdyžtak to jistí tesco, tam jsem je pak našla (v den odeslání balíku :frowning2: ) případně by snad někdo měl cestu do ikea...tentokrát to nenechám na poslední chvíli.
19. bře 2013 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 co je napsáno na té krabičce? jsou na zamrazování nebo tak něco? jakou má krabička barvu?...za minutku vyjíždím pro dceru, ta bude koukat, až jí ukážu aktivity :slight_smile:
19. bře 2013 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 mas tam napsanou @jper? mozna by se uz na podzim zase pridala :slight_smile:
19. bře 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@klara.t Zelená krabička, na ní jsou červené maliny v misce a částečně v tom sáčku. Značka je Profissimo, objem 1 litr. Já jsem to taky nemohla najít, ale někdo tu psal, že je to mezi těmi pytlíky, tak jsem tam koukala snad deset minut a nakonec jsem je našla :grinning:
19. bře 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky napadlo me a probirala jsem s rozarkou, ze by mohlo byt dalsi kolo treba vice zamerene na ty hry, co se tu probiraly. @rozarka65 ma spoustu takovych peknych tipu :slight_smile:. ale je to jen napad a asi se nebude libit uplne vsem ;)
19. bře 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka @rozarka65 to je fajn nápad taky bych se přidala :wink:
19. bře 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mě se to taky líbí, když to tak čtu tak nevěřím, že si dáte pauzu, když už teď víte, co chcete dělat :grinning:
19. bře 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To znamená, že už si máme rezervovat hry, co :grinning: tak sem s nima a my si je rozeberem...a zrovna vás tipuju, že je ještě stihnete vyrobit i do této výměny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka tak že bych pro starší vymyslela něco jiného do toho čtvrtého a nechala to na šestku?
19. bře 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klara.t Já kupovala v Tescu, jsou levné...ale při nešetrném zacházení se roztrhnou...ty z DMka se mi líbí,že se dobře otevírají a zavírají dětem...
19. bře 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emanuelka13 Nech toho popichování... :grinning: Budu ráda,když vyrobím teď čtyři aktivity a pak budu ráda za pauzu...kromě toho mne za měsíc čeká představení s dětmi - něco o pirátech...teď jsem byla měsíc mimo kvůli neštovicím...a další představení ve školce ke dni maminek a zatím nemám představu a taky je celkem málo času...takže já budu mít dost práce i bez vyrábění... :grinning: :slight_smile:
19. bře 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek