• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

19. července 2016 
@klara.t no jak máš klasické domino s tečkami...tak místo toho budou písmena a obrázky...a tím,že by to bylo nakombinované,tak by se to mohlo hrát tak,že by mohly přikládat k sobě stejné písmeno i obrázek...jakože by si to spojovaly...nevím,jestli jsi to pochopila... :grinning: Je to jen nápad...ale to pexetrio bude jednodušší...domino si vyrobím asi jen doma s hooodně kartičkami....jakože udělám víc obrázků od jednoho písmena a stejný počet písmen...takže by třeba mohly dát k sobě obrázky např auto a anděl,protože začínají stejným písmenem...ale to samozřejmě využití později...takže ze začátku v rámci učení/poznávání dávat k sobě stejné A/A a až později A/a nebo A/auto nebo auto/anděl atd.
13. led 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob Aha, D. by zase nedala věci, který děláte s loupežníkama (obkreslování, vyšívání atd.) Je fakt, že něco s barvama se hodí vždycky. Šlo by to aj zkombinovat s něčím dalším.. Chtěla bych, aby to bylo přínosný pro většinu zúčastněných, tak se radši ptám :slight_smile: Já těch aktivit pro 3+ moc neznám, resp. neděláme je ještě, tak musím hodně zalovit pro inspiraci..
13. led 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo by hezký něco malýho na způsob Logico primo, ale na to asi nejsem dost šikovná :sweat_smile:
13. led 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 nebo me jeste napadlo, ze by to slo udelat jako velkou zalaminovanou kartu s velkymi pismeny a k tomu karticky s malymi a s obrazky a udelat to na zpusob Lota :slight_smile: nevim jestli je popis srozumitelnej, kdyztak to nacrtnu na papir :grinning:
13. led 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apollo11 na barvicky me jeste napadlo nejaky zjednoduseny Sudoku, predtisteny tabulky a doplnovat chybejici barvy a udelat to od 4x4ctverecky po 8x8 :slight_smile:
13. led 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jo a jeste je u nas docela aktualni poznavani hodin, ale to uz by bylo asi fakt moc :slight_smile:
13. led 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
13. led 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majatob jj,to je taky dobrý nápad... :wink:
Koukám,že budeme muset udělat víc kol... :grinning: :slight_smile:
Holky a umí už vaše starší děti zavazovat tkaničky?
13. led 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozarka65 jenom uzel, maslicku jeste ne :slight_smile: nebo ze by kazda rovnou dve aktivity? :grinning:
13. led 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@majatob a učíš 8hod. ráno a 8hod. večer nebo rovnou 20hod.?
13. led 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. led 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob no už se na to moc těším.... :slight_smile: I když jsem zvědavá,jak to budu stíhat..i na kroužky dělám přípravu většinou v noci před... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 8 vecer a 8 rano, ale zatim jsme se teda zasekli na tom, ze rekne, na kterou cislici ukazuje ktera rucicka, ale hodiny z toho neodvodi :slight_smile:
13. led 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 hahaha, ja su na tom uplne stejne, vzdycky vsechno na poledni chvili :stuck_out_tongue_closed_eyes: jaky krouzky vedes? :slight_smile:
13. led 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob ale i tak je to super...:slight_smile: Ale asi bych měla začít nejdřív u číslic než začneme s hodinami,ne? Nebo to spojit?
13. led 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 my jsme prvni delali cislice, ale pojit by to asi taky slo :slight_smile:
13. led 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majatob :grinning: :grinning: jj,ale občas je to masakr...výtvarku 3-4,dramaťák 4-6,dramaťák 7-10...
Ale Tebe obdivuji,co vše s dětmi zvládáš... :slight_smile: :dizzy_face: ...já teď nestíhám ani stahovat fotky...vlastně už od podzimu...doufám,že mne tohle trochu nakopne a já se zase rozjedu... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozarka65 supeeer :dizzy_face: ja jsem vedla tanecni a hudebni krouzek ve skolce, ale co jsme se prestehovali nemam tu poradne do ceho pichnout :-/
13. led 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majatob jéé,taneční a hudební by se mi taky líbil,ale bohužel mám hudební hluch... :grinning:
Já jsem právě ráda,že jsem dostala šanci...už jsem moc dlouho doma a potřebovala jsem něco dělat....
Ty že nemáš do čeho píchnout... :grinning: :slight_smile: Náhodou mi přijde,že si to doma s dětmi pěkně užíváš...:slight_smile: :dizzy_face: Ale rozumím ti,že zpestření v podobě kroužku je super... :wink: Tak třeba se tam u vás něco naskytne...zkus se poptat... :wink:
13. led 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 ja su zase lemra na vytvarku :grinning: nastesti deti to zatim nepoznaji :grinning:DD my jsme se do mesta prestehovali teprve na zacatku prosince, jeste jsem se nestihla ani poradne rozkoukat...ale chci zacit s detma chodit do MC, tak treba by se neco naslo casem tam do ceho bych se mohla zapojit, ale moc casu uz na to neni, za rok valim do prace :cry:
13. led 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majatob no si nemysli,já nejsem žádná umělkyně... :grinning: A inspiraci hledám tady a v knihovně... :grinning: :wink:
To chápu...já tu bydlím 4,5 roku a moc lidí tu pořád neznám...2,5 roku jsem jezdila do Liberce,kde jsem dělala kroužek v MC,ale se dvěma se to moc nedalo...a teď to byla náhoda,kamarádka byla u nás na oslavě narozenin a že by se jí líbilo,kdybych něco dělala pro naše děti a už to jelo... :grinning:
Myslím,že v MC tě budou určitě chtít.. :slight_smile: :dizzy_face:
Ani mi to nepřipomínej prosím tě...už teď z toho mám hrůzu.... :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 takovy nahody jsou nej :dizzy_face: kdy to ceka tebe? me pokud vezmou nejmensiho rararacha do skolky, tak od pristiho brezna :-/
13. led 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 @majatob Teda holky, takovejch inspiraci... Taky to bezpodminecne vidim na dalsi kolo...:wink:
13. led 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@majatob mně končí příští 1.7.
13. led 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob A nebude škoda tuhle diskuzi zamykat...mohla by to být inspirace i pro jiné maminky...a adresy atd můžeme řešit IP...
13. led 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
13. led 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmarg04 a kolikrát se můžeme zúčastnit?? :grinning: :grinning:
13. led 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob byl to jen nápad... :wink: Ale je taky pravda,že ty nápady má i @sova33 v albíčku,které je přístupné ostatním...takže je to asi jedno... :wink:
13. led 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pokud ještě hledáte - mě by se pro starší líbila třeba nějaká mini kartička na poznávání počasí. Nebo nějaký další "témata" - vývoj kytky, jak roste a vyvíjí se člověk, zdravý x nezdravý potraviny atd. Nebo skládání a vyprávění příběhů či pohádek podle obrázků. Nebo velký obrázek a na něj přikládat první či poslední písmenka (P na popelnici atd.).
Pořád ale nemůžu najít to pravé pro mladší kategorii... Pořád to není ono :slight_smile:
13. led 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
moje dcera ve třech letech (dnes 3 a necelé dva týdny) čísla ještě neumí, takže v té kategorii 3-6 let bych klidně i ty čísla nechala, ale k tomu můžete přidat sčítání nebo co jste to navrhovali, to budem dělat později, ale rovnou vyšší level nezvládneme :frowning2:
13. led 2013 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek