Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

rozarka65
14. dub 2013

@sova33 no že se ptám... 😀 😀 😉

petapete
14. dub 2013

@rozarka65 jsem ztracená a nemám přehled, počítáš se mnou do sedmýho kola? Obě kategorie😀

rozarka65
14. dub 2013

@petapete Jsi tam... 😀 😉

misha_
14. dub 2013

Ahoj, muzu se taky pridat do vymeny? Jenom se nemuzu dopatrat, jake je zadani apod. Celou diskuzi se mi cist nechce. Pochopila jsem, ze jsou dve skupiny, sla bych do obou.

rozarka65
14. dub 2013

@misha_ ahoj,vítám tě mezi námi... píšu tě..😉 Jen teda výměna bude probíhat až na podzim...teď na konci dubna končí 4. a 5. kolo a pak si dáváme pauzu...téma zatím ještě žádné není.. 😉

rozarka65
14. dub 2013

AKTUÁLNÍ STAV
7.kolo skupina 1-3.....10
3-6.....11

misha_
14. dub 2013

Dik za privitani. Tak se budu tesit. Aspon mi mrnous doroste 🙂 Mam si hlidat diskuzi nebo se pak bude posila hromadna zprava?

rozarka65
14. dub 2013

@misha_ nemusíš, já myslím,že až skončí tato výměna,tak tu stejně nikdo moc nebude přispívat...Já potom v září všem písnu a budeme se domlouvat...🙂

pebecka
17. dub 2013

@rozarka65 tak to je neco pro muj mozek bez fantazie :D, bych na to vejrala a premyslela jak mam skloubit oko, klic a hodiny :D do kratkeho pribehu. asi na sobe budu muset zapracovat, vsak ono se mi to dite taky kvuli tomu narodilo. uz ted citim, ze mi min vadi ze sebe delat blbce nez driv :D

rozarka65
17. dub 2013

@pebecka taky nemám fantazii...proto si myslím,že je to fajn hra na procvičování... 😀 🙂

jagado
22. dub 2013

@rozarka65 ahojky🙂napsala sis mě taky na 7kolo?

rozarka65
22. dub 2013

@jagado ano,do obou skupin... 😉

jagado
23. dub 2013

díky🙂

dagmarkaaa
23. dub 2013

ahoj holky, kdy bude to 7.kolo? 😉
posilam neco z posledni vymeny v akci, velke pradlo, holky se bavily 😎 tak se tesim na dalsi

rozarka65
24. dub 2013

@dagmarkaaa až v září... 😉 Chceš napsat?

POZOR!!!!!
skupina 1-3 poslední 2 místa
skupina 3-6 POSLEDNÍ místo

wiwiane
24. dub 2013

@rozarka65 rozi nevím jestli jsem tam napsaná jestli ne tak prosím dopsat do obou 😉

rozarka65
24. dub 2013

@wiwiane tý jo,nejsi a v 6. taky nejsi....hlásila ses??

dagmarkaaa
24. dub 2013

@rozarka65 ok prosim tak me napis, zari je akorat 🙂

rozarka65
24. dub 2013

@dagmarkaaa 6. i 7. kolo bude až v září,teď bude pauza...a kterou skupinu chceš?

daisyr
24. dub 2013

@rozarka65 ahoj, myslím, že jsem v 6. kole, ale v 7. asi ne, tak mě tam můžeš šupnout, díky 🙂

rozarka65
24. dub 2013

@daisyr jj,v 6. kole jsi v obou skupinách...a obávám se,že v 7.kole není místo... 😒

daisyr
24. dub 2013

@rozarka65 neva, 6. je v poho 😉 a kdyby se uvolnilo, tak budu jako náhradnice, ju?

dagmarkaaa
24. dub 2013

@rozarka65 obe jestli se jeste vejdu vidim se to obsazuje pred ocima tak jestli zbylo tak me tam kdyztak prosim soupni. dik

rozarka65
24. dub 2013

@wiwiane tak jsi napsaná 7.kolo, skupina 1-3

rozarka65
24. dub 2013

A holky, tímto okamžikem je PLNÉ 6. i 7. kolo...

wiwiane
24. dub 2013

@rozarka65 aha tak to se asi nějak zazdilo bavily jsme se že to budou hry že 🙂

klara.t
24. dub 2013

Tak, dvě z aktivit mám hotové- ovoce a sirky - ted dělám ty reliéfní obrázky. Kreslím to tavnou pistolí. To je ale hnusná práce, to vám řeknu. Dělám to venku, jelikož to smrdí a nechci se toho nadýchat. Extra krásně to také nevypadá. Nejde udržet stejně tlustá linie, taky se z toho táhnou tenká vlákna,kterých se následně zbavuji. Takže to omluvte. Sice to na první pohled nebude moc krásné, ale svůj účel to splní 🙂

rozarka65
24. dub 2013

@wiwiane tak už jsem to našla,str. 115,opravdu jsem to zazdila...tak se omlouvám a nabízím své místo... 😉

lolelole
24. dub 2013

ahoj holky, přávě jsem dodělala mladému pexeso se značkami aut na zalaminování. Pokud máte někdo zájem, pošlu odkaz ke stažení 😉 pááá

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru