• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

19. července 2016 
a pádím, děti přestala bavit překážková dráha:grinning: a už po mě šplhá Fífa:grinning:
15. led 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 no právě by se musela koupit ta magnetická barva, ty magnety na ty tvary bych asi udělala tak, že bych to nalepila na magnetky z Kostíků, tam by pak ty náklady tím dost klesly:grinning:
15. led 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. led 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete aha,já myslela,že je to pěnovka...na tom by asi magnetická barva nedržela...
15. led 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wiwiane tohle jsem plánovala podobně na vánoce pro M. na tričko...ale nestihla zrealizovat, triko tu mám, M. má 25.svátek, tak to dostane asi k němu:grinning:. Já se inspirovala u @lura: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/lura/album/do-pokojicku/10543266/
15. led 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
projela jsem vaše nápady,albíčka a i odkazy do albíček MK slovenský...
tak mne by se líbila ta podložka s tvary...nebo přiřazování obrázků..celkový a jednotlivé, nebo rozstříhat obrázek (možno s nápovědou na druhé straně,např barva)...nebo nějaký obrázek, barevná kolečka a kostka.. @wiwiane
15. led 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 no já bych asi kartonový "papír" natřela tou magnetickou barvou, asi oboustranně a na každou stranu namalovala jednu předlohu, k tomu pak z těch kostíků právě magnetky polepený pěnovkou jako stavební díly...
15. led 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
15. led 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ty kostky v obrázcích jen jako předloha k obrázkům..
15. led 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím jít...doma je vzpoura... :grinning: :slight_smile:
15. led 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petapete @veverusa @wiwiane @sova33 @dagmarkaaa Mně zatím ty aktivity vyhovují, nanuky se mi líbí, provlékacího hada jsem taky chtěla dělat, rybičky sice máme, ale to nevadí, protože to může mít i u babičky s dědou. Hmatové pexeso vyrábí někdo už v prvním kole, ale když bude stejné jedna dvě aktivity, ráda do toho s vámi půjdu. Ale samozřejmě budu ráda, když nebudou stejné úplně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já bych udělala to velké prádlo (v mém podání - z filcu vystříhané kousky oblečení, pár kolíčků a šňůra) - trénink jemné motoriky, ale zkusila bych tomu dát i využití na přiřazování barev (každý obleček bude z jiné barvy a k tomu předlohy), aby se to dalo využít i jinak. Souhlasíte? Pokud ano, mohla bys prosím @wiwiane dát fotku do alba?

@rozarka65 Mně se tvůj nápad líbí, jenom jsem asi nějak přehlédla, co děláš do prvního kola. Už jsi mi to tu někde dávala?
15. led 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 to nemám fotky...protože jsem chtěla dělat jednu z her...buď pavoučka nebo motýlky a to musím nejdřív vyrobit...myslím,že se asi víc líbili motýlci...a pro starší pexetrio - velké,malé písmeno a obrázek...a to nevím,jestli stáhnout nebo namalovat obrázky...

Taky se mi líbí,že se zatím nic neopakuje...a hmatové pexeso se taky může udělat jinak...líbí se mi v albíčku u @si
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/si/album/domaci-montessori-pomucky/9084718/
15. led 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 nebo máte jiný nápad...klidně návrhy...:slight_smile:
15. led 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 určitě bych brala to prádlo i na využití barev, ať je to variabilnější, to je dobrý nápad:wink:. A děláš s námi kterou kategorii? Nebo obě?:slight_smile:. Souhlasíš do té druhé s těmi "kruhy" na zlomky, co jsem dávala odkaz, že bych udělala? To má v prvním kole myslím akorát @majatob ty jablíčka, tak je to zas malinko přeci jen jiný,...
15. led 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 a ty jdeš do obou "kol"?:slight_smile: Mě se ty hmatový pexesa od @si moc líbí, ten nápad s vršky od skleniček je super:slight_smile:
15. led 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wiwiane ahoj ujimas se tedy alba pro 2.kolo vyment? Ja se jlasim tedy do obou kategorii a pro starsi beru ty knofliky prisite na podlozku co se tam avaji tvary z filcu. Mas to v albu svem prvnim a taky jsem to tu nekde psala. Pro mladsi jeste popremyslim $:wink:
15. led 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozarka65 Tak přesně tohle hmatové pexeso jsem teď dodělala :grinning: (samozřejmě inspirováno @si). Ale jak jsem psala, jedna dvě aktivity mi nevadí, máme tu hernu, tak kdyžtak to využijeme tam :slight_smile: Ale ten nápad s tím přiřazováním je dobrý. Nebo se mi líbí ta kostka, jak jsou na zvířátka a podle házení se imitují zvuky (už se tu o tom mluvilo http://zlesa.blogspot.cz/2012/03/kostka-cube.html) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete asi jo... :grinning:
Ty víčka jsou super,ale málo kdo má asi tolik víček... :grinning: Takže i tady by se asi musela udělat alternativa...buď jen vystříhat materiál a každá by si to nalepila sama do víček a nebo karton..
Holky se pošťuchují...budu průběžně nakukovat...dneska máme v plánu velkou "debordelizaci" bytu... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 jj, tu máme doma...:slight_smile:
Vždyť to nevadí...stačí když napíšeš,co jsi tam dala za materiál a pokusíme se vymyslet ještě jiný... :wink:
15. led 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, nebudu lemra, jdu do toho i podruhy...:wink: :grinning: takze asi pro mladsi prvni obrazek, pro starsi druhy...
15. led 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jako pro mladsi mysleny ty koralky...
15. led 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 a nebo by se dalo udělat ještě jinak...dát do pytlíčku různé věci...nevím,např. víčku,krabičku,kuličku...ale to by bylo asi hodně jednoduché..
15. led 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagmarkaaa ahoj, nechci nejak prudit, ale neni to spis aktivita pro ty mladsi? Ten knoflik uz zapne i nas 20ti mesicni, barevne to teda jeste neda, ale nezda se mi to jako pro sestiletaka... :wink: Neber to zle, prosim...
15. led 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmarg04 už jsem se lekla,že to celý... :grinning: :slight_smile: Udělat knížku se chystám už dlooouho... :grinning:
15. led 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dneska mi na ni prijde material, ta jsem na sebe zvedava...:wink:
15. led 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,tahle diskuze je návyková...:grinning: :slight_smile: :dizzy_face:
15. led 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 no ta víčka by se dala kdyžtak i koupit, vyšlo by to cenově asi tak podobně podle mě jak třeba ty věci z filcu nebo s kolíčkama...Ono je to na těch víčkách takový "vymakanější":slight_smile:
15. led 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozarka65 ta diskuze je příšerná:grinning:. Mi tu konečně Fífa usnul (nakonec jsem ho musela uvozit v kočárku, v postýlce hysterák:confounded:) a místo abych šla něco dělat (Lukáš si pěkně sám hraje s legem), tak tu sedím a vymýšlím, koukám a kochám se:grinning:
15. led 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozarka65 Já tam mám zrovna takové materiály, co ani neumím pojmenovat :sweat_smile:
15. led 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. led 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek