• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

19. července 2016 
autor
Kategorie 3-6let,2.výměna
@petapete ...........výseče z filcu na zlomky
@pebecka .............tangram
@xmarg04 ...........emoční kartičky - přiřazování
@rozarka65 .........skládání obrázku (puzzle) - písmena
@veverusa ......... hledání ponožek se stejným vzorem (přiřazování) v sadě 10 vzorů x 2
@sova33 ............. ještě přemýšlí
16. led 2013 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,když máte takový přehled,nevíte ,kde by se daly sehnat průhledné hadičky..?
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10120743066-sikulove/1813-tvorte-s-nami/?navod=542
16. led 2013 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Připojuju fotku, jak by to vypadalo. Úmyslně to není barevné, aby to děti nebraly přes barvy. Případně, kdyby to bylo moc lehké a v naší skupině by nebyl někdo z 1. vlny, tak bych udělala hmatový labyrint (http://www.modrykonik.cz/fotoblog/sova33/album/vymena-pytlikovych-aktivit-3-6-roku/12268641/).
16. led 2013 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@veverusa ......... hledání ponožek se stejným vzorem (přiřazování) v sadě 10 vzorů x 2
@denisa_svatba .......dopravní značky
16. led 2013 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa_svatba .......dopravní značky
@janakkk.......ještě nevím, ráda si nechám poradit, co dělat, dítě mám malé, tak nevím, co děti v 3-6 baví
16. led 2013 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Pokud jde o chaotickou organizaci tu, napadlo mě přesunout diskuzi na jiné diskuzní fórum, kde by bylo možné vést více vláken....
16. led 2013 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@veverusa jeeeee hmatovy labyrint se mi moc libi, ale myslim ze urco 2 jsou z prvni vymeny :slight_smile:, on se mi libi i geoboard, ale ten si budu asi muset vyrobit sama, taky je v prvni vymene
16. led 2013 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@wiwiane prosím tedy o rezrvaci, 2. kolo, kategorie 1-3: filcový vánoční řetěz s různými druhy zapínátek (suchý zip, knoflík s dírkou, knoflík s poutkem, stužka na zavázání, karabinka, snad i patentek, pokud seženu někoho s patenkovacíma kleštěma, uvidíme, co dál seženu)
16. led 2013 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@veverusa Ten siju v prvni vlne ja a jsem i ve druhe, takze kdyby byly ponozky, pro me lepsi. Nicmene se podridim... :wink:
16. led 2013 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@janakkk A co třeba udělat z filcu nějakou zeleninu, těstoviny, pizzu, hamburger - něco na ten styl? To je takový univerzálně využitelný v každém věku, takže i do kategorie 3-6 let by se to podle mne hodilo.
16. led 2013 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa_svatba já hlasuji pro pizzu...to už se taky chystám dlouho... :grinning: :slight_smile: :sunglasses: Stačil by kousek... :grinning: :wink:
16. led 2013 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@xmarg04 Ale tak aspoň budeš mít s řetězem tu výhodu, že ho budete mít delší (tj. jak z první tak i z druhé vlny...) :slight_smile: Já jsem tedy rozhodně pro ten filcový řetěz. A ač je to v kategorii 1-3 roky, tak s tím předpokládám může mít problémy i můj téměř 4 letý syn, on je totiž na tyto věci úplně levý :-/
16. led 2013 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás se taky hodí jakékoliv jídlo :slight_smile:
@rozarka65
16. led 2013 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pebecka za druhý geobord bych se nezlobila... :grinning: :wink: Mám dvě děti,tak by se alespoň nehádaly.. :grinning: Nebo by se to dalo využít jako práce s předlohou... :wink:
16. led 2013 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozarka65 co vyrabis v prvni vlne, v albicku jsem nenasla obrazek a hledat v diskuzi se mi to nechtelo :slight_smile:
16. led 2013 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa_svatba Asi jsme si nerozumnely, ja psala, ze vyrabim ten hmatovy labyrint, naopak za retez jsem moc radda...:wink:
16. led 2013 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@pebecka ještě tam obrázek nemám..budu vyrábět hru - pavoučka
http://www.hrajtesisnami.cz/p223-Leze-pavouk--leze-vzhuru
a pak pexetrio - abecedu
16. led 2013 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa_svatba máte nějakou inspirační fotku pro tu pizzu, hamburger a podobně? jak detailně to chcete šít?nejsem zrovna švadlenka.... :slight_smile: @rozarka65

@denisa_svatba no, já se tu nadšeně chystám na řetěz s X druhy zapínání, ještě totiž nevím, co ty krámy stojí :grinning: :grinning: abych to jště neodvolávala :grinning:
16. led 2013 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,už je asi pozdě se přidat,co?Já tady vytvořila téma v listopadu na Montessori balíčky s aktivitami a nikdo se nechytil.
16. led 2013 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@janakkk My mame doma tohle, ale teda zbabele jsem to objednala... :grinning:

http://www.fler.cz/zbozi/pozvanka-na-hostinu-2930914
16. led 2013 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozarka65 myslim, ze hadicky jsem videla v hornbachu nebo necem takovym :slight_smile:

a jinak su opet uplne ztracena :grinning:DD
16. led 2013 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@jagado za mě máš hlas, že se klidně ještě přidat můžeš:wink:, já bych to nechala klidně do konce týdne nebo do těch max. 12 účastníků, to je myslím ještě v pohodě zkoordinovatelný:slight_smile:. Ale musí se vyjádřit i ostatní:slight_smile:

@xmarg04 ta JolanaK je s tím filcovým jídlem hooodně drsná :dizzy_face:. Tam koukám už jak dlouho a zatím stále odolávám objednání (spíš na to nevyzbývají prašule:grinning:)

@janakkk s přesunutím - pokud máš na mysli stěhovat na jiný web - teda nesouhlasím, jsem ráda, že to stíhám tady a chodit ještě jinam, to už nedám:grinning:
16. led 2013 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janakkk http://www.modrykonik.cz/fotoblog/si/album/vytvory-pro-tomika/9197566/
@xmarg04 já to zatím jen obdivovala.. :slight_smile:
@majatob díky..:slight_smile: No dneska to tu jede... :grinning:
16. led 2013 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petapete tak nějak, nejsou "zbytečné" finance.. :grinning: :wink:
@janakkk věř mi,jen co se na pevno domluvíme,tak už to tu bude jen o vkládání odkazů se zajímavými nápady.. :wink:
16. led 2013 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@xmarg04 tak to nedám :grinning: max ty těstoviny mašličky
16. led 2013 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@rozarka65 tak podle "si" bych tu pizzu snad zvládla......
16. led 2013 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@jagado Já tě taky uvítám :slight_smile:
16. led 2013 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,já to ještě nestihal celé přelouskat,ale mohla byhc udělat tohle
fotku jsme si vypůjčila,ale zkouším to udělat pro své poklady a mám 14 barev,mohlo by to být pro obě kategorie,pro tu menší třeba jen 6zíkladních barev.
16. led 2013 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jagado to už dělá
@petapete
16. led 2013 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek