• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

19. července 2016 
hura, marodi usnuli, muzu se zapojit do debaty :grinning:
16. led 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka ............
@xmarg04 .........
@rozarka65 ....
@veverusa ........
@sova33 .............
@denisa_svatba ......
@janakkk

napadlo mě udělat atlas zvuků......viděla jsem to na "z lesa" a i "si to má...postahovat zvuky (zvířata, zvuky města) vytisknout příslušné obrázky a přiřazovat......na to jsou 3-6 už moc velcí, co?
16. led 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
me se libi tohle na trenik zapinani :slight_smile:
16. led 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janakkk a co treba zpev ruznych druhu ptacku? tady se daji stahnout nahravky http://www.rozhlas.cz/hlas/portal/ :slight_smile: my jsme na jare hodne pozorovali ptaky a snazili se je urcit podle zpevu, 4letaka to hodne bavilo :slight_smile:
16. led 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk to je taky dobrý nápad..:slight_smile:
Já pořídila tuhle hru..
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=60152673&tab=3
16. led 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob tohle se mi taky moc líbí...:slight_smile: Ale to si myslím,že je spíš na vyrobení doma..
16. led 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok,tak já udělám strom - čtyři roční období,fotku jsem si vypůjčila,udělám to podobně a i tu kapsičku dole:slight_smile:
16. led 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jagado moc pěkné... :slight_smile: :dizzy_face: To bude ale piplačka..
16. led 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me napadla dalsi aktivita. tady doprodavaji tvary z penovky: http://www.decoupageshop.cz/cz-detail-108977-mossgumi-mix-tvaru-10ks.html za 6 kč 10 tvaru. v zalaminovanem papire by byly nakreslene obrysy techto tvaru a deti by prirazovaly tvary na spravne obrysy. pro male deti...
16. led 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete @pebecka @xmarg04 @rozarka65 @veverusa @sova33 @denisa_svatba @janakkk @dagmarkaaa
holky tak album jsem začla dělat, ještě mi chybí fotky, u koho jsem tu nedohledala prosím pošlete foto nebo odkaz

@jagado to je nádhera, a to je do mladší nebo starší kategorie?
16. led 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jagado Hlasuju pro strom :slight_smile:
16. led 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka ............
@xmarg04 .........
@rozarka65 ....
@veverusa ........
@sova33 .............
@denisa_svatba ......
@janakkk

další nápady okoukané z montessoridoma.cz - obě asi pro menší a obě asi moc lehké na výrobu, co? :angry: kornouty by mohly mít i čísla a zmzliny různý počet kopečků, těstoviny by se mohly navlíkat podle vytištěné předlohy....
16. led 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
16. led 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý večer jako kdo to má číst :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a to mě ještě čeká žehlící prkno, tak na to jdu juknout :wink:
16. led 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jagado Strom je super, jen to bude fakt šílené stříhání. Taky pro něj hlasuju.
@dagmarkaaa Strom je určitě pro starší.
16. led 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. led 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob no, zpěv ptáčků je dobrej nápad.....pokud byste chtěli, postahuju zvuky a vypálím, postahuju obrázky , vytisknu, zalaminuju....
16. led 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk ty těstovinky jsou spíš pro mladší a ty kornoutky mě osobně moc neoslovily, ale fakt nevím možná by to děti zaujalo... :confused:
no nic nakouknu za chvíli, jdu šít děckám rukavice :slight_smile:
16. led 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dá se někde přihlásit do té výměny pytlíkových aktivit? A jak si volíte kdo co má dělat? Díky moc
16. led 2013 ve 21:07  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím,že by ten strom mohl být klidně pro obě kategorie:slight_smile:sice budu mít mrťos práce,ale ti menší můžou jen třídit -květ,plod,listy,sníh a ti větší už budou sami vyprávět,jak to jde
16. led 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jper ještě myslím jo do 2. kola, to má na starosti pro 1-3 roky @wiwiane a pro 3-6 let já, mrkni nám do alb a přidej se :wink: u starších je určitě volno

@jagado já myslím že většina aktivit je svým způsobem ok pro obě kategorie :slight_smile:
16. led 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagmarkaaa mufinky z pěnovky máme doma, ale klukům se líbí už oboum, takže nejsem proti rozšíření další várkou :wink:
@jagado tak strom je super, to je jinej level, než jsem poslala já :grinning: jdu se stydět a hledat něco dál :grinning:
@jagado strom vypadá výborně, bude to určitě piplačka a počítám nejpozději u 5.nás budeš proklínat, že je nás moc:grinning:
16. led 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, koukam po materialu a zjistuju, ze to nebude az takova sranda jak jsem myslela, deti nemocny, do mesta se nedostanu a objednavat z 10 ruznych obchodu se mi nechce, to bych dala jmeni jen za postovny :sweat_smile: takze se omlouvam a navrhuju zmenu aktivity ze zlomku na lidske telo (jeste nevim jak presne, ale panacek a ruzne odklapeci casti pod kteryma by byly organy) nebo se mi libi tohle (domaci planetarium) http://deceptivelyeducational.blogspot.cz/2012/02/oatmeal-container-planetarium.html
nebo jestli mate nejaky tip pro starsi kategorii 1. skupinky, dejte navrhy :slight_smile:
16. led 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jagado Pro obě kategorie? Jakože bys ho dělala 25x ?
@majatob Jo, ty zapínací rámy jsou super, ale já jsem na takovou výrobu levá. Ještě jsem někde viděla takovou menší a jednodušší variantu, ale nevím, kde to bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@janakkk a nechceš udělat třeba ty házení semafory, co jsem dávala odkaz? Ty se mi teda moc líbi :dizzy_face:
@janakkk ja su jen v te 1. skupine :grinning:
16. led 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majatob Tělo... tělo... tělo.... Já hlasuju pro panáčka s orgány. Včera mě to napadlo, ale bohužel platí to, co jsem psala u rámů. Výrobu nezvládám. Jinak k těm nemocem - zítra jdu s prckem na očkování a dvouletou prohlídku, s malou do poradny, tak doufám, že to neodneseme horečkama nebo nějakým bacilem z čekárny.
16. led 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob zapínací rámy vypadají super :dizzy_face:
16. led 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek