• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

19. července 2016 
Ahoj holky
pěkně se nám to tu rozjíždí :sunglasses: 3. kolo :slight_smile:
2. kolo starší kategorie je zatím pracovní fotoalbum tady http://www.modrykonik.cz/fotoblog/dagmarkaaa/album/vymena-pytlikovych-aktivit-2-kolo-3-6-let/
je nás 11, jestli se chce jeste 1-2 přidat, napište mi IP s vaším nápadem, jinak to pak uzavřeme už je nás dost.
16. led 2013 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverusa ty ses taky v 1.kole? ja v tom mam zmatek :grinning:
16. led 2013 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsu ja vlastne jedina, co se ucastni jen jedne jedine skupiny? :grinning:
16. led 2013 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob Ne v prvním kole nejsem. Jen dělám v druhém kole pro mladší i starší.
16. led 2013 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagmarkaaa potrebuji, aby skupina nebyla vetsi nez 12, protoze uz mam objednanou penovku a ty dva nejvetsi trojuhelniky uz bych tam 13x nenarvala. Leda by ta 13ta mela ty dva z jinych barev nez ostatni, protoze z mensich dilu zase budu mit vic zbytku :D, ale to je moc komplikovane :sweat_smile:
16. led 2013 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majatob Za me klidne taky prekvapko, ale jinak radsi telo... :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2013 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverusa tak to ode me prekvapko mit nebudes :grinning:
16. led 2013 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dagmarkaaa Pokud jde o mě, 12 je tak akorát. Rozjíždí se 3. kolo, tak už bychom se rozrůstat nemusely.
16. led 2013 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@daisyr řekla bych, že v té kategorii 3-6 by ještě místo do těch 12 účastníkům bylo? Ale vidím, že @rozarka65 se do toho slušně obula a dáme i třetí kolo:grinning:. Já bych do něj šla, pro jednu kategorii bych udělala ty semafory, co jsem včera objevila, ty se mi moc líbí.... Myslím, že by se daly použít jak pro 1-3, tak pro 3-6, tak uvidím, co vyberu druhý a podle toho bych to zařadila:slight_smile:
@xmarg04 aha, tak to je jasný, to je pořádná pálka... To mi nějak uniklo...
17. led 2013 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmarg04 já už tu nebyla - chápu to. Super že bude 3. kolo.
17. led 2013 v 07:46  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Bych se ujala tohohle, když jsme to v druhem kole neudaly :slight_smile: a nad nad druhym napadem budu premyslet http://www.modrykonik.cz/fotoblog/wiwiane/album/vymeny-aktivit/12300002/

Teda dneska to vypada zle se sledovanim diskuze. Bud mi do toho prcek macka všechny klávesy nebo rve, protože jsem ho odehnala :unamused: Jak to s nima proboha delate? :fearful:
17. led 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka ty ksichtíky jsou super :dizzy_face:. Já to dělám horko těžko :grinning: . Vždy jen nakouknu, když se Fík zaujme nějakou aktivitou (samozřejmě že většinou nějakou lumpárnou- teď třeba vykrámoval půl knihovny a aktuálně sedí na Lukášově židli, kam nesmí a strašně se tam pořád cpe :grinning: . Tak nakouknu, zareaguju a mažou likvidovat škody...S Lucišem je to už jednoduchý, ten se docela zábavní na chvíli i sám, teď se třeba oblíká, aby mohl na iPad zahrát si šmouly:grinning:
17. led 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno dawn se omluvila takže je nás 11s @jper 12
takže záleží na @xmarg04
17. led 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jagado tak z diskuze jsem pochopila že budeš dělat ten strom pro starší tak nechceš dělat někou filcovou skladačku když už ho budeš stějně kupovat ?
http://olcasvrckova.blogspot.cz/2012/03/busy-bags-pytliky-aktivit.html
17. led 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jper rádi tě uvítáme u nás
@xmarg04 máš materiál na 12 korálkových aktivit takže je to ok :wink:
17. led 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. led 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
budu zase kolem poledne, tak už se to pěkně rýsuje už jen doplnit 2 aktivity :dizzy_face:
17. led 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. led 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wiwiane já bych @jper nechala ve 3.kole,protože @xmarg04 psala,že má korálky pro 12 lidí,ale nepočítala tam sebe...myslím,že by byla škoda,kdyby si to nemohla udělat i pro sebe?
17. led 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 právě že je nás celkem 12 takže je to ok @dawn7 se omluvila že nestíhá
17. led 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dobré ráno...:slight_smile: Omlouvám se,dneska nebudu tak rychlá v reakcích a sledování...jednak jsem šla spát ve čtyři a pak je tu hrozný binec a s dětmi se to moc nedá,i když ta diskuze mne neustále vtahuje... :grinning: :wink: :sunglasses: A domlouvání s holkama do 3.kola přes IP, vkládat do alba budu průběžně...udělám dvě jako @sova33,ať je to přehledné...a protože do IP nejdou vkládat obrázky,tak prosím odkazy...děkuji...:slight_smile:
17. led 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wiwiane oki, takže už mám jasno a můžu začít páchat 12 sad nanuků:grinning:. Paráda:slight_smile:
17. led 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 ty jsi šla spát a já pomalu vstávala:slight_smile:. Dnes jsem taky jak praštěná, Fífa do jedné spal děsně blbě, furt se budil a brečel...chtěl prso...no paráda...do toho já nachlazená, nemám vůbec hlas, tak s nimi dnes dobře komunikuju:grinning:. Už aby byl M. doma z práce a já mu přehodila kluky a půjdu asi zalehnout aspoň na chvíli...alba určitě dvě, pro každou kategorii zvlášt, ať se v tom zorientujeme...máš ten odkaz na ty semafory, nebo ti to mám hodit do IP ten blog, kde to bylo?
17. led 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wiwiane psala,že pořídila 600 korálků...ale když to tak počítám tak i pro 11 lidí by bylo potřeba 605 korálků...nevím,jestli jsem spočítala dobře...:grinning:
17. led 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete odkaz mám,díky...:slight_smile: Taky budu čekat na P.,ale ten přijde kolem půl osmé...ale já nejsem nemocná,jen unavená... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě mě napadlo, pro ty starší bych mohla vyrobit třeba Bingo? Zalaminované hrací karty s číselnou tabulkou třeba 3x3hrací pole a čísla do dvaceti (pro ty děti do šesti let by mohlo asi stačit?) a k tomu vždy devět nějakých předmětů na položení na ten čtvereček a 20kartiček s čísly, která by se vyvolávala...co myslíte?
17. led 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, myslíte, že bych se k vám mohla připojit a vyrábět s váma? Jestli jsem dobře pochopila princip, tak každá z vás dělá jednu věc pro ostatní a pak se to rozešle poštou? pokud máte ještě místo, ráda bych se připojila ke kategorii 1-3 roky. je to možné? mám si najít něco, co vyrobím? nebo si to nějak rozdělujete? díky moc a budu doufat, že se u vás místečko najde.
17. led 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leia1 Vítej...:slight_smile: Vyber si,co chceš vyrábět..je to na tobě...:slight_smile: Až budeš mít vybráno,písni mi to prosím do IP,děkuji...:slight_smile:
17. led 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 jj, je otevřený třetí kolo, vyber si, co chceš vyrábět, tady v diskuzi je hafo odkazů na cokoli, pak jen písni, co to bude a to, co nakonec vybereš, pošleš do IP @rozarka65, ta to hodí do alba
17. led 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je obrázek k tomu bingu do alba...jen bych udělala hrací pole jen 3x3 a čísla do dvaceti...Na přiřazení na vylosovaný číslo bych pak nedělala číslo, ale jen nějaký předmět (bambulka, kousek fleecu, pěnovky,...nebo tak něco:slight_smile:)
17. led 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek