• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

19. července 2016 
17. led 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak já budu dělat pro starší ten strom -čtyři roční období a pro maldší mám udělat ty obličeje?
http://jocelynandjason.blogspot.cz/2011/11/mr-potato-head-quiet-book-pages-10-11.html
Pana Bramboru bych teda nedělala,ale udělala bych obličej a více variant vlasů,očí.Může být?
17. led 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wiwiane jj,vím...ptala jsem se naposled,aby se to potvrdilo...píšu seznam na 3.kolo,které se celkem rychle plní... :grinning: :grinning:
17. led 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anebo ještě Logické řady
http://rustspolecne.cz/2013/01/logicke-rady/logicke-rady-1/
udělalal bych třeba 6zalaminovaných variant a z pěnovky tvary k tomu na přiřazování +pár náhradních tvarů do rezervy:slight_smile:
TAK SI VYBERTE,CO MÁM UDĚLAT:slight_smile:
17. led 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 @xmarg04 jj tak hlavně že je vše uzavřeno, no ja to raději ještě nepočítala kolik toho flicu a , knofličku budu potřebovat ale o víkendu se na to vrhnu :grinning:
17. led 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jagado já myslím, že když už budeš mít ten filc tak ty obličeje :wink:
17. led 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
17. led 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jagado jestli chces udelat bramboru, muzu do 3.kola vymyslet neco jineho treba ty stitky. chtela jsem ji udelat hlavne proto, ze jsme o ni meli zajem a nikdo se toho nechopil. tak jak chces... zas na druhou stranu mi prijde zbytecny mit dvoje ruzny filcovy obliceje
17. led 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jagado můžeš i jiná zvířátka ale u tohoto můžou děti zas říkaz zvuky :wink:
takže ti jen dopíšu obličeje a necháme na tobě jaké jestli lidské nebo zvířecí :wink:
@petapete @veverusa @wiwiane @sova33 @dagmarkaaa @rozarka65 @xmarg04 @pebecka @denisa_svatba @janakkk @jagado @jper
@jagado to bude asi velká spotřeba filcu...ale nápady super...já jsem pro nějaké legrační obličeje...ale to by z filcu asi nešlo...
Ahoj, ja bych do toho taky sla :slight_smile: je to mozne? do skupinky 1-3 :slight_smile:

treba neco takoveho
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/si/album/domaci-montessori-pomucky/9500210/

nebo jeste kouknu po necem jinem. Treba obrazky na prirzovani a zalaminovat?
17. led 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@estrellita vítej...:slight_smile: Až se rozhodneš,tak mi prosím písni do IP skupinku a nápad a odkaz nebo sem obrázek...děkuji...:slight_smile:
17. led 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
17. led 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka tak já myslela hmatové pexeso, že budou právě různý materiály a hledat se dva stejný ne?:slight_smile:
Jinak ta ryba je fakt super, přemýšlím, že se něco v tom smyslu pokusím vyrobit (teď jsem viděla ještě polštářek, ten by mohl být snazší...kdyby se mi podařilo, tak aspoň třeba nafotím postup:slight_smile:.
Líbí se mi razítka i destičky :dizzy_face:

@denisa_svatba já bych to udělala z papírových talířů polepených filcem, spodky buď z ruliček od toaletního papíru nebo širší by pak byly od různých papírových dóz...teď mě napadá třeba dóza na Caro:slight_smile:. Šmoulíci pak z kinder vajec, nebo je ještě i stavebnice megabloks se šmouly, ti schleich jsou děsně drazí:frowning2:
17. led 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, a k těm zvukům nabízím okopírování cd z hry bim bam...jsou tam zvířátka,technika,hudební nástroje,malý orchestr...
kráva,slepice,ovce,včela,sekání dřeva,prase,traktor,žába,holubi,píšťalka,pneumatické kladivo,motocykl,pes,jízdní kolo,tramvaj,hasičské auto,xylofon,kytara,ptáci,rádio,zpívající děti,tamburína triangl,hodiny s kukačkou,piano,harfa,tympán(buben),varhany,housle,zpěvačka,činely,lesní roh..
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=61451751&tab=3
17. led 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete jo tak takove hmatove pexeso beru, jen jsem chtela upresnit, co mame a co uvitame :slight_smile:
17. led 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdo nemáte co dělat:grinning:: http://pinterest.com/rebeccalees/toddler-busy-bags/
http://pinterest.com/robynr/busy-bags/, já mažu, děti vyspané, naobědvané, takže konec mámina odbíhání k počítači:grinning:
17. led 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozarka65 Bim bam máme doma:slight_smile:. Mě se líbilo, jak tu někdo dával odkazy na různý ptáky? Tak třeba udělat to s různými zvuky zvířat..., to Bim bam mě osobně trochu zklamalo, ty zvuky tam se mi moc nelíbí:frowning2:
17. led 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
hura, material na ceste :slight_smile: tak su na sebe zvedava :grinning:
17. led 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
aktualizovala jsem album, doplnila jsem tam fotky co jsou tu v diskuzi, teda samo né všechny
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/wiwiane/album/vymeny-aktivit/#_nstep=1&/fotoblog/wiwiane/album/vymeny-aktivit/12335610/
17. led 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
S těmi obličeji se nechte překvapit:slight_smile:promyslím to taky:slight_smile:kolik bych dala dohormady zvířátek a kolik lidí,vyzkouším to a nafotím
17. led 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob ahojky,jak je loupežníkům...? :slight_smile:
17. led 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby jste chtěli pořizovat akvárko :grinning:
holky a už se jdu asi odhlásit jinak nic neudělám,
2. kolo máme uzavřené jen chybí doladit poslední aktivitu a na další kolo musím načerpat sílu :grinning:
17. led 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky z 3. kola...předběžné součty...
skupina 1-3.....10
skupina 3-6......7
Jakou dáme hranici...?
@sova @rozarka65 @petapete @denisa_svatba @pebecka @leia1 @ilonne @estrellita @zaffka @daisyr @jajulin
17. led 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 týjo, se to pěkně plní :dizzy_face:. Nechala bych zas těch max. 12?:slight_smile:
17. led 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wiwiane já tě zapomněla dopsat...jdeš do 3. kola do obou skupin?
17. led 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob já si dnes u taťky "objednala" špachtle, jsem se ho ptala, kde je kupuje do práce (je MUDr.) a prý mi balík věnuje :dizzy_face:. Tak jen napočítat, jestli mám dost filcu (asi ne:grinning:) a můžu se do toho pomalu pustit...
17. led 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 :grinning: jako já si dám oraz, a zapojím se až bude odesláno 2.kolo
17. led 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozarka65 Tobik s Bibcou uz vypadaji dobre, Stepanovi konecne klesla horecka, ale nevypada, ze by mu bylo nejak zvlast do zpevu :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad mu ty atb brzo zaberou :-/
17. led 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. led 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek