• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

19. července 2016 
@leia1 jj, se mi ty Petriho misky na to fakt líbí, vyjde to levněji, než třeba nakupovat víčka k zavařování a myslím, že to bude vypadat líp...u nás by bylo totiž tenhle materiál potřeba koupit, skleničkový jídla se u nás nevyskytují, Fífa mi to nechtěl jíst, takže z tohoto zdroje nemůžu čerpat, tak hledám alternativy:grinning:
17. led 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozarka65 Ahoj, tak já jsem se ještě stihla vetřít do 2. kola, takže své místo ve 3. kole přenechávám někomu dalšímu. Díky. J.
17. led 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozarka65 Jo, jsme šílené :confounded: :confounded: A závislé :grinning: Tak já jdu něco dělat. Jo, a pro ty starší bych v tom 3. kole konečně udělala tu kostku s rozcvičkou, co si o tom myslíš?
17. led 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jper Písmena na sucháč se mi líbí.
17. led 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin a do jaké skupiny..nevidím tě tam?
17. led 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 když ono je tolik krásných věcí...:grinning: :slight_smile: :dizzy_face:
mně se líbí obě kostky...zvířátka i rozcvička... :wink:
17. led 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagmarkaaa @wiwiane Holky, u koho je ve skupině @jajulin nemůžu to najít...děkuji...:slight_smile:
17. led 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 kostku s rozcvičkou bereme:slight_smile:. Jsem včera improvizovala a házely jsme to obyčejnou kostkou, každý číslo mělo přiřazenou činnost - první hod byla volba činnosti, druhý hod pak počet opakování, takže kostka se bude hodit:slight_smile:
17. led 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 jsem domluvená s @dagmarkaaa přes IP, ale asi mě ještě nestihla dát do alba. Víš co? Tak mi to místo ve 3. kole zatím rezervuj do večera, ano? Mám tiky pustit se i do třetího kola, ale trochu si to rozmyslím, abych si toho nenaložila moc :slight_smile:.
17. led 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
17. led 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 ach jo, už jsem si říkala, že mi 2. kolo bude bohatě stačit a pak jsem objevila toto, a zalíbilo se mi to tak, že půjdu i do toho třetího s váma :slight_smile:. Diskuzi nepročítám celou, ale doufám, že nikdo v našem kole nic moc podobného nemá.
17. led 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@rozarka65
@petapete Tak já tu kostku s rozcvičkou udělám ve druhém kole, pro třetí se ještě rozmyslím.
17. led 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jajulin píšu si...nikdo to nemá...:slight_smile:
17. led 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, jdu vám ještě dát tip...dnes mi došly knížky pro Lukáše, nějaký ty Šimonovy pracovní listy (ty jsou fakt skvěle udělaný, pro procvičování s předškoláky hodně doporučuju:slight_smile:), musím to teda ještě prozkoumat a pořádně prohlídnout večer, až budou kluci spát, ale tam se mi líbí moc ten poslední, 17.díl - Hrajeme si, kreslíme a počítáme s pohádkami. Je to jako na každý měsíc v roce jedna pohádka a k ní různý náměty na další aktivity...ale co hlavně mě nadchlo, tak knížka Přírodovědné hry od Jitky Macenauerové: http://www.knihypro.cz/www-eshop-rychle-cz-knihypro/eshop/0/3/5/12033-Prirodovedne-hry . To se mi při zběžném prolítnutí líbí fakt hodně, je tam 130 různých úkolů a dobrý nápady, super popsaný postupy, k tomu doplňující otázky po každém pokusu...některý jsou krátkodobý (třeba 15minut), jiný dlouhodobý (líhnutí motýla, krystalizace soli z roztoku - v řádu týdnů...). Pokud máte ty starší děti (pro batolata to ještě asi nebude, ale od těch tří let myslím fakt super), tak určitě doporučuju:slight_smile:
17. led 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petapete díky za tipy...šimonovy listy si půjčuji v knihovně...:slight_smile: Hned jsem mrkla na tu úžasnou knížku a je tam taky...v úterý jedu do Lbc,tak si ji půjčím,jestli mne někdo nepředběhne.. :wink: :dizzy_face:
17. led 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 mě se líbí moc :dizzy_face:.

Jdu chystat večeři, ale ještě vám musím hodit tohle: http://www.theimaginationtree.com/2010/12/diy-baby-play-bottle.html - jednoduchá varianta pro domácí výrobu něčeho jako ty pátrací rybičky, jen v tekutině...tohle by neměl být problém udělat a myslím, že efekt bude taky fajn:slight_smile:
A ještě super blog, tady konkrétně aktivity pro děti 1+, dole pak rozklik na další věkový kategorie: http://kidsactivitiesblog.com/activities-for-one-year-olds/ . Večer mám zas co procházet:grinning:
17. led 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete taky dam tip na knizku :slight_smile: perfektni je i tahle, myslim, ze to bude dost podobny tem Prirodovednym hram, my s ni pracujem opravdu hodne, je uzasna :slight_smile: http://www.knihypro.cz/www-eshop-rychle-cz-knihypro/eshop/0/3/5/7680-Pruzkumnik-prirody
17. led 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majatob tu mají taky,..děkuji... :slight_smile:
17. led 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 závidím dostupnou dobře vybavenou knihovnu :wink:
17. led 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozarka65 nevím kdo vše patří do 3.kola pro 3-6. Jak tak brouzdám po netu tak nikde nevidím nic na trénování hodin s dětmi - že bych zkusila vytvořit hodiny, tak aby tam byly vyndávací aji čísla - nebo spíše na magnet nebo sucháč, záleží z jakého matroše to udělám. Zítra mrknu do hobby marketu co stojí kulaté tenké desky. Kdyby se to teda líbilo a ještě promyslím detaily.
17. led 2013 v 17:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete jj,já jsem za to mooooc ráda... :wink:
17. led 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jper napíšu večer,teď to nejde..sotva jsem stihla něco málo uklidit a holky se pořád hádají..
17. led 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 mám to - je to víceúčelový kalendář, nebylo by to na zastrokování čuplíků, ale na magnety či co já vím :D zkusím na tom zapracovat - jak bych to mohla zvládnout vyrobit. Ale líbí se mi to asi nejvíce - záleží na vás. Klidně pište všeci své názory či nápady.
17. led 2013 v 18:05  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jper tohle je úžasné...mám to už dlouho uložené...přemýšlela jsem,jestli to koupit nebo vyrobit...vyrobené to má v albíčku @garzonka
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/garzonka/album/domaci-tvoreni-poznavani-a-jine-aktivity/11837707/
Jako nápad hezké,ale myslím,že tohle je spíš aby si to každá z nás vyrobila...
17. led 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jper ale nápad je to jinak úžasný... :slight_smile: :dizzy_face: Tohle zrovna doma moc chci,ať už koupené nebo vyrobené...:slight_smile:
17. led 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 asi je to moc velké že
17. led 2013 v 18:40  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jper myslím,že na výrobu určitě..představ si,že by to dělala 12x...jako já bych to jinak brala všemi deseti... :grinning: :slight_smile:
17. led 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petapete
@majatob Holky, díky za tipy na knížky. Už abych hledala banku, kterou vykradu :sunglasses:
17. led 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele holky, uz spustili skupiny, teoreticky bysme se mohly presunout tam, je to verejny, takze by se mohly pridat i holky co jen nakukuji, ale kazda skupina by mela svoje "vlakno", takze by v tom nebyl takovy chaos jak ted... ale jen navrh :slight_smile:
17. led 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozarka65 tak já o víkendu něco zkusím a podle toho se rozhodnu, ju.
17. led 2013 v 18:44  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek