Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

pebecka
17. led 2013

@sova33 no ja mela urvanka, ktery nespal v postylce jen v naruci a nekecam krome noci (kdy spal na miminko normalne) pres den zabral tak max. na 4 hodiny a jeste v naruci. jinak jed nebo rval 😉

pebecka
17. led 2013

@imzadi nebo toto? prirazovani potravy ke zviratku (kosmicka vychova) viz album si, dala by se pripadne jeste pridelat karticka co nam to zviratko dava... ale kocka a pes nam toho moc nedava, pokud pominu vychodni kultury 😉

rozarka65
17. led 2013

@pebecka to vypadá taky dobře... 🙂

pebecka
17. led 2013

@rozarka65 ale ja uz mam rozhodnuto, to by musel nekdo jiny 🙂

jper
18. led 2013

Prosím kde kupujete silnější filc - já šla do hobby obchůdku u nás a zděsila jsem se ceny 😲 Mám 0,5cm silný filc - ten tenký mi příjde hodně tenoučky, že je lepší na maňásky než na to co potřebuju.

petapete
18. led 2013

@jper já kupuju filc tady u té paní: http://www.fler.cz/shop/materidouska...beru ten slabý, ale má i ten 3mm...ten teda nevím, jak se pohybuje jinde, ale ten slabý má snad nejlevnější, co jsem kde viděla...a je spolehlivá, rychlá,...takže můžu doporučit🙂. Zrovna dnes jsem tam udělala objednávku za skoro pětistovku - právě filc na pytlíčkový aktivity a další nějaký věci😀

petapete
18. led 2013

@jper zadala jsem objednávku před devátou, hned mi došly pokyny k platbě, teď jsem zaplatila (máme obě mBankový účet), takže počítám, že nejpozději v úterý mám balíček doma 😵

jper
18. led 2013

@petapete jo k paní jsem koukala našla jsem ještě levnější na mmb - tady je ta cena víc jak dvojnásobná - tak mě málem omylo :D Ale už to vypadá líp http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=61339332&tab=5 tohle je ten z mmb

jper
18. led 2013

@petapete nevíš dělají čalouníci s filcem?

imzadi
18. led 2013

@pebecka zeny schvalte mi aktivitu 😀 @sova33 @rozarka65 @petapete @denisa_svatba @pebecka @leia1 @ilonne @estrellita @zaffka @daisyr @jagado bude to jakoze lotto zviratek, co jedi a kde bydli...priklad pes - kost -psi bouda...tak 6 zviratek?? Vytisknu to barevne a dam zalaminovat co?? Dejte vedet at zacnu shanet obrazky😉

rozarka65
18. led 2013

Dobré ráno...🙂
@petapete Díky,já si to včera neuložila a hledala jsem to...musím si vše ukládat...🙂
@imzadi zvířátko a kde bydlí a co jí... se mi líbí.. 😉

petapete
18. led 2013

@jper ten z mmb je o polovinu tenčí než ten u mateřídoušky - má jen 2mm, ona má 3mm, i gramáž je tam podstatně vyšší😉...čalouníci netuším, leda nějakýho zkusit najít a zavolat...

petapete
18. led 2013

@jper ale jinak teda "dík" za odkaz na tu paní z mmb, má tam tolik parádních věcí, co by se mi nutně hodily...a já mám stav stop s útratama 😠

jper
18. led 2013

@petapete aha já koukala na tu gramáž a mě to zmátlo - hm. Jinak za odkaz není zač - chceš ještě nějaký 😀 😝

xmarg04
18. led 2013

@jper @petapete Tady je levnejsi...😉 www.davona.cz

imzadi
18. led 2013

@rozarka65 Ty jsi sef, tak mi to tam prihod...jen obrazek zadny nemam 😅

petapete
18. led 2013

@xmarg04 nj, ale to je pořád ten tenčí...2mm, ta mateřídouška má 3mm😉. A ten v tloušťce 1mm je tam skoro o korunu dražší, než z toho fleru😉

petapete
18. led 2013

@jper další odkazy netřeba, kdybych měla neomezenou kreditku, vím moc dobře, kde bych zvládla rozfofrovat mraky korun😀

wiwiane
18. led 2013

krásné dopoledne, tak jsem přidala dalších pár nápadů do alba a i odkaz na quiet book 😉

petapete
18. led 2013

a jinak tu fakt nemůžu být...minimálně než usne Filip...jsem tu byla chviličku před tou necelou hodinkou - než jsem napsala ty dva příspěvky, tak Filip vykrámoval půl své komody s oblečením a ještě stihl vylézt málem až na okno (na Lukášovu rostoucí židli, z té na stůl a už byl půl tělem na parapetu😀). Teď si naštěstí hraje se zvukovou knížkou a s dřevama do krbu😀, ale asi ho půjdu brzy uspat, protože je děsnej záškodník😀

petapete
18. led 2013

@wiwiane na tom imagineourlife.com už jsem strávila pěkných pár hodin, má ty QB dokonalý 😵. A super, že tam u jednotlivých (některých) má nákresy na ty prvky ze stránek, už jsem se tam koukala, že asi podle ní zkusím nějaký ty stránky klukům udělat 😵

rozarka65
18. led 2013

Holky ze třetího kola skupina 1-3roky prosím o doplnění...děkuji..
@sova33
@rozarka65
@petapete ................ semafor
@denisa_svatba
@pebecka.....................destičky na přiřazování dle barvy a tvaru (smyslová výchova)
@leia1 ..........................hmatové pexeso
@ilonne ........................filcový domeček
@estrellita ....................obrázky přiřazování, př. bota-tkanička
@zaffka
@daisyr ........................filcové pexeso
@jagado .......................logická řada
@imzadi .......................obrázky - zvířátko,obydlí,potrava

rozarka65
18. led 2013

holky,já tu taky dnes budu méně...A. si stěžuje,že ji bolí v krku tak za chvilku pomastíme k dr....a odpol. přijde P. dřív z práce než večer,tak toho musím využít k úklidu... 😀 😝 Večer to doplním... 😉

xmarg04
18. led 2013

Holky, chci se zeptat - nemate nejakej tip co s knoflikama? jednou jsem jich vydrazila na aukro pres tisic (asi za 40 kc... 😅 ) a ted nevim co s nima... Max si je rad presypava a hrabe se v nich, ale nejak me nenapada co dal s tim... Diky...

sova33
autor
18. led 2013

@rozarka65
@imzadi Holky, teď jsem tu koukla na tu tabulku a přijde mi, @imzadi má tak trochu podobnou aktivitu jako @estrellita 😅

denisa_svatba
18. led 2013

Pro mladší bych udělala kartičky s hledáním opaků a pro starší křížovku s doplňováním písmenek. Do té křížovky bych písmenka napsala a přikládala by se k tomu písmenka, která by byla samostatná. Druhou možností je udělat pro starší navlékání zažehovacích korálků na špejli s předlohou...

sova33
autor
18. led 2013

@xmarg04 Ty knoflíky - na různé aktivity (třídění podle barev, podle velikosti - můžeš nakreslit i předlohy, počítání), ale na to je prcek asi ještě malý, co? Nebo jsem viděla na netu obrázky z knoflíků (rybu apod.)

wiwiane
18. led 2013

@petapete ja si asi zakazuji inernet obecně 😝 😀 a vrnu se na zjišťování materiálu

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru