• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

19. července 2016 
@dagmarkaaa tady by sis třeba nevybrala? Nebo jsou moc drahý? Nemám totiž představu, kolik knoflíky stojí...http://www.fler.cz/zbozi?ucat=88506
18. led 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagmarkaaa jee to by se mi libilo :slight_smile:. Jen bych asi kazdy sacek skladovala v svem pytlicku, ale to by si kazda uz udelala podle sveho
18. led 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagmarkaaa já mám starší dceru a nám by se muffinky líbily. Tohle se bojím, že než to dojde bude vonět všechno a dost zajímavě :grinning: Hl.aby pak poštu nelákalo to kafe :grinning:, že by si balíček otevřeli :dizzy_face:
18. led 2013 v 15:39  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petapete @jper @dagmarkaa nebo by ty sacky byly v kinder vajickach jako sluchove pexeso a to by urco nenacichlo
18. led 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagmarkaaa Tak jsem se v tom ted hrabala a problem je v tech poctech, proste 15 stejnych jich dohromady nedam ani v jedny barve, natoz v 8. :frowning2: Takze promin, ja ti nepomuzu...
18. led 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dagmarkaaa Ahoj, já bych pro 2. kolo 3-6 let udělala kostku s rozcvičkou, mohla bys to dát do alba? Děkuju :slight_smile: Je to odsud: http://zlesa.blogspot.cz/2013/01/rozcvicka-exercise.html
18. led 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, ještě se chci zeptat, jak je to prakticky s těmi pytlíky, jestli to bude nějak uni, nebo to každá zabalí, jak se jí to bude hodit, či pytlíky ušít..?
18. led 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daisyr ja dnes koukala po nejakych hotovych peknych organzovych...nasla jsem jeden za 15 kc...to je super cena...
18. led 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmarg04 vubec nevadi dik moc :slight_smile:
Tak ja udelam ty muffiny
18. led 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daisyr já bych navrhla poslat to třeba v těch zipových nebo normálních pytlících, ať si pak doma každý udělá svý balení, jak mu bude vyhovovat... Já bych totiž třeba chtěla mít ty aktivity v jednotným balení všechny... Takže si stejně budu pořizovat svoje (ještě nevím, jestli šít nebo do těch igelit. Zipových, ale prostě stejný všechno...
18. led 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a já se jdu pochlubit dnešním dodělaným restem...pohádkové večerníčkovské pexeso, měkké látkové... Nejdřív plánuje jen přiřazování k sobě, prohlížení, povídání si o pohádce... Později pak (s Lukášem už rovnou) klasické pexeso
18. led 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@petapete to je nadhera, ja chci taky takove :grinning:
18. led 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petapete
@daisyr taky bych byla pro zaviraci igelitovy a kdo bude chtit, ten at si to pak predela do ceho bude chtit :slight_smile:
18. led 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete nadherny :dizzy_face:
18. led 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka si vyrob :wink:. Kdybys chtěla, ty předlohy mám někde uložený v mailu, tak bych je mohla dohledat (normálně by to bylo jednoduchý z počítače, ale ten dnes kixnul... Ale někde v tom mailu bych to dohledala... Já to tu měla rozdělaný od prosince, až teď jsem se dokopala k tomu udělat to...
18. led 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. led 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob
@petapete
@imzadi máte pravdu, bude nej, když to dáme do nějakých obyč levných a pak si každá uděláme svoje pytlíčky, jak kdo bude chtít, já si asi něco ušiji... :wink:
18. led 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete krásné pexeso, já bych také ráda za předlohy, to jsi tam malovala? nebo jak jsi to přenášela na látku?
18. led 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daisyr a ja su na siti lemra, takze si to necham pekne v igelitovych :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete dobra rada nad zlato :grinning: . leda bych si to nechala od nekoho vyrobit, uz jsem tu jednou psala ze ja a jehla se nekamaradime :sunglasses: . ale pokud bys ty predlohy nasla, jsou moc hezke, daly by se vyuzit i jinak :slight_smile:
18. led 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daisyr malovala jsem fixou na textil... Jsem to musela obkreslit :grinning: , tady mě u toho M. Fotil pro pobavení:grinning:: http://spetulka.blogspot.cz/2012/11/stripky.html
18. led 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka no určitě by se to dalo i "jen" vytisknout, vymalovat a třeba zalaminovat... Já se s jehlou jako takovou kamarádím jen vlažně, byly doby, kdy i něco párnutýho zažíval M.:grinning:. Pak jsem si pořídila stroj a tím nějaký primitivnosti zvládnu.... Sice technika provedení všelijaké, ale těm dětem to vadit nebude :grinning:
18. led 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevite, kde by se daly stahnout Simonovy pracovni listy? ja nasla na ulozto.cz 2 cisla, ale nic vic. dik
18. led 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete na obrazku to vypada ale dokonale :wink:
18. led 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petapete krásné...:slight_smile: :dizzy_face:
@pebecka půjčit v knihovně...jaké potřebuješ?
18. led 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka nj, foceno jen na iPad, večer u lampičky, to se chyby dobře skryjou :grinning: . Za oběť ale padl je strýček Fido, jsem mu prostřihla švy při finálním obstřihnuti :grinning:
18. led 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka já si je kupuji...jelikož nemám možnost kopírovat zadarmo, tak mi to přijde skoro jedno, jestli koupím nebo zkopčím a zas aspoň tím, že je zaplatím, podpořím svým způsobem tvorbu kvalitních materiálům pro děti...
18. led 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozarka65 nepotrebuju, sbiram do zasoby :grinning: . ale chtela jsem tenco se tu o nem mluvilo - dopravni a pak ten pohadkovy - s tim jsem myslela, ze bychom mohli zacit pracovat uz brzy, ale mozna se pletu
18. led 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petapete ja nerada skladuju doma spoustu kramu a tak zase vsechno radeji v elektronicke podobe. pokud by se to tak prodavalo, nemam problem. vytisknu jen to co zrovna potrebuju a pak do trideneho odpadu.
18. led 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka nj, tiskárnu nemaje :grinning: je to pro mě lepší koupit... Ale teda myslím, že na ty ŠPL máš času ještě spoustu, to je fakt spíš pro ty předškoláky, neumím si představit, jak bych je využívala s Fífou...
18. led 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek