• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

19. července 2016 
líbí se vám pro starší děti bludiště? že by byly třeba 4 různé :slight_smile: tady s nápovědou čísel :slight_smile: opět zalaminované (šicí stroj nemám, s pěnovkou jsem nikdy nepracovala...)
9. bře 2013 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 co ti mám prominout?
9. bře 2013 v 16:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. bře 2013 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sova33 kostra super
@petapete teda jsi machr :wink:
@imzadi jo ty špachtličky se mi líbí moc
@klara.t líbí se mi sirky aj bludiště

Noťas půjde do opravy, větráček je totálně ko - už to vypadalo, že to dnes ani nezapnu, takže budu někol.dní mimo.
@pebecka tak jestli holky budou souhlasit, tak mi pak do 5.kola dopiš tu mapu světa. Já až se rozhodnote jestli dva kruhy, nebo jen placku - tak vytvořím návrh :wink:
9. bře 2013 v 16:58  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nedělal tu někdo emoce ? :slight_smile: http://www.mnsu.edu/comdis/kuster2/onecutbooks/olson.pdf

hezké je pro mrňata toto .... hledej rozdíly http://www.i-creative.cz/2010/05/16/hledej-rozdily-ukoly-pro-predskolaky/# ale to si může každá vytisknout sama :slight_smile: jelikož se to asi brzy okouká, takže je zbytečné to laminovat, bylo by to jen na chvilku :slight_smile:
9. bře 2013 v 17:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klara.t no že jsem ztratila přehled o stavu kol a skupin... :grinning: :wink:
9. bře 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 měl by to být balíček od estrellity:slight_smile:.

@klara.t ty sirky se mi líbí :dizzy_face:. Myslím, že by to bylo spíš pro ty 3-6let:slight_smile:.
9. bře 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozarka65 ja jsem nejak automaticky zalozila alba i pro pate kolo, kdyz uz tu byly navrhy, aby nezapadly
9. bře 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozarka65 sice se detem rika, ze se sirkama se nehraje, ale napad se mi libi :slight_smile:
9. bře 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klara.t sice se detem rika, ze se sirkama se nehraje, ale napad se mi libi :slight_smile:
9. bře 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka ale organizaci baliku ti rada prenecham :grinning:
9. bře 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no chapete to? asi bych mela dneska uz jit spat :D. prispevek vyse byl samo pro tebe @rozarka65 :sweat_smile:
9. bře 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pebecka Já zatím přemýšlím, ale asi se nechám napsat i do té 1-3 v 5. kole. Teda ne asi, ale určitěš. Snad se manžel se mnou kvůli tomu nerozvede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pebecka jj,souhlasím...:slight_smile:
9. bře 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. bře 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já klidně z těch sirek ustříhám ty čepičky, když budete chtít. To snad nůžkama půjde. Ale s hlavičkama je to o trochu složitější, budou-li muset dodržet jejich směr. Nemyslíte, že by to mohlo být i v té nižší kategorii? děti od dvou let by to přeci zvládli ne? Nebo ne? Já mám ted tříletou a ta by to asi dala docela rychle. No však to můžu vyzkoušet. V záloze pro starší mám ten labyrint. ALe ten už bude spíš až pro ty ještě starší než 3 leté, spíš k těm 5ti, 6ti...možná už 4 letům...nevím, tak staré děti nemám. Ted ještě něco vymyslet pro ty malinké, pokud by neměli ty sirky.
9. bře 2013 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
doplňování modelínou - kniha předloh zde http://dl.dropbox.com/u/10832845/Playdough_Mats_Booklet.pdf
9. bře 2013 ve 22:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klara.t uzasnej odkaz :slight_smile:
9. bře 2013 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc se mi libi toto, ale nevim, jak to vyrobit :(.
9. bře 2013 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka možná by to šlo z pěnovky, ale nevím, jak ty držátka. Možná knoflík na skrz nit...
10. bře 2013 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pebecka Místo dřeva navrstvit karton a ty tvary mohou být taky z něj (dělala jsem tak vývojové puzle).
10. bře 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tohle je bomba, snad se to bude libit i vam a mohla bych to mit do 5.kola 3-6 let :slight_smile: http://www.learning4kids.net/2012/10/28/counting-subitising/
10. bře 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@klara.t prave ta penovka mi prijde moc mekka na obkreslovani
@sova33 karton me napadl, ale bojim se, ze bych to neupizlala dostatecne rovne. jo a original prekvapive neni drevo ale plech
:slight_smile: napadlo me zalaminovat barevny papir, ale taky si nejsem jista, ze by to fungovalo
10. bře 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klara.t podle té modelínové knihy jsem klukům taky dělala sešit k práci:slight_smile:, akorát jsem to mapovala ručně:grinning:.
Já s těma šířka má jsem zas ovlivněná tím, že Fífa má teprve 17měsíců a nedovedu si představit, že by to měl v nejbližší době zvládat, ale je fakt, že tam je pokrok vidět málem denně :grinning:. Zas pro ty starší by se to dalo použít i třeba různě, jak bývají ty hlavolamy se sirkama...

@pebecka ty tvary na bambulky jsou moc pěkný, fajn nápad spojit to s počítáním:slight_smile:
10. bře 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete no sirky nechám asi v té starší kategorii...bludiště je v záloze. Hledám něco pro mrňata.
10. bře 2013 v 17:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
co pro 5té kolo 1-3 hady?
10. bře 2013 v 17:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo toto
10. bře 2013 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka tak tohle je super:slight_smile:
10. bře 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka bambulky super - líbí se mi moc :wink:
@klara.t se mi líbí to skládání tvarů, někdo už to vyráběl - ale já to mít nemám, takže za mně jooo :wink:
10. bře 2013 v 18:32  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jper aha, to jsem nepostřehla. mě se to také líbí moc. Tak uvidíme, jestli to holky mít nebudou.
10. bře 2013 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek