• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna zvířátek z Alberta

17. srpna 2014 
@duck09 :grinning: tak to jsi teda dobrá :grinning: já si říkala, že by bylo fajn ještě na třetí hru, ale to už vzdávám a nechám plynout... nám stačí jedna a druhou někomu darujeme... rozmýšlíme komu :slight_smile: :slight_smile:
a sháním teprve od neděle... :grinning: jak to zkončilo... :wink:
3. dub 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domorodka ahoj, klidně vyměním :slight_smile: tak mi pošli do IP adresu a co ještě potřebuješ, ať neposíláme jedno zvířátko :slight_smile:
3. dub 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak, holky, docela masakr za ty zvířátka platit..když to dostanu k nákupu zdarma a pak to prodávat, to mi přijde divné :confounded:
3. dub 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, sahnim ještě pandu, zirafu, simpanze, lemura, oryxe a hulmana. Mate nektera něco z toho?? Mam aligátora, nosorozce a zubra....zbytgek klidne za psotovne...?:slight_smile:
3. dub 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvam se za preklepy:slight_smile:
3. dub 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituliiii Nabízím šimpanze a hulmana za poštovné. Pokud nemáš aru, lemura (toho sama sháníš, že :slight_smile: nebo zebru nebo orangutana :slight_smile: na výměnu.
3. dub 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duck09 juuuu, tak za postovne:slight_smile: zviratka, které shánís, nemam:( Pisu IP :slight_smile:
3. dub 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eriska mám stejný názor, jedna maminka mi poslala dvě zvířátka za 20,- a to je ještě v poho :dizzy_face: ale našla jsem na netu ženskou, co prodává orangutany za 60 Kč prosímtě :sweat_smile: :sweat_smile:
To je jako měli v albertu ty šmouly... tak Vexy se prodávala dokonce i za 600,- !!?????? :sweat_smile: :frowning2:
Nám ji nakonec jedna maminka odsud poslala za poštovné :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dub 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nemáte někdo navíc pandu,lemura,oryxe,orangutana(ale toho sehnat je asi nemožné- k tomu prodávání,už jsem viděla že ho někdo prodává i za 100kč a víc...)
3. dub 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duch@domorodka holky,mne to prijde sproste :( kdyz uz ty zviratka nesbiram a mam je,tak je rada dam. Ale vydelavat na detech mi prijde hloupe. I za tu desetikacku..a tech 60 a vice je uplne masakr :(
3. dub 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jituliiii ahoj, já můžu poslat za toho koně a tapíra i toho hulmana a šimpanze, krom slíbeného, abyste holky ušetřily, my to vezmem jedním vrzem :slight_smile:
3. dub 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopretina82 Promiňte, watusiho jsem již sehnala.
3. dub 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie jeeee, ja uz poslala penízky, Blani:slight_smile:)) a nemate nahodou pandu, zirafu, lemura nebo oryxe ?:slight_smile:)))
3. dub 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituliiii ty bohužel nemám :frowning2:
3. dub 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituliiii Pokud chcete, tak můžu poslat peníze zpět, mě je to jedno :slight_smile: a můžete si vyměnit s @blannie
3. dub 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duck09 tak jooooooooo :grinning: dekujiiiiiiiiiiiiii :slight_smile:

@blannie tak beru ty dva, Blani :slight_smile: tak i toho hulmana a simpanze :slight_smile:)))) dekujiiiiiiiiiiii :slight_smile:
3. dub 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituliiii Ok, tak až dorazí, posílám zpět na účet, ze kterého přijdou :slight_smile: Poslala bych hned, ale nevím číslo účtu :slight_smile:
3. dub 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
3. dub 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, dikec :slight_smile:)))
@duck09
@blannie
3. dub 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituliiii Za málo :slight_smile:
3. dub 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jituliiii hodil by se mi aligátor, máme hulmana nebo šimpanze, teď vydím, že už je to vyřešeno.
3. dub 2014 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáte někdo jiný navíc Aligátora, pandu, surikatu nebo lemura? Můžu vyměnit za hrocha, gorilu, šimpanze, tuleně, hulmana, tučňáka, watussi, (možnái za bílýho tygra)
3. dub 2014 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas a nemate třeba ještě oryxe, lemura, pandu, nebo zirafu?:slight_smile:
3. dub 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopretina82: Watusi doklusal už i k nám :slight_smile: děkuji
3. dub 2014 ve 21:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituliiii ty právě taky nemám nebo jen jednou.
3. dub 2014 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kopretina82 Watusiho jsem již sehnala. Aligátora náhodou nemáte?
3. dub 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misive ja mam aligátora:slight_smile: ale chybi nam oryx, lemur, panda a zirafa :slight_smile:
3. dub 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misive škoda,al. jen jednoho... :unamused:
4. dub 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aktualizace :slight_smile:
Chybí už jen orangutan (asi jako všem tady :grinning:) a zubr...
Za ně nabízím: kolan, slon, makak, watusi, tučňák, surikata
4. dub 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
za kartičku č.19 nabízím spoustu zvířátek z Alberta. jediný orangutan tam chybí, nedá se sehnat.
4. dub 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek