• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna zvířátek z Alberta

17. srpna 2014 
holky, my potřebujeme lva, levharta a orangutana na výměnu máme skoro všechno, tak klidně pište a nabízejte díky :slight_smile:
18. dub 2014 ve 22:12  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se nám podařilo sehnat zvěř na dvě hry :slight_smile: díky za spolupráci mamky :slight_smile:
nu a nyní tedy sháním už jen jednu deskovou origoš hru, máte prosím někdo ? Koupili jsme jen jednu, netušili jsme ještě, že se nám sejde tak moc zvířátek... Tak bychom tu druhou rádi darovali kamarádům...

Buďto výměnou za zvířátka nebo za původní cenu :wink:
Pište prosím :slight_smile: děkuji :slight_smile:
18. dub 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

chybí mi tato zvířátka:

kůň převalský, surikata, šimpanz, tuleň, oryx, nosorožec, tapír.

Na výměnu můžu nabídnout:

slon, žirafa, medvěd grizzly, makak, zebra, klokan, levhart, hulman, tučňák, aligátor, ara.

Děkuji
19. dub 2014 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na orangutana si zkuste ještě napsát na www.albert.cz/orangutan
19. dub 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancah Dobrý den. Mohu nabídnout nosorožce za aru :slight_smile:
19. dub 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sháním aru nemáte někdo na výměnu?
20. dub 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nemáte prosím na výměnu zvířátko slona? Ten nám chybí. Na výměnu máme šimpanze, žirafu, tygra, papouška, klokana, pandu, orlosupa, tučňáka, nandua, koně, grizzly, surikatu, tuleně, levharta a tapíra.
22. dub 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miletr ještě sháníte zvířátka? Měla bych lva a levharta a sháníme slona.
22. dub 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miletr
@myskasej ahoj mám aru a sháním slona...
22. dub 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brejsule omlouvám se, že píšu až teĎ, ale zapomněla jsem odepsat a jak neodepíšu hned, tak pak mi to trvá. Aligátora i surikatu už mám. Moc děkuji.
CHYBÍ NÁM JEN PANDA A kůň převalského. Na výměnu máme gorilu, šimpanze, tuleně, tygra bílého, hrocha, hulmana, tučňáka.watusi
23. dub 2014 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccyk mám slona
30. dub 2014 ve 21:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1979 Děkuju,ale už máme všechny.
1. kvě 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. kvě 2014 v 10:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný podvečer, naléhavě sháním lemura a aru. Mám na výměnu vše, nabízím i dvě zvířata za jedno :slight_smile:
7. kvě 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,chybí nám orangután. Nemáte ho někdo na výměnu?
10. kvě 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky :mavam: vím že už to není moc aktuální, ale sháním ještě papouška RIO ze série zvířátek z Alberta. Mysleli jsme že máme všechny, a zjistili jsme že papoušek nám chybí. Prosím, kdyby někdo měl doma papouška navíc, zda by ho vyměnil ještě za nějaké zvířátko, máme jich stejných dost, nebo bych i odkoupila. Samozřejmostí je, že bych poslala ofrankovanou obálku se zpáteční adresou, abyste s tím neměli žádné náklady.
Doufám že se zde někdo najde kdo papouška má, aby měl prcek hru kompletní :slight_smile: :kytka: :mavam:
15. kvě 2014 v 11:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennu Dobry den,mate jeste nejaka zviratka z alberta? Mám néjaká na výměnu. Děkuji za odpověď.
15. kvě 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jagado my máme orangutana :slight_smile: Máte oryxe nebo ara ?
15. kvě 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky,
my sháníme už jen tu originální hru. Máte prosím někdo navíc? Buď mohu vyměnit za několikero zvířátek a nebo klidně koupím za 50,- nebo kolik to stálo, už přesně nevím :slight_smile: :slight_smile:
15. kvě 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@f161 zdravím, máme ještě dost na výměnu, které byste potřebovala? My potřebujeme orangutana a tapíra.
15. kvě 2014 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky sháníme ještě tapíra a orangutana, nemáte někdo?? Máme jich ještě hodně na výměnu. Díky za nabídky!! :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domorodka Mate jeste volneho orangutana? Mohla bych za nej sehnat aru nebo oryxe :wink:
16. kvě 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě pro dceru taky chybí už "jen" ten orangutan...zvířátek na výměnu máme ještě dost, případně zaplatím za rozumnou cenu. Děkuji za nabídky!
17. kvě 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky shanim zviratka z alberta aru,oryxe,pandu cervenou a orangutana.mam na vymenu spoustu karticek Rio a tesco karticek.
17. kvě 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccyk
máš prosím ještě tapíra,surikatu,levharta,lemura,orlosupa, pandu a lva? odkoupila bych... :slight_smile:
19. kvě 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky, kupujete některá Sunar? Sháním soutěžní přelepky ze Sunaru complex 2/3/4 s názvem "Hledá se hvězda Sunaru"... Mám téměř všechna zvířátka z Alberta, nějaké Tesco Disney, Penny samolepky, The Simpsons Penny, Naše Země Penny, zítra budu mít i pár balíčků Rio 2... vyměnila bych za ty etikety ze Sunaru! :slight_smile:
25. kvě 2014 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím, neměl by ještě někdo zvířátka z Alberta. Pořád nám chybí orangutan, oryx, lemur, tygr bílý, orlosup, klokan, makak, panda, kůň a zebra, Prosím, kdyby někdo měl, mám i hodně na výměnu. Děkuji
12. srp 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hungrycats ahoj, mam lemura i aru - potrebovala bych - surikata, zebra, orix a medved grizzly, nemas? Muzeme predat v Brne, jsem z Brna.... Prip. jestli uz jsi sehnala, nemas tyto 4 zviratka navic? Dekuji
15. srp 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nabízím, vše ve více kusech: watusi, lachtan, tuleň, slon, vydra, hroch, surikata, lev, žirafa, tučňák, tapír, bílý tygr, medvěd kamčatský, grizzly, gorila, makak, emu, hulman, šimpanz.
17. srp 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek