• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Boule na hlavičce. Máme jet k doktorovi?

25. dubna 2008 
Ahoj holky, malá je hrozný horolezec, všude stoupá a trošku zabalancovala a spadla na hlavičku... :cry: udělala se jí vzadu na hlavičce boule a má to trošku červené...plakala chvíli, ale už je v pododě, neusíná, nezvrací, je úplně normální, ale já plaším...zajet k doktorovi, může boule znamenat i něco horšího, nebo zítra zmizne a bude to o.k....????ještě se nám to nestalo, prosím poraďte....díky J :slight_smile:
23. dub 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, náš prcek spadl minulý pátek čelíčkem na topení. Taky se mu udělala boule + flek. Stalo se to ráno, tak jsem zašla pro jistotu k doktorce,ale všechno bylo naštěstí v pořádku. Prý pokud mimčo hned po pádu pláče a nejeví známky ospalosti(mimo toho, kdy normálně spí) a nezvrací, tak se nic neděje. Jo a ta boule byla do dvou hodin pryč :wink:
23. dub 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si taky myslím , že pokud se chová naprosto normálně, tak se nic neděje...boule je jen reakce na tu ránu ..ta za pár hodin zmizne...takže pokud se opravdu chová normálka, tak klid.. :slight_smile:
23. dub 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky holky, už spinká, hezky se najedla a potom si ještě chvilku hrála, ještě než šla spát, tak tam bouli a trochu flek měla, tak uvidíme ráno, snad zmizne...přitom to nebyl nějaký hruzostrašný pád, stála u nábydku, nevyšel jí krok, tak spadla na dupku a potom se ještě boucha do hlavičky...myslela jsem, že to nic není a potom jí vykoukla ta boule... :frowning2:
23. dub 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jestli i s chutí papkala, tak je určitě naprosto v pohodě :dizzy_face: Ráno tam ta boule určitě už nebude. Mě doktorka zrovna s úsměvem oznámila, že takových boulí ještě bude :sweat_smile:
23. dub 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
janese to bude dobry uvidis :slight_smile: ja jsem s malou jezdila na RTG na chirdu jako domu pac byla podes od narozeni a jednou se mi tak v sede rozhoupala a krapla vsi silou na lino hlavou krup a nic jen brecela no hned sme jeli a na snimku nic!mudra rikala ze maji tak pruzne vazy a kosti jeste ze to nic neni ale nedalo mi to po tom krupnuti a byla taky v pohode jen se lekla a pak uz v poho :slight_smile:
23. dub 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně nemačkat boule,jako to udělala známá a mudr.jí vynadala,že to v žádným případě se nesmí.U miminek se boule zatlačí a může vzniknout něco vážnějšího :frowning2:
24. dub 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jandalinka :presne tak! :wink:
24. dub 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky díky za rady, dneska ráno se malá probudila a boule už byla menší a běhěm dne zmizla úplně...malá je v pohodě, tak je to o.k. :slight_smile:
24. dub 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne prcek spadnul na stolecek a obrovska boule. Doktorka mi poradila at dam obklad z octa a za par minut byla boule pryc, no pak tam mel tyden modrinu..
25. dub 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek