Boule na hlavičce. Máme jet k doktorovi?

25. dubna 2008 
Ahoj holky, malá je hrozný horolezec, všude stoupá a trošku zabalancovala a spadla na hlavičku... udělala se jí vzadu na hlavičce boule a má to trošku červené...plakala chvíli, ale už je v pododě, neusíná, nezvrací, je úplně normální, ale já plaším...zajet k doktorovi, může boule znamenat i něco horšího, nebo zítra zmizne a bude to o.k....????ještě se nám to nestalo, prosím poraďte....díky J
23. dub 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, náš prcek spadl minulý pátek čelíčkem na topení. Taky se mu udělala boule + flek. Stalo se to ráno, tak jsem zašla pro jistotu k doktorce,ale všechno bylo naštěstí v pořádku. Prý pokud mimčo hned po pádu pláče a nejeví známky ospalosti(mimo toho, kdy normálně spí) a nezvrací, tak se nic neděje. Jo a ta boule byla do dvou hodin pryč
23. dub 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si taky myslím , že pokud se chová naprosto normálně, tak se nic neděje...boule je jen reakce na tu ránu ..ta za pár hodin zmizne...takže pokud se opravdu chová normálka, tak klid..
23. dub 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky holky, už spinká, hezky se najedla a potom si ještě chvilku hrála, ještě než šla spát, tak tam bouli a trochu flek měla, tak uvidíme ráno, snad zmizne...přitom to nebyl nějaký hruzostrašný pád, stála u nábydku, nevyšel jí krok, tak spadla na dupku a potom se ještě boucha do hlavičky...myslela jsem, že to nic není a potom jí vykoukla ta boule...
23. dub 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jestli i s chutí papkala, tak je určitě naprosto v pohodě Ráno tam ta boule určitě už nebude. Mě doktorka zrovna s úsměvem oznámila, že takových boulí ještě bude
23. dub 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
janese to bude dobry uvidis ja jsem s malou jezdila na RTG na chirdu jako domu pac byla podes od narozeni a jednou se mi tak v sede rozhoupala a krapla vsi silou na lino hlavou krup a nic jen brecela no hned sme jeli a na snimku nic!mudra rikala ze maji tak pruzne vazy a kosti jeste ze to nic neni ale nedalo mi to po tom krupnuti a byla taky v pohode jen se lekla a pak uz v poho
23. dub 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně nemačkat boule,jako to udělala známá a mudr.jí vynadala,že to v žádným případě se nesmí.U miminek se boule zatlačí a může vzniknout něco vážnějšího
24. dub 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jandalinka :presne tak!
24. dub 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky díky za rady, dneska ráno se malá probudila a boule už byla menší a běhěm dne zmizla úplně...malá je v pohodě, tak je to o.k.
24. dub 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne prcek spadnul na stolecek a obrovska boule. Doktorka mi poradila at dam obklad z octa a za par minut byla boule pryc, no pak tam mel tyden modrinu..
25. dub 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek