Používáme cookies. Více informací zde. OK

Pád v těhotenství a bolest břicha

lencis1vv
8. led 2019

Ahoj maminky, prosim vas, docela mi to vrta hlavou, dnes jsem si rekla, ze pri takove snehove kalamite necham auto doma a udelam si zdravotni prochazku do obchodu. ✌ Pri ceste domu jsem spadla hned 2x za sebou, podjela mi noha a ja spadla na koleno, v obou pripadech, jenze jsem s sebou skubla a pichlo me v brichu. Ted, kdyz si prejedu rukou po brise v jednom miste me to boli. 14.1. mam jit na tripple. Bolest neni nejak extra vyrazna, mam to radsi resit hned? Dekuji za rady

lencis1vv
autor
8. led 2019

Jsem 15+2tt

katkatomaskova
8. led 2019

Já loni letěla taky, ale šla jsem na loket. Dr. mi řekl, že bych se musela uhodit strašně, a přímo na břicho, aby se prckovi něco stalo. Ale jestli se bojíš, bylo by na místě se nechat zkontrolovat, já měla štěstí, uklouzla jsem při cestě na kontrolu, takže jsem měla rovnou hned klid 🙂 Navíc mě břicho nezabolelo. Jenže stát se může kdykoliv cokoliv, tím tě nechci strašit..

lencis1vv
autor
8. led 2019

@katkatomaskova
Dekuju za odpoved 🌸 snad jsem si jen natahla sval...

drahmi
8. led 2019

Když jsem byla poprvé těhotná cca ve 12tt,měla jsem jet na hory jako lyžařský instruktor. Můj doktor mi řekl,že ať určitě jedu,pokud se cítím dobře. Že miminko je malé a je dobře chráněné 🙂 ale záleží na pádu samozřejmě. Nechci to zlehčovat.

nupta
8. led 2019

@lencis1vv Já jsem zase spadla na bok a na zadek a druhý den jsem volala doktorce, ta říkaka, že pokud nekrvácím, že to bude asi dobré, ale že můžu kdykoliv přijet. Pak na kontrole mi říkala, že mimi v břiše vydrží hodně. Ale nic mě nebolelo.

sudylichozrout
8. led 2019

@lencis1vv spadla jsem v 30. tydnu, uklouzla jsem na ledu a sla na kostrc. Jeli jsme na vysetreni, bala jsem se o placentu. Vse bylo ok. Takze bych se v 15. tydnu fakt nebala, miminko je male a dobre chranene🙂

katkatomaskova
9. led 2019

@lencis1vv Spíš sde protáhl některý z vazů, proto ta bolest 🙂 Je vše v pořádku? Nekrvácíš?

Sem začni psát odpověď...

Odešli