• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Spolknul kovový kroužek. Máme jít k lékaři?

23. února 2013 
Ahoj, můj roční syn včera spolknul asi půlcentimetrový kovový kroužek, nevím jestli s ním jít k lékaři, nebo čekat až ho vykaká. Prosím poraďte!
23. lis 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulimka-zavolej k doktorce a ta ti řekne co.My jsme takhle museli hledat ve stolici pérko z propisky :pensive:
23. lis 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobře díky. A to pérko vyšlo?
23. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo,Kika ho vykakala.Doktorka nám tenkrát řekla,že když ho nevykadí a ted nevim do kolika dnů :sweat_smile: ,že máme přijít.Myslim že hned druhý den šlo ven.
23. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Já tam zavolám a uvidím. Dneska už jsem hledala a nic, ale snědl to až večer.No je to síla hledat takový pidikroužek :sweat_smile:
23. lis 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brácha jako malej spolknul kancelářskou sponku. Vyšla už rezavá do 48 hodin :wink: .
23. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,máš to o to horší,že je malej...Ale zavolej tam a uvidíš...No,ale podle mě vyjde ven,jen nemusí hned..Ale ven by jít měl,je to kov,fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bery-no podívejme se co všechno se dá požít :grinning:
23. lis 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamarádky holčička spolkla sponku do vlasů, takovou tu cvakací, měla snad 2 cm, bylo jí 9 měsíců. Čekali na ni asi dva dny pod dohledem v nemocnici a vykakala ji :slight_smile:
23. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme dostali od mudr gumové rukavice a špachtličky a budeme hledat :grinning: musím důkladně protože byl kroužek dost malý :frowning2: taková sponka by se hledala líp :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavně at brzy vyjde,neřád :grinning:
Já to dělala jen v gum.rukavicích a mnula mezi prsty :sweat_smile: ,ona ta pružinka v propisce je taky větší než kroužek :slight_smile:
23. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kulimka - teda tak to vám fakt nezávidim, tohle hledání. Zkušenosti s tim nemám, ale přeju vám, aby vyšel kroužek co nejdřív ven. Jinak mě napadlo, že na to hledání by vám mohl pak ještě pomoci magnet :wink: Když je ten kroužek tak maličkej, tak magnetem by se pak mohla vždycky projet celý plínka a je to :wink: :wink: :wink:
23. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamarádky prcek spolkmul klíček od kasičky...radši jeli k doktorovi a ten vtipkoval jak moc ty peníze potřebujou...a nic nedělali jen taky čekali :slight_smile:) a dočkali se...ono to většinou projde hlavně, že to nebyla jehla nebo něco špičatýho...náš prcek polyká pecky z třešní a švestek... a abych pravdu řekla nikdy jsem jí neobjevila tak v něm možná naroste strom :wink:
taky je dobrýobsah plínky *vysypat do nočníku a nalít vodu....rozředit aby se nemuselo tolik hrabat :grinning:
23. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady se to to začíná ubírat slušným směrem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jinak si myslim, že by to ale z malýho mohlo vyjít ven. No já když dám třeba malýmu polívku, ve který mám zeleninu, tak druhý den mi vykadí celý kousíčky kukuřice :grinning: Ale to jsem trošku odbočila :sweat_smile: :sweat_smile:

Kulimka - dej vědět, jak jste na tom :dizzy_face: :wink:
23. lis 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bracha spolknul 2 koruny kdyz byl malej, a taky to vykadil:D Doktor mu doporucil kysane zeli a by to slo lepe.)
23. lis 2009 v 16:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamaradka lekarka mi rikala, ze jim na fakulte rikali, ze i jehla se v tele otoci tak, aby neporanila...a ze vetsinou vse vyjde v poradku, blby je pouze spinaci spendlik, kdyz se otevre uvnitr. A pak jeden muj zas spolknul 2 tuzkove baterky - schvalne, tak byl na pozorovani nez je vykakal a dobry, nic se mu nestalo.
23. lis 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojko,

:grinning: ajajaj, co člověk nezažije!
malý cucal dneska asi dvě hodiny v puse kamínek, vůbec sem to nevěděla! myslela sem že to má chleba co sem mu dala, a on si ho pak sám vytáhl..no ještě že tak!
23. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
meleri - to je hned viď? Člověk si toho ani nevšimne. :confused: Malej jednou strčil do pusi uzávěr od Calgelu. Byl strašně rychlej, naštěstí jsem si toho brzo všimla včas, ale taky až když jsem ho hledala a zjistila, že na stolku není :astonished: A byl to docela mazec, než jsem ho z tý pusinky vytáhla.

Kulimka zatim nějak nepíše, asi pořád čekají a hledají :frowning2:
23. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to určitě vyjde, dokonce tělo to zařídí i tak, že vyjde i něco špičatého, obalí se to nějakým sajrajtem a je to. My takhle řešili nějaký kolečko od auta, jenže já nevěděla, zda tam bylo enbo ne, nikdy nevyšlo, ale usoudila jsem že etdy asi nespolkla, vzhledem k tomu, že neměla žádné problémy, je to děs :wink:
23. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, tak moc děkuji za rady. Ještě dnes nekadil, ale dám na radu dragy a zkusím to zředit vodou snad to půjde líp hledat. To jsou teda fakt chuťovky :grinning: :grinning: Taky jsem dala na radu mudr a dala mu na oběd zelí, jako že bude kakat ještě včera, že ho to protáhne a on nic. :frowning2:
24. lis 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dneska bez úspěchu :frowning2: jsem do toho teda napustila vodu, ale některý kousky fakt držely dost pohromadě :sweat_smile: (špenát) tak jsem si připadala jako když rýžuju zlato. :grinning: :grinning: :grinning:. Tak snad při dalším kakání bude úspěch :confused:
24. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulimka moc držím palečky...no a třeba i švestkový kompot by měl protáhnout...neboj kroužek vyjde a nebo ho nesnědl...my jednou takhle z nepozornosti (pak jsme si to strašně vyčítali) při vybalování věcí z dovči zapomněli na taštičku s lékama a prcek hned šup a už seděl a šustil paltíčkem...vůbec jsme nevěděli jestli nějaký lék snědl nebo ne (byly to silný prášky na bolest) tak jsme ho chytli já mu rvala prst do krku, úplně mu ho celej poškrabala, on brečel jak zvířátko, já na nervy, táta na nervy, pak si ublinkl žádný náznaky léků...no a nakonec jsme ho našli rozkouslej vyplivnutej na zemi...hrozná situace...kroužek je v pohodě, si myslím, že by mu ani neměl nijak ublížit...tak se držte a rýžuj rýžuj :wink:
24. lis 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak už je to venku. Ani jsem nemusela, hledat hned se to na mě zatřpytilo :grinning:
Tak vám moc děkuji za rady a za podporu!
25. lis 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kulimka - supééér, gratulace největší. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Že to ale teda trvalo, než se dostal ven :sweat_smile: Hlavně že vyšel a je všechno v pořádku. :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulimka super aspoň víš jak příště na to :slight_smile:)) držím palec aby samozřejmě už příště nebylo :grinning:
28. lis 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte... nevím, s kým se ještě poradit, na jedné diskuzi už mě trochu uklidnily, ale stále mám nervy jako na špagátku... Dnes jsme byly s holkama na vycházce a ony mají na kočáře připevněné takové kočičky. Ty mají takové ty šnůrky s kovovými úchytky na pověšení. Nevím, jestli víte, co myslím... Každopádně dnes ty kočičky holky strhly a strčily do pusy i s tou šňůrkou a tím malým kovem. Udělaly to obě naráz a já si toho všimla až to měly v puse. Hned jsem jim to vyndala a pak na to i zapomněla. Teď večer jsem se ale náhodou zadívala na ty kočičky a té jedné chybí ten kovový úchyt! Já myslela, že mě raní, když jsem to viděla . Nevím, jestli to tam nechybělo už předtím, protože jsem ty kočičky prala a třeba si nevšimla, že to té jedné upadlo. Ale co když to jedna z holek spolkla... Jsem z toho úplně na nervy a nevím, co mám dělat... .. Bylo to tak kolem šesté večer, dokdy myslíte, že by se to projevilo? Taky jim to může zůstat třeba v žaludku a neprojeví se to hned...... vůbec nevím, co dělat. Ten úchyt je takový maličký, ale ostřejší...
15. črc 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve dvou letech jsem spolkla 50ti halíř. Rodiče mě odvezli na polikliniku, tam jim nejdřív hrozili, že mě dají do děcáku a tak (za minulého režimu), ale mamča nasadila zelí a padesáťák za pár dní skončil v nočníku. BTW: Krom penízku jsem jedla taky polystyrénový kuličky a písek (stavěli jsme domek) a nic se mi nestalo. Jen jsem do nočníku trochu střílela =).
Ať mají vaše ratolesti střívka co nejdřív čistá=)
15. črc 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanula83 jestli myslíš takový ty kočičky co jsou jako na šňůrce k mobilu nebo na klíče apod. tak bych asi takový strach neměla...horší by bylo kdyby do sebe nacpaly ty kočičky...ten úchytek je maličkej ...každopádně držím palečky ať je všechno v pořádku :wink:
17. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga Děkuji za odpověď. Jo jo, to jsou ty kočičky. No doteď se nic nedělo a kakání jim pořád prohlížím a taky jsem nic nenašla... Asi to nejspíš upadlo někam na zem a snad to teda holky nespolkly. Příští týden jdem do poradny, tak se pro jistotu zeptám doktorky, ale snad to bude dobré... :wink:
17. črc 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám děsný trápení, před 14 dněma jsem si dala na stůj dvě naušnice..máme doma 20 měsíčního Tomáška, všechno strká do pusy,ale hned to zase vyndá...ten den, co jsem si tam ty naušnice dala, jsem našlauž jen jednu, měli jsme v ten den strašnej bordýlek na podlaze, hračky, papíry, malej vytahal snad vše co se dalo...jenže ten den mě ani ve snu nenapadlo, že by ji mohl třeba sníst..ta naušnice je větší jak dvojkoruna, tedy jen o malinko, a hlavně má ten hrot co se dává do ucha takovej vyčnívajcí,takže kdyby to polikal,tak by to asi pěkně bolelo..Nevím...po pár dnech co jsem obrátila hledáním byt vzhůru nohama a stejně jí nenašla, jsem začla mít pochyby, jestli jí nesnědl...po týdnu jsem šla k doktorce a ta mi řekla, že kdyby jí měl někde zapíchlou,nebo se usadila v žaludku, že už by se na něm nco poznalo..malej je v pohodě, krásně papá, dokonce se nacpává, jenže pořád to ve mě je, pořád mám strach..dneska jsem u ní byla na kontrole, protože mi malej v noci moc nespinká, ale rostou nám pětky a řekla nám,že ta naušnice tam opravdu nemůže být,protože už je to 12 ní po tom co se to stalo a to už by se projevilo...No stejně je mi z toho hrozně a šílím strachem že ji mohl náhodou sníst...myslíte že mám věřit doktorce, nebo co mám vlastně dělat??malej hodně věcí hází i do koše, tak se modlím,aby jí tam vyodil....byli tady i naši s detektorem kovu a malej nepípal, přes zavřenou pěst mi ta naušnice pípala,ale na malým vůbec nic, tak mě uklidnuje alespon to,zajímalo by mě, kdyby mu to uvízlo v bříšku,jestli by byli nějaké příznaky, máte s tím někdo z vás zkušenost?díky za odpovědi:(
2. bře 2011 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem zapoměla dodat, že mu doktorka promačkala bříško a řekla, že je klidné a měkké, že by vypadalo jinak..
2. bře 2011 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek